Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Wypowiedzenie umowy OC AXA Direct

Wypowiedzenie polisy OC AXA

Wypowiedzenie ubezpieczenia OC w AXA nie jest w szczególny sposób regulowane wewnętrznymi regulaminami. Sposób rezygnacji z polisy OC określany jest przez ustawę z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Jeśli został zakupiony używany samochód, z wcześniejszym ubezpieczeniem, nie ma konkretnych terminów w jakich należy złożyć wypowiedzenie. Należy pamiętać, że wygasa ono automatycznie z ostatnim dniem jego obowiązywania i nie jest automatycznie przedłużane

Skorzystaj z darmowego obliczenia składki ubezpieczenia za pomocą naszego

AXA kalkulatora ubezpieczenia OC

Należy pamiętać aby wypowiedzenie polisy zaplanować wcześniej oraz znaleźć ofertę, która zostanie podpisana w dniu wygaśnięcia polisy z poprzednim Ubezpieczycielem. Ubezpieczenie OC pojazdu jest ubezpieczeniem obowiązkowym i za jego nieposiadanie grożą wysokie kary finansowe. W przypadku nadawania wypowiedzenia pocztą, datą złożenia wypowiedzenia jest stempel pocztowy zawierający datę nadania.

W przypadku chęci rezygnacji z polisy OC w AXA należy wypełnić specjalnie przygotowany formularz, który dostępny jest pod adresem :

Poprawnie wypełniony oraz własnoręcznie podpisany formularz należy:

  • Przesłać pocztą tradycyjną na adres
    AVANSSUR S.A. Oddział w Polsce
    Chłodna 51,
    00-867 Warszawa
  • Przesłać pocztą elektroniczna na adres
    wypowiedzenia@axadirect.pl