Generali Szczecin

Grupa Ubezpieczeniowa Generali jest jedną z najdłużej funkcjonujących na naszym rynku, ponieważ pierwsze oddziały Generali powstały u nas w czasie zaborów na terenie dawnej Galicji w roku 1837. Po odebraniu praw do działalności w naszym kraju, Agent Generali powróciło w roku 1998, jako Generali – Risk Consulting Sp. z o.o. Grupę Generali tworzy obecnie 5 spółek. Produkty ubezpieczeniowe są skierowane do klientów indywidualnych, jak i do klientów biznesowych.

W pakiecie dla klientów indywidualnych można znaleźć zakres ubezpieczeń, który obejmuje takie obszary, jak: Kompleksowa Oferta, Inwestycje i Ochrona, Dom i Mieszkanie oraz Ubezpieczenie Turystyczne.

Natomiast klienci biznesowi mogą liczyć na takie rozwiązania, jak : Kompleksowa oferta ubezpieczeń dla Firm i Instytucji, Grupowe Ubezpieczenia na Życie, Oferty dla Szkół, Uczelni i Instytucji, Kompleksowe ubezpieczenia dla Średnich i Małych Firm, Ubezpieczenia dla Dużych Przedsiębiorstw oraz Oferta współpracy dla Banków.

Ubezpieczenie komunikacyjne w grupie Generali. Generali oferuje szeroki wybór ubezpieczeń komunikacyjnych:

• Ubezpieczenia AC
• Assistance
• Ubezpieczenie OC
• Ochrona Prawna
• Pakiet Komunikacyjny
• Ubezpieczenie samochodowe przez Internet
• Zielona karta

Jeśli wybierzemy AC w usłudze grupy Generali, możemy zauważyć, iż polisa to umożliwia wybór sposobu likwidacji szkody, jak również darmową naprawę zniszczonego pojazdu.

Kontakt z grupą Generali w Szczecinie
Jeśli zależy nam na tym, by uzyskać wszelkie istotne informacje, możemy zadzwonić pod numer:

  (91) 48-86-27 lub wysłać e-mail szczecin2.oddzial@generali.pl Możemy również wejść na stronę internetową http://www.generali.pl, na której znajdziemy formularz kontaktowy, jak również użyteczne dane teleadresowe do wszystkich spółek. Aby zgłosić informację o zaistniałej szkodzie, możemy zadzwonić pod numer 801-343-343 lub (22) 53-05-43 (czynne od pn do pt w godzinach 8-18).

 

 

Dane adresowe grupy Generali w Szczecinie

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. IV Oddział Szczecin

Jeśli chcesz skorzystać z oferty w obrębie Szczecina, to skontaktuj się z agentem.

Agent Generali Szczeci tylko Etapia Ubezpieczenia

ul.Opłotki 2

70-556 Szczecin

tel. 91 434 05 20