Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Trasti Szczecin

Trasti Szczecin

Kontakt

Trasti
Skrytka Envelo 206
00-935 Warszawa

22 250 93 73

www.trasti.pl

kontakt@trasti.pl

Kontakt w Szczecinie

Agent Trasti w Szczecinie

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

91 434 05 20

570 32 33 34

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Zadzwoń teraz

91 434 0520

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Trasti w Szczecinie

Towarzystwo ubezpieczeniowe Trasti Szczecin pojawiło się na rynku dosyć niedawno. Jednocześnie do branży ubezpieczeń podeszło w innowacyjny sposób. Firma mocno postawiła na nowoczesne technologie oraz indywidualne podejście do klienta. Trasti należy do słoweńskiej grupy Zavarovalnica Triglav założonej w 1900 roku, która jest jedną z największych firm w Europie.

Głównym mottem marki Trasti jest: Simply fair. Motto to oznacza, że zadaniem ubezpieczeń jest spełnianie potrzeb klientów, a proces zakupu ma być przejrzysty i przyjemny. Obecnie Trasti Szczecin oferuje jedynie ubezpieczenia komunikacyjne, ale z pewnością z biegiem czasu dołączą kolejne warianty ubezpieczeń.

Ubezpieczenia Trasti w Szczecinie

Ubezpieczeni Trasti Szczecin bardzo szybko rozbudował sieć wsparcia dla swoich klientów na terenie całego kraju. Nawiązał współpracę z dedykowanymi warsztatami partnerskimi, które oferują usługę door-to-door, rozliczenie bezgotówkowe oraz minimalne formalności. Jest ich aż 170 w naszym kraju. Trasti oferuje kilka rodzajów ubezpieczeń komunikacyjnych.

Oferta ubezpieczeń Trasti Szczecin

Najtańsze OC  NNW w Trasti

OC jest obowiązkowym ubezpieczeniem dla posiadaczy pojazdów mechanicznych. Chroni przed szkodami, które wyrządzimy innym osobom w związku z poruszaniem się samochodu. Formularz zakupu, który oferuje Trasti, jest bardzo prosty i intuicyjny. Sama firma pozwala na wybranie formy opłacania ubezpieczenia, można to zrobić za pomocą rat 0% lub w abonamencie. Szukasz taniego OC sprawdź Trasti kalkulator OC

Auto Casco od wszystkich zdarzeń

Ubezpieczenie AC All Risk wyróżnia się możliwością naprawy pojazdu do 100% procent wartości pojazdu, u większości ubezpieczycieli jest to 70%. Dodatkowo usługa “door-to-door” oznacza, że ubezpieczyciel zabiera samochód do naprawy, a później odstawia go pod dom właściciela.

Trasti Zielona Karta

Ubezpieczyciel bezpłatnie oferuje do ubezpieczenia OC Zieloną Kartę. W niektórych krajach jest ona obowiązkowa. Chroni ona przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym uczestnikom ruchu poza granicami naszego kraju.

Pomoc drogowa i Assistance

W ofercie pomocy drogowej możemy znaleźć możliwość holowania do nawet 1500 km. Samochód zastępczy można otrzymać na okres od 3 do 21 dni.

Zgłoszenie szkody komunikacyjnej w Trasti

Zgłoszenie szkody w Trasti odbywa się na dwa sposoby:

  • Za pomocą kontaktu telefonicznego pod numer: 22 250 93 73. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 17:00.
  • Przez wypełnienie formularza online lub pobraniu druku i wysłaniu maila na adres: szkody@trasti.pl

 

Jak znaleźć agenta Trasti w Szczecinie

Jeśli szukasz taniego i rzetelnego agenta ubezpieczeniowego Trasti Szczecin, odwiedź naszą placówkę w Szczecinie. Nasi doradcy pomogą Ci w dopasowaniu ubezpieczenia. Wytłumaczą wszystkie niejasności w umowie ubezpieczeniowej, tak abyś mógł w przyszłości bez problemu zgłosić szkodę. Skorzystać z oferty Trasti Szczecin możesz online na naszej stronie, a jeśli jesteś mieszkańcem miasta Szczecin, odwiedź naszą placówkę.

Szukasz taniego ubezpieczenia Trasti w Szczecinie a twoja dzielnica to Gocław Gumieńce Kijewo Podjuchy Pogodno Słoneczne Dąbie Stołczyn Świerczewo, Warszewo Wielgowo Załom Zawadzkiego, Zdroje Żelechowa Żydowce Pomorzany Skolwin Krzekowo Bezrzecze Majowe Niebuszewo Osów Bukowe Centrum Dąbie Pilchowo Golęcino a może zamieszkujesz Police Goleniów Choszczno Myślibórz, Barlinek Świnoujście Kamień Pomorski Mirosławiec Czaplinek Złocieniec Chociwel Dobrzany Stargard Gryfino, Chojna Pyrzyce Gryfice Kołobrzeg, Koszalin Łobez Świdwin Białogard Drawsko Wałcz Przecław Kliniska
Zapraszamy Etapia Ubezpieczenia w Szczecinie.