Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Auto zastępcze z oc sprawcy kolizji

auto po wypadkuW myśl obowiązującego prawa możesz wypożyczyć pojazd zastępczy  w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku do czasu naprawy Twojego auta albo do dnia wypłaty odszkodowania w wypadku szkody całkowitej. Jednocześnie nie ma znaczenia rok produkcji uszkodzonego samochodu oraz w której firmie był ubezpieczony sprawca Kolizji.

Samochód zastępczy należy Ci się zarówno jeśli użytkujesz auto do celów zarobkowych inaczej mówiąc jako auto firmowe czy do celów osobistych możesz wypożyczyć pojazd zastępczy bezpłatnie w Naszej wypożyczalni. Jeżeli posiadasz prywatne auto jakim każdego dnia dojeżdżasz do pracy, uczelni czy na zakupy ewentualnie do doktora również przysługuje  Ci  samochód zastępczy.

Firmy Ubezpieczeniowe niesłychanie często celowo wprowadzają poszkodowanych w błąd i informują że pojazd zastępczy się nie należy! To mydlenie oczu! Nie daj się oszukać!

Ubezpieczyciel sprawcy nie może nakazać lub określić  konkretnej wypożyczalni w takim razie zawsze masz prawo wynająć samochód zastępczy Nie zgadzaj się na wynajem “auta zastępczego” od warsztatu, który naprawia Wasze auto i rozlicza szkodę. W wielu wypadkach warsztaty oferują auta w strasznym stanie nie nadające się do użytkowania. Często są to auta dużo niższej klasy niż Twoje auto, które zostało uszkodzone. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wygodę Twoich najbliższych  masz do tego pełne prawo!

Przejdź do strony kontakt i zobacz jak do nas trafić. W ofercie mamy samochody osobowe różnych klas, vany oraz auta dostawcze.