Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Kalkulator ubezpieczenia OC przewoźnika

Kalkulator OC Przewoźnika krajowego i międzynarodowego

Oblicz OC przewoźnika online – w kilka minut

Kalkulator OC przewoźnika

Dla usprawnienia Waszej pracy stworzyliśmy dla Państwa formularz jakim jest kalkulator OC przewoźnika krajowego i międzynarodowego. Dzięki niemu poznacie cenę ubezpieczenia OCP. Wypełnij formularz i otrzymaj tanie OC przewoźnika online.
Kalkulator przewoźnika krajowego i międzynarodowego pozwoli porównać i wybrać najlepsze ubezpieczenie pod względem zakresu i ceny ubezpieczenia OCP drogowego. Wypełniając formularz otrzymasz oferty ze wszystkich towarzystw które proponują tego rodzaju ofertę. Porównanie ubezpieczenia OCP zajmie dosłownie kilka minut.

Co ubezpieczymy w kalkulatorze ubezpieczenia OCP?

Dodatkowe ubezpieczenia dla firm transportowych

Zobacz jakie ubezpieczenia oferujemy dla firm transportowych.

Masz pytania?
Zadzwoń zapytaj o warunki ubezpieczenia

  Rodzaj wykonywanych przewozów:*
  KrajoweMiędzynarodoweKabotaż

  Przedstaw ofertę w towarzystwie:

  PZUCompensaHestiaWarta

  LutzUniqaWienerGenerali

  Wybierz rodzaj przewożonych towarów

  TytońAlkoholElektronikaADR

  AGDSamochodyLekiKontenery

  MrożonkiZwierzętaSypkieInne

  Czy wystąpiły szkody: *
  NieTak

  * - pole obowiązkowe

  Co najczęściej wybierają nasi klienci w kalkulatorze ubezpieczenia OC przewoźnika?

  Ubezpieczenie OC

  To obowiązkowe ubezpieczenie jego zakres reguluje ustawa o ubezpieczeniach. Dlatego należy kupić najtańsze OC Szczecin, ponieważ w każdym towarzystwie jest identyczne  dlatego nie ma co przepłacać. To właśnie z tej polisy zostanie wypłacone odszkodowanie gdy spowodujemy kolizję.

  Ubezpieczenie NNW

  Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków  kierowcę ale i również pasażerów pojazdu. Przedmiotem ubezpieczenia są trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków lub śmierć ubezpieczonego w czasie podróży samochodem, podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu.

  AutoCasco AC

  Ubezpieczenie samochodu od szkód, których sami jesteśmy sprawcami. Chroni również  od aktów wandalizmu lub kradzieży. Otrzymamy odszkodowanie za szkody powstałe w wyniku działania zdarzeń od nas niezależnych lub gdy sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

  Assistance

  Ubezpieczenie to zagwarantuje nam pomoc dla kierowcy ale również i pasażerom w razie wypadku, kradzieży lub awarii pojazdu, Niektóre pakiety gwarantują również pomoc medyczną, informacyjną przed wyjazdem lub w czasie jego trwania. Najczęściej kojarzone jest z holowaniem samochodu po awarii.

  Pakiet OC i AutoCasco

  Tylko z  pakietem AC i OC masz pełny komfort podróżowania. Obowiązkowa polisa OC  nie zapewnia ochrony Twojego auta. Zapewni jedynie wypłatę odszkodowania gdy jesteś sprawacą. Ciebie gdy wyrządzisz szkodę. Jeśli nie chcesz martwić się o swoje auto, skorzystaj z pakietu OC i AC.

  Ubezpieczenie MiniCasco

  Możemy znaleźć je pod różnymi nazwami smart casco, minicasco, mini autocasco jednak zakres ochrony jest prawie taki sam. Odszkodowanie z mini AC otrzymamy po szkodzie całkowitej, kradzieży samochodu czy  z tytułu działania żywiołów może być to  pożar, powódź lub gradobicie.

  Oblicz ubezpieczenie OC przewoźnika

  Oblicz najtańsze ubezpieczenie OC dla przewoźnika, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapewni Ci ono komfort, jeśli dojdzie do problemów z transportem. W kalkulatorze OC przewoźnika znajdziesz różne rozszerzenia. Co obliczysz:

  Tanie oc przewoźnika Szczecin

  Cena od 400

  Rocznie

  Ubezpieczenie OC Przewoźnika – Kalkulator składki OCP

  Przedsiębiorstwom  i firmom transportowym które poszukują najlepszego i taniego ubezpieczenia OC przewoźnika – pomożemy wybrać najlepszą ofertę taniego OCP przewoźnika do ceny i jakości ofertę z wszystkich propozycji dostępnych na rynku ubezpieczeniowym może to być PZU Warta Hestia Generali Allianz Uniqa Lutz Viener TUZ czyli towarzystwa które oferują to ubezpieczenie
  Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w ruchu krajowym międzynarodowym – OC przewoźnika – OCP
  Kalkulator OC przewoźnika W ramach ubezpieczenia ochroną otoczona jest odpowiedzialność cywilna przewoźnika za całkowite lub częściowe uszkodzenie czy też stratę przesyłki w transporcie krajowym lub międzynarodowym . Na dodatek ochroną mogą być otoczone:

  • niezbędne koszty osłony prawnej i koszty sądowe
  • koszty, jakie przewoźnik poniósł tak aby obniżyć rozmiary szkody albo udaremniać jej wystąpieniu
  • koszty poniesione w związku z koniecznością przeładunku towaru ewentualnie jego składowania

  Rozszerzenie zakresu ubezpieczenia OCP krajowego i międzynarodowego

  Ochronę ubezpieczeniową możemy rozszerzyć o wiele klauzul dodatkowych. Wówczas szkody które mogą wystąpić podczas transportu będą wypłacone z polisy. Szkody powstałe w toku transportu towarów zwiększonego ryzyka. Poniżej kilka najpopularniejszych klauzul w ubezpieczeniu.

  Przepisy dotyczące usług świadczonych przez przewoźników na terenie Polski wynikają wprost z Prawa przewozowego. Prawo jest stosowane dla usług świadczonych na terenie kraju lokalizacja załadunku i rozładunku znajduje się na terenie Polski. Przewozy międzynarodowe normowane są zapisami Konwencji CMR inaczej mówiąc umowy o międzynarodowym transporcie drogowym materiałów. Konwencja ma zastosowanie w usługach transportu drogowego towarów, niezależnie od miejsca  zamieszkania  jeżeli  miejsce nadania przesyłki i położenie dostawy  znajdują się w różnych krajach oraz co najmniej jeden z nich jest państwem jaki przystąpił do konwencji.

  Z punktu widzenia ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przewoźnika zwanego w skrócie OCP  bądź oc przewoźnika poszczególne zakłady ubezpieczeń dodatkowo stosują zredukowania rozmiarów swojej odpowiedzialności określając jakiego rodzaju niebezpieczeństwa są wyłączone z zakresu podstawowego ubezpieczenia. W większości wypadków wyłączenia dotyczą wjazdu do określonych państw np Rosja Białoruś i  kradzieży w wyniku rozboju i napadu transportu przesyłek niebezpiecznych lub zwiększonego ryzyka, bądź postoju samochodu poza parkingami strzeżonymi. Etapia Ubezpieczenia jako najlepsza agencja ubezpieczeniowa swoim klientom oferujemy przede po pierwsze w jakich w zakresie podstawowym ubezpieczenia OCP wkłady własne są zniesione.Standardowo polisy obejmują także większą część istotnych ryzyk – kradzież ładunku, jego utratę lub uszkodzenie.  W przypadku ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przewoźnika OCP krajowego lub  OC przewoźnika międzynarodowego czy też OCS  oc spedytora z reguły najczęstszym rozszerzeniem wiążącym się z specjalną zapłatą jest opcja przewozu pojazdów towarów niebezpiecznych ADR zwierząt lub leków.

  Kończy się OC i AC twojego samochodu ciężarowego, ciągnika siodłowego?
  Sam oblicz składkę

  Specjalnie dla naszych klientów wynegocjowaliśmy niskie stawki za ubezpieczenie Waszych samochodów ciężarowych. Oferta ubezpieczenia OC ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych w zakresie OC i AC  jest bezkonkurencyjna. Gwarantujemy najniższe składki za ubezpieczenie OC ciągników siodłowych i samochodów powyżej 3,5 t

  Wypróbuj nasz kalkulator ubezpieczenia samochodu ciężarowego