Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Jak wypowiedzieć umowę OC You Can Drive

Wypowiedzenie polisy OC You Can Drive

You can Drive SzczecinWypowiedzenie polisy polisy OC u mniej znanego ubezpieczyciela, nie różni się znacznie od wypowiedzenia i jego sposobu niż w znanych dużych Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Ubezpieczenie OC w You Can Drive może zostać wypowiedziane jeśli osoba, na która jest wzięte nie chce go przedłużać lub wykupiła inną polisę. W drugim przypadku może nie zostać zwrócona kwota składki. Jeśli został zakupiony używany samochód, z wcześniejszym ubezpieczeniem, nie ma konkretnych terminów w jakich należy złożyć wypowiedzenie. Należy pamiętać, że wygasa ono automatycznie z ostatnim dniem jego obowiązywania i nie jest automatycznie przedłużane.

Skorzystaj z darmowego obliczenia składki ubezpieczenia za pomocą naszego kalkulator ubezpieczenia OC You Can Drive

 

Aby wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC w You Can Drive należy wypełnić specjalnie przygotowany generator, który znajduje się n stronie internetowej ubezpieczyciela .

 

Własnoręcznie podpisane wypowiedzenie Ubezpieczenia OC należy złożyć najpóźniej na 1 dzień przez końcem obowiązywania polisy w następujący sposób:

  • Przesłać na adres korespondencyjny

You Can Drive
STU Ergo Hestia S.A.
ul. Hestii 1,
81-731 Sopot