Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Kredyt Refinansowy

Fotolia 13830253 XS SzczecinJeśli już masz kredyt mieszkaniowy to na pewno zainteresuje Cię nowy produkt bankowy finansowy jakim jest Kredyt Refinansowy. Jeśli spłacasz bardzo drogi kredyt hipoteczny to właśnie dzięki refinansowaniu masz dogodną opcję zamiany go na kredyt znacznie tańszy właśnie za pomocą produktu jakim jest kredyt refinansowy. Refinansowanie kredytu odbywa się za pośrednictwem banku, którego oferta jest aktualnie najtańsza.

Osoby które decydują się na taki kredyt muszą wziąć pod uwagę wiele czynników, ponieważ banki często zabezpieczają się przed wcześniejszą spłatą kredytu hipotecznego. Dlatego też należy na samym początku ustalić wysokość kosztów, jakie trzeba będzie ponieść przy przenoszeniu kredytu hipotecznego do nowej instytucji finansowej jakim jest bank. Ale nie ma co się martwić na zapas. Zawsze kredyty refinansowe mają znacznie niższą ratę miesięczną od kredytów hipotecznych. W związku z tym polecamy je tym, którym bardzo zależy na zmniejszeniu obciążenia domowego budżetu.