Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

OC dla pośredników nieruchomości

OC pośrednika nieruchomości SzzecinUbezpieczenie to kierowane jest do pośredników w obrocie nieruchomościami. Ubezpieczenie OC dla Pośredników Nieruchomości regulowane jest rozporządzeniem ministra finansów z dnia 12-10-2010. Ubezpieczeniem objęta jest Odpowiedzialność  Cywilna pośrednika w obrocie nieruchomości za szkody wyrządzone w następstwie działania lub zaniechania w czasie trwania umowy ubezpieczenia.Prowadzisz biuro nieruchomości to ubezpieczenie jest dla Ciebie.

Zalety ubezpieczenia to:

  • zapewnienie ochrony ubezpieczeniowej w zakresie OC  pośrednika w obrocie nieruchomościami
  • duża wiarygodność ubezpieczonego dla jego kontrahentów,
  • zapewnienie  bezpieczeństwa w wypadku wyrządzenia szkody osobie trzeciej
  • minimalizacja ryzyka związanego z prowadzoną działalnością
  • ratalne  płatności dwie i cztery raty
  • sprawna i rzetelna obsługa w przypadku zaistnienia szkody
  • niska cena ubezpieczenia OC pośrednika nieruchomości.

Zakres  ubezpieczenia

Zakres ubezpieczenia określa jest określony w rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 12 października 2010 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Ubezpieczeniem  jest objęta odpowiedzialność cywilna pośrednika  nieruchomości za szkody wyrządzone w wyniku  działania lub zaniechania ubezpieczonego biura nieruchomości w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Jeśli pośrednik w obrocie nieruchomościami wykonuje czynności pośrednictwa przy pomocy zatrudnionych  osób które działają pod jego nadzorem  ubezpieczenie OC również zapewni mu ochronę.
Minimalna suma gwarancyjna ubezpieczenia wynosi 25.000 euro dla  jednego zdarzenia oraz wszystkich zdarzeń w okresie ubezpieczenia.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty w obrębie Szczecina, to skontaktuj się z agentem.

OC Pośrednika nieruchomosci tylko  Etapia Ubezpieczenia

Adres ul.Opłotki 2

70-556 Szczecin

tel. 91 434 05 20