Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Kalkulator ubezpieczenia kabotażowego

Dzięki kalkulatorowi ubezpieczenia kabotażowego sam obliczysz jego składkę. Kabotaż na terenie Niemiec a nawet kabotaż na terenie Unii obliczysz szybko bez wychodzenia z domu. Polisę ubezpieczenia kabotażu otrzymasz drogą mailową.

Kalkulator ubezpieczenia kabotażowego to narzędzie, które pozwala na oszacowanie kosztów ubezpieczenia pojazdu podczas wykonywania transportów kabotażowych. Jest to narzędzie szczególnie przydatne dla firm transportowych, które regularnie przewożą ładunki w ramach jednego kraju. Również dla samochodów poniżej 3,5 t

Porównaj ceny ubezpieczenia kabotażowego online
wybierz najtańszą polisę

  Miejsce wykonywania kabotażu:*
  NiemcyFrancjaKraje UE

  Przedstaw ofertę w towarzystwie:

  PZUCompensaHestiaWarta

  LutzUniqaWienerGenerali

  Wybierz rodzaj przewożonych towarów

  TytońAlkoholElektronikaADR

  AGDSamochodyLekiKontenery

  MrożonkiZwierzętaSypkieInne

  Czy wystąpiły szkody: *
  NieTak

  * – pole obowiązkowe

  Porównywarka ubezpieczenia kabotażowego - kup online

  Kalkulator ubezpieczenia kabotażowego uwzględnia wiele czynników, takich jak rodzaj pojazdu, jego wartość, ilość przewożonych towarów, długość trasy oraz ilość dni, w których pojazd będzie wykorzystywany do przewozu kabotażowego.

  Wprowadzenie odpowiednich danych pozwala na uzyskanie wyceny ubezpieczenia oraz wybór najlepszej oferty spośród różnych ubezpieczycieli. Dzięki temu kalkulator ubezpieczenia kabotażowego pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy, a także na lepsze dopasowanie polisy do potrzeb i wymagań firmy transportowej.