Multiagencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Etapia Ubezpieczenia oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecnie

Z nami ubezpieczysz wszystko

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-16.00
Wtorek
8.00-16.00
Środa
8.00-16.00
Czwartek
8.00-16.00
Piątek
8.00-16.00

Ubezpieczenie Auto Casco

Ubezpieczenie AutoCasco Szczecin

Podczas zakupu samochodowego autocasco w skrócie AC, kierowcy często nie przyglądają się  szczegółowo na zakres ubezpieczenia autocasco  i przy jego wyborze kierują się tylko i wyłącznie ceną nie można zakładać że wszędzie jest tak samo. Jeśli czujesz się pewnie w tej materii  i chcesz szybko porównać ceny ubezpieczeń AC dla Twojego  auta to  przejdź do kalkulatora ubezpieczenia AC.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczenia AC koniecznie przeczytaj ten artykuł dowiesz się na co  zwracać uwagę i jak uniknąć błędów podczas zakupu ubezpieczenia Autocasco Szczecin. Wybierając ubezpieczenie AC dowiesz się jak uniknąć błędów przy zakupie?

Jak zgłosić szkodę

Szkoda całkowita, częściowa i kradzieżowa

Koniecznie sprawdź, czy polisa pokryje tylko szkodę całkowitą inaczej mówiąc wypłata odszkodowania zostanie wypłacona gdy koszt naprawy przekroczy 70 % wartości auta, czy jednak szkodę częściową lub kradzieżową. Koniecznie sprawdź, że masz to, co zamierzałeś kupić i nie zakładaj, że informacja oznacza właśnie to co sprzedawca chciałby abyś myślał.

Udział własny jest to określona umownie część odszkodowania jaką ubezpieczający będzie pokrywał z własnych środków. Udział własny określany jest najczęściej procentowo lub kwotowo. Dzięki temu, można takie ubezpieczenie sprzedać nieco taniej. Jeśli będzie to wyrażone kwotowo, to może oznaczać, że szkody poniżej na przykład 1000 złotych będziesz pokrywać zmuszony pokryć samodzielnie. Mogą to być drobne szkody takie jak otarcia pęknięta szyba.

Kolizja samochód zastępczy

Zniesienie mortyzacji części

Amortyzacja części jest to pomniejszenie wartości części które muszą być użyte do naprawy samochodu. Wynika to  z wieku pojazdu i jego zużycia czyli amortyzacji. Towarzystwa ubezpieczeniowe uwzględniają taką amortyzację przy wyliczeniach szkód i wycenie odszkodowania w zakresie części zamiennych może się okazać że ubezpieczając kilku letni samochód towarzystwo potrąci na przykład 80 % wartości części przez co zaniży wartość wypłaconego odszkodowania.

Co to jest szkoda całkowita

Naprawa w ASO i na oryginalnych częściach

Każdy po wypadku chciałby oddać samochód po wypadku do autoryzowanego warsztatu i naprawić go na nowych oryginalnych częściach ale niestety jest tak że nie przy każdym ubezpieczeniu AC w przypadku szkody wstawisz swój pojazd do dealera i mieć problem z głowy. W dzisiejszych czasach  bardzo towarzystw oferuje jako podstawowy wariant ubezpieczenia rozliczenie za pomocą  kosztorysu oznacza nie mniej nie więcej tylko niższą wycenę szkody. Za tą kwotę naprawisz samochód w nieautoryzowanym warsztacie oraz na zamiennikach, czyli na częściach nie mających logo producenta. Jeśli masz zaprzyjaźniony warsztat i chcesz naprawić samochód z ubezpieczenia AC Szczecin to możesz wybrać taki sposób rozliczania szkody.

Tanie Ubezpieczenia komunikacyjne OC AC Szczecin

Zadzwoń do nas i zapytaj o najlepszą ofertę ubezpieczenia Auto Casco

Żadna multiagencja w Szczecinie czy Policach nie porówna Ci tak dokładnie ofert AC jak nasi Agenci. Dzięki nam porównasz ceny, zakres ubezpieczenia, a nawet ocenę oferty każdej polisy. Nasi doradcy zaproponują Tobie optymalne rozwiązanie można powiedzieć że skroją ubezpieczenie na miarę. Dzieje się tak bo zależy nam na tylko na tym  abyś wybrał najlepszą ofertę dla siebie nasi klienci  według nas muszą być zadowoleni.

Ubezpieczenie OC i AC

Ubezpieczenie mieszkań

Ubezpieczenie travel