Liberty Direct Szczecin

liberty direct szczecinUbezpieczyciel Liberty Direct pojawił się w Polsce w 2007 roku, kiedy to został wprowadzony na nasz rynek przez hiszpańską spółkę z grupy Liberty Mutual: Liberty Seguros Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Liberty Direct to instytucja należąca do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej – Liberty Mutual. Oferta tej firmy ubezpieczeniowej jest skierowana do odbiorców indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw.

axa szczecin

AXA Ubezpieczenia została właścicielem Liberty Ubezpieczenia, jest teraz stroną wszystkich umów ubezpieczenia zawartych pomiędzy Liberty Ubezpieczenia i wszystkimi klientami Klientami. Nie zmieniają się numery telefoniczne. Wszystkie umowy ubezpieczenia są nadal nadal obowiązują. Dotychczasowi klienci Liberty Ubezpieczenia mogą wypowiedzieć  umowę ubezpieczenia w ciągu trzech miesięcy od ogłoszenia w mediach informacji o przeniesieniu portfela do AXA Ubezpieczenia

W ofercie instytucji Liberty Direct dominują pakiety, które obejmują ubezpieczenie komunikacyjne, oprócz nich można wyróżnić jeszcze produkt Ubezpieczenie mieszkaniowe. Możemy tutaj wyszczególnić takie rozwiązania, jak: Pakiet Wyposażenie i OC z Assistance, Pakiet Mury i OC z Assistance, Pakiet Wyposażenie, Mury i OC z Assistance.

Ubezpieczenie komunikacyjne w Liberty Direct
Główną linią produktów tej grupy ubezpieczeniowej są pakiety, dotyczące wszelkich sytuacji komunikacyjnych, które zostały uwzględnione w takich polisach, jak:

• OC z Mini Assistance
• OC i AC Standard z Mini Assistance
• OC i AC Premium z Mini Assistance
• Premium Assistance
• NNW
Ubezpieczenie Szyb

Firma Liberty Direct oferuje również atrakcyjne promocje dla nowych klientów, jak i dla obecnych odbiorców.

Zgłoszenie szkody Liberty Szczecin:
Godziny pracy Konsultantów: od poniedziałku do piątku 8.00–19.00
(+48) 22 59 95 Faks: (+48) 22 59  97
szkody@libertydirect.pl

Assistance:
Kontakt całodobowy
(+48) 22 5 5 21 **

Zgłoszenie sprzedaży/kupna pojazdu
z polisą Liberty Direct:
Godziny pracy Konsultantów: od poniedziałku do piątku 7.00–21.00, soboty 9.00–18.00
(+48) 22 589 5 21 ** Faks: (+48) 29 90 60 ** uks@libertydirect.pl

. Możemy też porozumieć się z przedstawicielem tego ubezpieczyciela, wysyłając wiadomość e-mail pod adres uks@libertydirect.pl. Na oficjalnej stronie Liberty Direct https://www.libertydirect.pl możemy także porozmawiać z konsultantem on-line poprzez komunikator Skype.

 

Dane Adresowe do głównej siedziby

Liberty Seguros Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce
ul. Chocimska 17, 00-791 Warszawa

Jeśli chcesz skorzystać z oferty w obrębie Szczecina, to skontaktuj się z agentem.

Etapia Ubezpieczenia

ul.Opłotki 2

70-556 Szczecin

tel. 91 434 05 20