Multiagencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Etapia Ubezpieczenia oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecnie

Z nami ubezpieczysz wszystko

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-16.00
Wtorek
8.00-16.00
Środa
8.00-16.00
Czwartek
8.00-16.00
Piątek
8.00-16.00

Ubezpieczenie TAXI – OC AC

tanie ubezpieczenie dla taxiJesteś właścicielem Taxi lub prowadzisz firmę która prowadzi zarobkowy przewóz osób to ta oferta jest dla Ciebie.  W standardowych ofertach w większości towarzystw, cena za tanie ubezpieczenie OC TAXI Szczecin są bardzo wygórowane ponieważ Taksówki, używane są znacznie częściej niż samochody prywatne. Towarzystwa w owu  posiadają zapisy, że towarzystwo nie bierze odpowiedzialności za auta które służą do zarobkowego przewozu osób i dają duże zwyżki za tego typu wykorzystywanie pojazdu.

Znalezienie taniego OC Taxi jest  nieco trudniejsze niż w przypadku polisy dla pojazdu prywatnego, jednakże na chwilę obecną istnieje spora liczba towarzystw ubezpieczeniowych, która oferuje tego rodzaju polisy. W naszej multiagencji Etapia Ubezpieczenia znajdziecie tanie ubezpieczenie TAXI bez zwyżek. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej taksówki, w wielu towarzystwach jest znacznie droższe od polis dostępnych dla innych użytkowników dróg jest dość łatwo dostępne. Dlatego wychodząc Wam na przeciw oferujemy to ubezpieczenie bez zwyżek.

Jaka jest cena ubezpieczenia taksówki?

U nas kupisz tanie ubezpieczenie dla TAXI może to być:

  • Ubezpieczenie OC dla taxi już od 650 zł rocznie.
  • Ubezpieczenia AC autocasco dla taxi bez zwyżki
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Assistance