Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Nagrody dla jeżdżących bezpiecznie od Benefia i Yanosika

Benefia Ubezpieczenia wraz Yanosikiem postanowiła nagrodzić osoby jeżdżące bezpiecznie. Przygotowano system, który umożliwia szybkie zdobywanie dodatkowych zniżek na ubezpieczenia komunikacyjne, wycenę polisy w 5 sekund i jej zakup online z poziomu aplikacji. Dzięki temu, osoby, które jeżdżą bezszkodowo, będą mogły liczyć na dodatkowe gratyfikacje.

Ciekawie prezentują się rabaty, ponieważ kierowcy otrzymują wyłącznie zniżki, a system kar został wyeliminowany. Każdy kierowca w krótkim czasie może zdobyć dodatkowe 20% w aplikacji na smartfony. Wystarczy tylko ją pobrać. Kierowca otrzymuje punkty za bezszkodową jazdę. Oznacza to, że musi bezwzględnie przestrzegać przepisów. Szczególnie tylko na pomiarach prędkości. Wystarczą 4 przejazdy przez taką strefę, a na koncie użytkownika pojawi się dodatkowe 10% rabatu na zakup ubezpieczenia. Dzięki temu, możliwe będzie praktycznie wykupienie ubezpieczenia po kosztach. System ostrzega przed każdym takim odcinkiem, dlatego zdobywanie kolejnych progów zniżkowych to zachęta dla kierowców do bezpiecznej jazdy. Trzeba mieć jedynie aplikację na telefonie oraz telefon z dostępem do Internetu. Kolejne 10% można otrzymać za liczbę przejechanych kilometrów. Im ich więcej, tym wyższy rabat. Akcja rozpoczęła się 31 grudnia i potrwa do końca marca lub do wyczerpania puli 200 tysięcy złotych przeznaczonych na zniżki.