Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenie nagrobka

ubezpieczenie nagrobkówJak ubezpieczyć nagrobek?

Nagrobki można ubezpieczyć w ramach polisy ubezpieczenia mieszkania. Podczas zawierania umowy na ubezpieczenia mieszkania bądź domu zapytać o możliwość dokupienia dodatkowej opcji jakim jest ubezpieczenie nagrobków.

Otrzymamy w ten sposób nie tylko kompleksową ochronę naszego lokum  a także grobowca naszych bliskich. Ubezpieczenie zaczyna obowiązywać od następnego dnia po dniu zawarcia umowy ubezpieczenia. Ubezpieczenie zawieramy na rok. 

Co można objąć takim ubezpieczeniem? 

Można ubezpieczyć cały grobowiec, a w przypadku tradycyjnych nagrobków – płytę umieszczoną na cokole wraz z tablicą ale i także ochroną ubezpieczeniową można objąć także ławeczkę przymocowaną do nagrobka. 

Jaką ochronę daje ubezpieczenie nagrobka? 

Ubezpieczenie chroni nagrobek przed skutkami działania sił przyrody i żywiołów: powodzią, opadami deszczu i śniegu, huraganem, gradobiciem czy trzęsieniem ziemi. Wypłatę odszkodowania otrzymamy również w przypadku kradzieży  nagrobka lub stałych elementów. Polisa także chroni przed kradzieżą ozdobnych elementów nagrobnych takich jak: zdjęcia, wazony, rzeźby i litery. Cena takiego ubezpieczenia jest niewielka w zależności od firmy, wynosi kilka procent sumy ubezpieczenia, jaka jest określana w umowie i która jest podstawą do wypłaty ewentualnego odszkodowania.Nagrobek możemy ubezpieczyć razem z ubezpieczeniem mieszkania. Aby porównać oferty ubezpieczenia nagrobka przejdź do porównywarki ubezpieczenie domu jednorodzinnego lub mieszkania.