Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Pożyczki gotówkowe

Dzięki pożyczce gotówkowej możemy sfinansować różnego rodzaju wydatki,  może to być zakup samochodu, remont mieszkania czy tez wyjazd na wczasy. Kredyt gotówkowy jest coraz prościej otrzymać. Do jego przyznania  nie są już potrzebne żadne jednocześnie formalności są zredukowane do minimum. Często wystarczy tylko  dowód osobisty oraz zaświadczenie od pracodawcy o naszych dochodach. Decyzja kredytowa podejmowana jest często nawet w kilkanaście minut.
Okres spłaty kredytu może wynosić nawet do kilku lat, a kwota którą możemy pożyczyć to nawet  sto pięćdziesiąt tysięcy złotych. Niestety koszty takiej pożyczki nie należą do najniższych. Wysokość pożyczki jest uzależniona od wielkości dochodów osoby, która ubiega się o taki kredyt, natomiast spłata zobowiązania jest podzielona na miesięczne raty.
W dzisiejszych czasach Banki prześcigają  się w promocjach związanych z  kredytem gotówkowym może to być kilka miesięcy bez prowizji czy odsetek. Jeśli już  zdecydujesz się na taki kredyt, powinieneś prześledzić oferty kilku banków, aby wybrać dla siebie optymalną ofertę.