Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Compensa Szczecin

Agent Compensa Szczecin

Kontakt

Compensa TU S.A.
Vienna Insurance Group
Aleje Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa

22 501 61 00

www.compensa.pl

kontakt@compensa.pl

Kontakt w Szczecinie

Agent Compensa w Szczecinie

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

91 434 05 20

570 32 33 34

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Zadzwoń teraz

91 434 0520

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa w Szczecinie

Compensa Szczecin jest spółką stanowiącą część miedzynarodowej Vienna Insurance Gruop, która wiedzie dziś na rynku ubezpieczeniowym niezaprzeczalny prym. Compensa Szczecinto atrakcyjne ubezpieczenia na życie i majątkowe, które stworzone zostały z myślą o klientów indywidualnych oraz biznesowych. Firma oferuje dziś najlepszy na rynku assistance- Compensa Pomoc, gwarantując swoim klientom szeroką gamę świadczen. Holowanie pojazdu bez limitu kilometrów bez względu na okoliczności jest ogromną zaletą, dzięki której klienci tak chętnie korzystają z tego ubezpieczenia. Compensa Szczecin jest doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób, które wyjeżdżają za granicę, gdyż holowanie pojazdu w większości krajów związane jest z ogromnymi nakładami finansowymi. Indywidualni oraz biznesowi klienci Compensa w Szczecinie mogą skorzystać nie tylko z atrakcyjnych ofert ubezpieczeń komunikacyjnych. Firma gwarantuje również korzystne ubezpieczenia zdrowotne, turystyczne oraz mieszkaniowe.

Oferta ubezpieczeń Compensa Szczecin

Compensa Szczecin zgłoszenie szkody

Compensa dopuszcza dwie możliwości zgłoszenia szkody Zgłoszenie online umożliwia również wgranie i przesłanie potrzebnych ubezpieczycielowi dokumentów i zdjęć. Można to również zrobić.

  • telefonicznie, dzwoniąc na infolinię
  • osobiście w oddziale towarzystwa.

Compensa w Szczecinie - dokumenty do zgłoszenia szkody

Co najczęściej wybierają nasi klienci w Compensa

Gdzie znaleźć Agenta Compensa Szczecin

Na polskim rynku spółka ta pojawiła się w roku 1990. Należy ona do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, która jest wiodącym ubezpieczycielem na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Oferta tej grupy jest skierowana do klientów indywidualnych i biznesowych. Klienci indywidualni mogą znaleźć tutaj szeroki wachlarz ubezpieczeń, które będą znajdować się w takich pakietach, jak: Pakiet rodzinny, Dom, Podróż, Życie, Zdrowie, NNW oraz Rolne.
  W przypadku składek OC, ich wartość może zależeć tutaj od takich czynników, jak na przykład: pojemności skokowej silnika, przebiegu i kontynuacji ubezpieczenia pojazdu, czy sposobu zapłaty za ubezpieczenie.

Szukasz taniego ubezpieczenia Compensa w Szczecinie a twoja dzielnica to Gocław Gumieńce Kijewo Podjuchy Pogodno Słoneczne Dąbie Stołczyn Świerczewo, Warszewo Wielgowo Załom Zawadzkiego, Zdroje Żelechowa Żydowce Pomorzany Skolwin Krzekowo Bezrzecze Majowe Niebuszewo Osów Bukowe Centrum Dąbie Pilchowo Golęcino a może zamieszkujesz Police Goleniów Choszczno Myślibórz, Barlinek Świnoujście Kamień Pomorski Mirosławiec Czaplinek Złocieniec Chociwel Dobrzany Stargard Gryfino, Chojna Pyrzyce Gryfice Kołobrzeg, Koszalin Łobez Świdwin Białogard Drawsko Wałcz Przecław Kliniska
Zapraszamy Etapia Ubezpieczenia Szczecin.