Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Kalkulator OC Spedytora

Dla ułatwienia Waszej pracy stworzyliśmy kalkulator ubezpieczenia OC spedytora. W kilka chwil poznasz swoją składkę za najtańsze ubezpieczenie OCS. Za pomocą naszego kalkulatora OCS znajdziesz najtańsze ubezpieczenie Spedytora.

Oblicz cenę ubezpieczenia OC spedytora – kalkulator online

  Rodzaj wykonywanych przewozów:*
  KrajoweMiędzynarodoweKabotaż

  Przedstaw ofertę w towarzystwie:

  PZUCompensaHestiaWarta

  LutzUniqaWienerGenerali

  Czy wystąpiły szkody: *
  NieTak

  * – pole obowiązkowe

  W Internecie można znaleźć różne kalkulatory ubezpieczenia OC spedytora, które pomagają oszacować orientacyjny koszt ubezpieczenia. Wprowadzenie danych dotyczących działalności spedytora, takich jak rodzaj działalności, liczba pojazdów, wartość towarów transportowanych czy wysokość sumy ubezpieczenia, pozwala na uzyskanie przybliżonej wyceny polisy.

  Jednym z przykładów kalkulatora ubezpieczenia OC spedytora jest kalkulator dostępny na stronie internetowej porównywarki ubezpieczeń – np. na stronie etapia.pl. Po wprowadzeniu odpowiednich danych i wyborze opcji odpowiednich dla spedytora, kalkulator podaje koszt ubezpieczenia OC spedytora. Warto jednak pamiętać, że wartość podana przez kalkulator jest orientacyjna i może się różnić od oferty konkretnego ubezpieczyciela, który dokładnie oszacuje koszt ubezpieczenia na podstawie indywidualnych potrzeb spedytora i warunków biznesowych.


  Kalkulator OC spedytora tylko Etapia Ubezpieczenia

  Adres ul. Opłotki 2
  70-556 Szczecin
  tel. 91 434 05 20