Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Warta Szczecin

Agent Warta Szczecin

Kontakt

TUiR WARTA S.A. 
ul.Rondo Daszyńskiego 1,
00-843 Warszawa

801 308 308

www.warta.pl

kontakt@warta.pl

Kontakt w Szczecinie

Agent Warta w Szczecinie

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

91 434 05 20

570 32 33 34

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Zadzwoń teraz

91 434 0520

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta w Szczecinie

Warta Szczecin jest Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji, które działa na krajowym rynku od 1920 roku. Oferta Warta Police jest korzystna, a przez różnorodne propozycje, gwarantuje swoim klientom możliwość dokonania wyboru. Ubezpieczenia, z których szczególnie zadowoleni są klienci, korzystający z usług ubezpieczeniowej firmy Warta Police, to przede wszystkim ubezpieczenia turystyczne Travel, ubezpieczenie Warta Dom Komfort czy też ubezpieczenie Warta Moto Asistance. Dzięki globalnemu podejściu firmy do zakresu swojej działalności, z jej oferty korzystają chętnie zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Zarówno jedna jak i druga grupa odbiorców doszuka się w ofercie Warta Police niekwestionowanych korzyści.

Pełna nazwa firmy ubezpieczeniowej Warta Szczecin to Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji „Warta”, w której skład wchodzi również Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta Ubezpieczenia w Szczecinie. Niewątpliwie jest to jedna z najstarszych działających firm tego typu na polskim rynku, ponieważ jej założenie datuje się na rok 1920. Natomiast Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie „Warta” jest stosunkowo młodą gałęzią ubezpieczeń, ponieważ funkcjonuje od 1995 roku na naszym rynku.

Ubezpieczenia Warta w Szczecinie

Oferta tej firmy ubezpieczeniowej obejmuje zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby indywidualne. Warta proponuje szereg ubezpieczeń, w tym, między innymi polisę na życie, emerytalną, programy inwestycyjne, polisę na dom, na wakacje i inne. Można je wykupić oddzielnie, jak i w pełnym pakiecie.

Oferta ubezpieczeń Warta Szczecin

Warta Szczecin zgłoszenie szkody

Warta Szczecin umożliwia nam nam kontakt telefoniczny, osobisty, w placówce w Szczecinie, a także poprzez stronę internetową, na której znajdziemy formularz kontaktowy. Ponadto można skorzystać z indywidualnych działów obsługi klienta ze względu na to, z jakiego produktu lub usługi zechcemy skorzystać.

Przydatne dane telefoniczne:
• telefon informacyjny – 91 425691
• do działu likwidacji szkód – na terenie kraju : 801 331 331
• do działu likwidacji szkód – poza RP : + 48 601 3311 311

Warta Szczecin - dokumenty do zgłoszenia szkody

Co najczęściej wybierają nasi klienci w Warta

Gdzie znaleźć Agenta Warta Szczecin

Szukasz taniego ubezpieczenia Warta w Szczecinie a twoja dzielnica to Gocław Gumieńce Kijewo Podjuchy Pogodno Słoneczne Dąbie Stołczyn Świerczewo, Warszewo Wielgowo Załom Zawadzkiego, Zdroje Żelechowa Żydowce Pomorzany Skolwin Krzekowo Bezrzecze Majowe Niebuszewo Osów Bukowe Centrum Dąbie Pilchowo Golęcino a może zamieszkujesz Police Goleniów Choszczno Myślibórz, Barlinek Świnoujście Kamień Pomorski Mirosławiec Czaplinek Złocieniec Chociwel Dobrzany Stargard Gryfino, Chojna Pyrzyce Gryfice Kołobrzeg, Koszalin Łobez Świdwin Białogard Drawsko Wałcz Przecław Kliniska
Zapraszamy Etapia Ubezpieczenia Szczecin.