Multiagencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-16.00
Wtorek
8.00-16.00
Środa
8.00-16.00
Czwartek
8.00-16.00
Piątek
8.00-16.00

Ubezpieczenie komisu samochodowego

Dla wszystkich właścicieli komisów samochodowych została przygotowana oferta, dzięki której ich działalności gospodarcza może funkcjonować bezpiecznie. Nowoczesna polisa OC to pakiet wielu komponentów, które sprawią, że w przypadku kradzieży, włamania, ognia czy też innej sytuacji losowej nie zostaniemy na lodzie.

W większych komisach samochodowych jednocześnie może znajdować się nawet kilka tysięcy złotych. W sytuacji gdyby stało się coś złego właściciel byłby narażony na ogromne straty finansowe nie mówiąc już nic o odpowiedzialności cywilnej wobec posiadaczy samochodów. Od czego będzie chronić nas polisa OC dla komisów samochodowych?

 

Od kosztów związanych z jazdami testowymi przed zakupem, uszkodzenia samochodów pozostających w komisie, klęskami żywiołowymi a także wieloma innymi związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej jaką jest w tym przypadku komis samochodowy.

Czy warto zdecydować się na takie ubezpieczenie? Na pewno tak. W Polsce mamy wiele dostępnych towarzystw ubezpieczeniowych gdzie możemy ubezpieczyć swój komis samochodowy. Nic nie tracimy na takim ubezpieczeniu a jedynie możemy zmniejszyć swoje koszty w przypadku czegoś co może się nam przydarzyć. Ubezpieczenie komisu samochodowego aktualnie to coraz częściej wykorzystywana oferta.

 

Ubezpieczenie komisu samochodowego  tylko w Etapia Ubezpieczenia Szczecin

nasz adres ul.Opłotki 2
70-556 Szczecin

Godziny otwarcia naszego biura:
PN – PT od 9.00 do 17.00

Tel./fax 91 434 05 20