Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

EuroIns Szczecin

EuroIns Szczecin

Kontakt

EINS Polska Sp. z o.o.
Ul. Puławska 543
02-844 Warszawa

22 243 84 86

https://eins.pl

kontakt@eins.pl

Kontakt w Szczecinie

Agent EuroIns w Szczecinie

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

91 434 05 20

570 32 33 34

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Zadzwoń teraz

91 434 0520

Towarzystwo Ubezpieczeniowe EuroIns w Szczecinie

Towarzystwo EuroIns  jest jedną z grup ubezpieczeniowych, która oferuje swoje usługi na terenie Europy Centralnej i Wschodniej, co więcej jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych. Swoją ochroną obejmuje już ponad 2 miliony klientów. W jej ofercie znajdziemy produkty z zakresu branży finansowej, leasingowej, energetycznej, motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej.

W Polsce EuroIns Szczecin specjalizuje się głównie w ubezpieczeniach komunikacyjnych. W ich ofercie znajdują się polisy, które w elastyczny sposób można do siebie dopasować. By to zrobić dobrze, warto skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego, który nie tylko wytłumaczy niejasności ubezpieczenia, ale także pomoże przy zgłaszaniu szkody.

Ubezpieczenia EuroIns w Szczecinie

W ofercie EuroIn w Szczecinie znajduje się wiele ubezpieczeń. Są to:

 • OC posiadaczy pojazdów mechanicznych
 • Auto Casco
 • Ubezpieczenie opon
 • Assistance — Pomoc drogowa
 • Ubezpieczenie akumulator — gwarancja rozruchu
 • Assistance — organizacja naprawy pojazdów
 • NNW
 • Zielona Karta
 • Ubezpieczenie bagażu

EuroIns Szczecin zgłoszenie szkody

Szkodę w EUROINS można na kilka sposobów. Ubezpieczyciel dołożył wiele starań, by przesyłanie informacji o szkodzie było jak najprostsze. Można to zrobić za pomocą jednego z trzech sposobów:

 1. Kontakt telefoniczny

Skontaktować się z ubezpieczycielem można za pomocą telefonu dzwoniąc pod numer: 22 243 84 84. Obsługa szkód jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

 1. E-mail

Szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego EUROINS można zgłosić, wysyłając wiadomość na mail: szkody@eins.pl. Wcześniej jednak należy pobrać zgłoszenia szkody, wydrukować go, wypełnić oraz zeskanować.

 1. Formularz

Formularz w prosty sposób przeprowadzi przez zgłaszanie szkody. Znajduje się na stronie internetowej ubezpieczyciela.

 

Gdzie znaleźć Agenta EuroIns Szczecin

Nasi agenci ubezpieczeniowi pomogą wybrać dopasowane do twoich potrzeb ubezpieczenie EUROINS Szczecin. Razem z nimi przeanalizujesz swoje potrzeby oraz sprawdzisz dostępne warianty ubezpieczenia. Wybierz spośród m.in.: OC, AC, NNW czy Assistance. Z nami sprawdzisz, które szkody są najbardziej prawdopodobne. Agenci ubezpieczeniowi EUROINS Szczecin wytłumaczą wszystkie niejasności umowy ubezpieczeniowej, tak abyś mógł w razie konieczności bez problemu zgłosić szkodę. Z oferty możesz skorzystać online za pomocą naszej strony, a jeśli jesteś mieszkańcem miasta Szczecin, odwiedź naszą placówkę.

Szukasz taniego ubezpieczenia EuroIns w Szczecinie a twoja dzielnica to Gocław Gumieńce Kijewo Podjuchy Pogodno Słoneczne Dąbie Stołczyn Świerczewo, Warszewo Wielgowo Załom Zawadzkiego, Zdroje Żelechowa Żydowce Pomorzany Skolwin Krzekowo Bezrzecze Majowe Niebuszewo Osów Bukowe Centrum Dąbie Pilchowo Golęcino a może zamieszkujesz Police Goleniów Choszczno Myślibórz, Barlinek Świnoujście Kamień Pomorski Mirosławiec Czaplinek Złocieniec Chociwel Dobrzany Stargard Gryfino, Chojna Pyrzyce Gryfice Kołobrzeg, Koszalin Łobez Świdwin Białogard Drawsko Wałcz Przecław Kliniska
Zapraszamy Etapia Ubezpieczenia w Szczecinie.