Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

OC przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

oc dla ksiąg rachunkowychTa polisa OC kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców posiadających uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Warto podkreślić, że ubezpieczenie OC przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych jest wymogiem do podejmowania takiej pracy. Reguluje to rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 16 grudnia 2008 r. w sprawie obowiązkowego posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (Dz. U. z 2008 r. nr 234 poz. 1576).

Inne korzyści, które zyskujemy wykupując pakiet ubezpieczenia:

  • Odpowiedzialność cywilna w sprawie zdarzenie, które skutkowała podjętą przez nas decyzją, która z kolei jest objęta umową z agencją ubezpieczeniową.

Sumy gwarancyjne zależą od przedmiotu działalności gospodarczej. W zależności czy wykonujemy usługi z zakresu prowadzania ksiąg rachunkowych czy doradztwa w sprawie podatków sumy te wynoszą:

  • 15 tysięcy euro gdy przedmiotem prowadzonej przez nas działalności gospodarczej są usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych a także doradztwa rachunkowego
  • 10 tysięcy euro gdy przedmiotem prowadzonej przez nas działalności gospodarczej są tylko usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • 5 tysięcy euro gdy przedmiotem prowadzonej przez nas działalności gospodarczej są tylko usługi doradztwa rachunkowego

Kwoty wspomniane w artykule są ustalane według średniego kursu waluty euro w roku, kiedy umowa polisy OC została podpisana.

OC dla Księgowych tylko Etapia Ubezpieczenia


Adres ul. Opłotki 2
70-556 Szczecin
tel. 91 434 05 20