Ubezpieczenie TAXI – OC AC

tanie ubezpieczenie dla taxiJesteś właścicielem Taxi lub prowadzisz firmę która prowadzi zarobkowy przewóz osób to ta oferta jest dla Ciebie.  W standardowych ofertach w większości towarzystw, stawki za tanie ubezpieczenie OC TAXI Szczecin są bardzo wygórowane ponieważ Taksówki, używane są znacznie częściej niż samochody prywatne. Towarzystwa w owu  posiadają zapisy, że towarzystwo nie bierze odpowiedzialności za auta które służą do zarobkowego przewozu osób i dają duże zwyżki za tego typu wykorzystywanie pojazdu.

Znalezienie taniego OC Taxi jest  nieco trudniejsze niż w przypadku polisy dla pojazdu prywatnego, jednakże na chwilę obecną istnieje spora liczba towarzystw ubezpieczeniowych, która oferuje tego rodzaju polisy. W naszej multiagencji znajdziecie ubezpieczenie TAXI bez zwyżek.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej taksówki, w wielu towarzystwach jest znacznie droższe od polis dostępnych dla innych użytkowników dróg jest dość łatwo dostępne. Dlatego wychodząc Wam na przeciw oferujemy to ubezpieczenie bez zwyżek.

 

U nas kupisz tanie ubezpieczenie dla TAXI może to być:

  •  Ubezpieczenie OC
  • Ubezpieczenia AC autocasco dla taxi bez zwyżki
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Assistance