Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Wypowiedzenie polisy OC mBank

Wypowiedzenie polisy OC mBank

Internetowe ubezpieczenie samochodu to idealne rozwiązanie do osób chcących zaoszczędzić czas i pieniądze. Taką ofertę posiada mBank i także umożliwia swoim klientom rezygnację z polisy OC online.

Należy pamiętać aby wypowiedzenie polisy zaplanować wcześniej oraz znaleźć ofertę, która zostanie podpisana w dniu wygaśnięcia polisy z poprzednim Ubezpieczycielem. Ubezpieczenie OC pojazdu jest ubezpieczeniem obowiązkowym i za jego nieposiadanie grożą wysokie kary finansowe. W przypadku nadawania wypowiedzenia pocztą, datą złożenia wypowiedzenia jest stempel pocztowy zawierający datę nadania.

Skorzystaj z darmowego obliczenia składki ubezpieczenia za pomocą naszego

kalkulator ubezpieczenia OC mbank

Aby wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC w mBanku należy wypełnić specjalnie przygotowany formularz, który znajduje się pod adresem:

Własnoręcznie podpisane wypowiedzenie Ubezpieczenia OC należy złożyć najpóźniej na 1 dzień przez końcem obowiązywania polisy w następujący sposób:

  • Przesłać na adres korespondencyjny

BRE Ubezpieczenia
ul. Ks. I. Skorupki 5
00-963 Warszawa

  • Przesłać drogą elektroniczną
    bok@breubezpieczenia.pl
  • Przesłać faksem na numer
    22 444 70 70