AXA Szczecin tel 91 434 05 20

AXA SzczecinPrzedstawiciel Axa Direct Avanssur S.A. Szczecin

Spółka Avanssur SA działa pod nazwą Axa Direct. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Axa Szczecin jest nastawiona na agresywną sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych poprzez Internet i aparat telefoniczny ale także poprzez sieć agentów. Swoje ubezpieczenie OC w Axa możemy obliczyć przez będący do dyspozycji on-line program Kalkulator OC u agent Axa. Swoją działalność w Polsce rozpoczęła w 2006r. Głównym sektorem działalności jest rynek ubezpieczeń komunikacyjnych. Spółka zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń on-line, czyli przez internet i telefon, teraz macie możliwość kupienia polisy również u agent AXA Szczecin

 

W naszej ofercie znajdziecie również ubezpieczenia na życie axa-ubezpieczenie-na-życie

AXA Direct to jedna z największych firm finansowych na świecie, w naszym kraju pojawiła się w 2006 roku, proponując swoim klientom zwłaszcza ubezpieczenia komunikacyjne, oraz atrakcyjne pakiety których dotychczas nie posiadał nasz krajowy rynek. Z czasem jej oferta stała się jeszcze bardziej ciekawa, jak chociażby o takie rozwiązania jak transport motoru unieruchomionego w wyniku nieszczęśliwego wypadku oraz zdarzenia. Obecnie AXA Direct to miliony klientów w naszym kraju, które doceniły potencjał tej firmy, nie tylko w zakresie ubezpieczeń lecz całej jej działalności.

 

Oferta AXA Direct Szczecin dostępna jest nie tylko na telefon, także przez internet, i jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne, to oprócz standardowych rozwiązań jak OC AXA Direct, możemy liczyć również na inne opcje umożliwiające nam podróż po innych europejskich krajach, jak chociażby zielona karta.

Rozróżniamy zwłaszcza ubezpieczenia takie jak OC samochodu- czyli zapewnienie ubezpieczenia w ramach OC, Zielonej karty także Assistance Baza. Możemy również zdecydować się na ubezpieczenie od ewentualnego zniszczenia samochodu w wyniku kradzieży a nawet pożaru, ubezpieczenie szyb oraz MDI czy NNW zarówno kierowcy jak i pasażerów. Także ubezpieczenie zwierząt możliwe dzięki Assistance Pupil

W zakresie ubezpieczeń samochodowych OC,AC oraz NNW Assistance oferuje swoim klientom-

Ubezpieczenie standardowe OC, ubezpieczenie  od uszkodzeń zarówno bagażu jak i pojazdu AutoCasco  Assistance BAZA i MDI. Dodatkowo możemy zdecydować się na ubezpieczenie pojazdu od kradzieży, na terenie naszego kraju, także kradzieży dodatkowe wyposażenia (WD). Mowa tutaj o uszkodzeniach i kradzieży jakie będą miały miejsce na terenie innych europejskich krajów, w tym przypadku warto zdecydować się na Assiststance MAXI albo Assistance Europa.

Ubezpieczenie OC oraz AC dla kobiet– oprócz zasadniczej i podstawowej wersji OC, mamy tutaj ubezpieczenie od uszkodzeń pojazdów oraz bagaży (AC) także rozszerzone. Także Assistance BAZA, Assistance MIDI czy MAXI. Dodatkowo można nabyć ubezpieczenie kradzieży na terenie kraju, ewentualnie całej Europy. Podobnie jak w przypadku powyższych pakietów, istnieje także opcja ubezpieczenia naszych zwierząt.

 

Ubezpieczenie OC dla motocyklisty to przede wszystkim- Obowiązkowe OC, Zielona Karta oraz Assistance Baza. Także dodatkowe opcje jak Assistance MIDI, czy NNW kierującego. Oczywiście istnieją również bardziej rozwinięte ubezpieczenia dla motocyklisty, w pakiecie z AC, indywidualnie dobrane do każdego z klientów.
Oferta towarzystwa AXA  Szczecin

ubezpieczenia samochodowe:
 • Pakiet OC – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych
 • OC+AC – Pakiet Pełny
 • OC+AC – Pakiet Pełny dla kobiet
 • Assistance – pomoc na drodze w razie wypadku drogowego, awarii lub kradzieży pojazdu
 • NNW – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów
 • ubezpieczenie od pożaru i kradzieży pojazdu
 • ubezpieczenie szyb samochodowych
 • Zielona Karta – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym
ubezpieczenia motocykli:
 • Pakiet OC Motocykl
 • OC+AC – Pakiet Pełny Motocykl
 • Assistance – pomoc na drodze w razie wypadku drogowego, awarii lub kradzieży motocyklu
 • NNW – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla kierującego
 • Zielona Karta – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym

Zgłaszanie szkód.

Szkodę można zgłosić na wiele różnych sposobów oto kilka z nich. Oddział w Polsce: Kontakt dla Klientów:
tel. +48 22 599 92 Kontakt z recepcją biura: tel. recepcja: +48 22 59 0 00 Recepcja jest czynna w dni powszednie,
w godzinach 09:00 – 17:00 adres: ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa

 

Jeśli chcesz skorzystać z oferty w obrębie Szczecina i okolic, to skontaktuj się z agentem.

Przedstawiciel Agent  AXA  Szczecin tylko Etapia Ubezpieczenia

ul.Opłotki 2

70-556 Szczecin

tel. 91 434 05 20