Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenie komisu samochodowego

ubezpieczenie komisu samochodowego SzczecinDla wszystkich właścicieli komisów samochodowych została przygotowana oferta, dzięki której ich działalności gospodarcza może funkcjonować bezpiecznie. Nowoczesna polisa OC to pakiet wielu komponentów, które sprawią, że w przypadku kradzieży, włamania, ognia czy też innej sytuacji losowej nie zostaniemy na lodzie.

W większych komisach samochodowych jednocześnie może znajdować się nawet kilka tysięcy złotych. W sytuacji gdyby stało się coś złego właściciel byłby narażony na ogromne straty finansowe nie mówiąc już nic o odpowiedzialności cywilnej wobec posiadaczy samochodów. Od czego będzie chronić nas polisa OC dla komisów samochodowych?

 

Od kosztów związanych z jazdami testowymi przed zakupem, uszkodzenia samochodów pozostających w komisie, klęskami żywiołowymi a także wieloma innymi związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej jaką jest w tym przypadku komis samochodowy.

Czy warto zdecydować się na takie ubezpieczenie? Na pewno tak. W Polsce mamy wiele dostępnych towarzystw ubezpieczeniowych gdzie możemy ubezpieczyć swój komis samochodowy. Nic nie tracimy na takim ubezpieczeniu a jedynie możemy zmniejszyć swoje koszty w przypadku czegoś co może się nam przydarzyć. Ubezpieczenie komisu samochodowego aktualnie to coraz częściej wykorzystywana oferta.

 

Ubezpieczenie komisu samochodowego  tylko w Etapia Ubezpieczenia Szczecin

nasz adres ul.Opłotki 2
70-556 Szczecin

Godziny otwarcia naszego biura:
PN – PT od 9.00 do 17.00

Tel./fax 91 434 05 20