Liberty Ubezpieczenia

liberty ubezpieczenia szczecinLiberty Direct nie będzie już korzystało z dotychczasowej nazwy. Od w teraz, w naszej multiagencji ubezpieczeniowej Etapia zaproponujemy Tobie ubezpieczenie OC i AC od Liberty Ubezpieczenia. Reranding innymi słowy zmiana nazwy to nie wyłącznie potwierdzenie przyjętej wcześniej polityki biznesowej tego towarzystwa ubezpieczeń. Firma ta zapowiadała bowiem energiczną rozbudowę wszystkich kanałów sprzedaży oraz wprowadzenie nowych produktów ubezpieczeniowych.

  •  ubezpieczenie mieszkań
  • ubezpieczenie domów
  • ubezpieczenia turystyczne
  • ubezpieczenia dla firm

Liberty Ubezpieczenia to już nie tylko OC i AC są to również ubezpieczenia dla firm. Liberty Ubezpieczenia daje nam mocno do zrozumienia, że firma nie ogranicza się jedynie do sprzedaży direct innymi słowy przez aparat telefoniczny czy internet. Oferta jest też dostępna u agentów. Liberty Ubezpieczenia zaproponowało również nową gamę ubezpieczeń dla przedsiębiorstw.

AXA Ubezpieczenia wstąpiła w prawa i obowiązki Liberty Ubezpieczenia, w tym stała się stroną umów ubezpieczenia zawartych pomiędzy Liberty Ubezpieczenia i jej Klientami. Nie prowadzi to do nałożenia żadnych dodatkowych obowiązków na Klientów. Nie zmieniają się numery serwisów telefonicznych. W mocy pozostają dotychczasowe umowy ubezpieczenia z Klientami: nie ma konieczności podpisywania nowych umów ani zmiany dotychczasowych. Klienci Liberty Ubezpieczenia mają natomiast prawo wypowiedzieć przeniesioną umowę ubezpieczenia w ciągu trzech miesięcy od ogłoszenia w prasie o przeniesieniu porfela.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty w obrębie Szczecina, to skontaktuj się z agentem LU

Etapia Ubezpieczenia

ul.Opłotki 2

70-556 Szczecin

tel. 91 434 05 20