Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenie sklepu – OC działalności

Kradzież kojarzy się tobie w szczególności z atakiem na bank, aczkolwiek zdarza się to względnie rzadko w porównaniu do kradzieży w przeciętnych sklepach. Przede wszystkim w tych małych, gdzie skala ochrony stoi na niskim poziomie. W wielu przypadkach zamiast komplikować rabusiom ich zadania upraszczamy je. Czy ubezpieczenie sklepu załatwi sprawę? Być może pożądane byłoby pomyśleć o skorzystaniu z ochrony?

ubezpieczenie sklepu SzczecinUbezpieczenie sklepu

Ubezpieczenie sklepu jest rzeczą kluczową. Jest równie znaczące, jak ubezpieczenie  naszej działalności gospodarczej, dlatego że daje wiele korzyści za stosunkowo niską opłatę. Charakter ubezpieczenia jest duży i dotyczy spraw niesłychanie ważnych dla każdego właściciela sklepu, bez względu czy jest to obiekt handlowy mały, czy duży. Ubezpieczenie zapewnia pokrycie szkód wywołanych przez zalanie, powódź, nawałnice, pożar, dym, różnego typu katastrofy, deszcz, nawałnica itp. Ubezpieczenie nie obejmuje szkód powstałych z naszej winy na przykład za zepsucia produktu względnie akcesoriów sklepowych. Sam fakt, że ubezpieczenie pokrywa taki zakres powinien przekonywać nas do wydania na nie kasy. Jednak to nie całość, najważniejsze w zabezpieczeniu jest to, co chcemy ubezpieczyć. Towarzystwa ubezpieczeniowe segregują to na 3 główne kategorię. Pierwszą z nich jest sprzęt sklepu, czyli meble sklepowe (regały, półki, lady itp.), urządzenie elektroniczny (lodówki, zamrażarki, kasy itp.). Drugą z nich jest nakład adaptacyjny. Są to m.in. kraty, ściany działowe, malowanie sklepu, oświetlenie itp.. Trzecią, a jednocześnie najistotniejszą kategorią są środki obrotowe, innymi słowy cały artykuł podlegający sprzedaży w naszym sklepie

Ubezpieczenie sklepu a ochrona

Ubezpieczenie jest uniwersalne, dotyczy wszelkiego typu sklepu i wszędzie się sprawdza. Jest kanwą dla wszelkiego właściciela sklepu. Jego wielkość jest nader obszerny i mamy ogromny wybór, od czego i co ubezpieczyć. Możemy całość przekalkulować i sami wyłonić własny zakres ubezpieczenia. Jest to niezwykle komfortowe i przydatne dla obu stron. w momencie ubezpieczenia jest tak wiele korzystnych aspektów, że jest ono podwaliną, a inne środki osłony powinny być jego dopełnienie. Jest tak w przypadku ochrony. Ma ona swoje wady, nie jest ona zawsze w 100% wydajna, dlatego że ludzie nie są idealni i popełniają błędy, nawet fachowcy. Jest zdecydowanie wspierająca tylko w sklepach większych, samoobsługowych. Tymczasem w takich sklepach jest idealnym dopełnieniem ubezpieczenia. Ochrona da wrażenie bezpieczeństwa klientowi, jednak niekiedy może go odstraszyć. Relewantne, by rozważyć, czy ten rodzaj ochrony przyniesie nam więcej korzyści niż strat. W współczesnych czasach ubezpieczenie nie wystarczy do pełnej ochrony naszego sklepu, zatrudnienie obstawy jest jedną z możliwości, którą możemy zastosować.