Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Wypowiedzenie umowy OC Ergo Hestia

Wypowiedzenie polisy OC Ergo Hestia

Sposób wypowiedzenia polisy OC w Ergo Hestia nie różni się od sposobów w innych Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Zgodnie z ustawą z 22 maja 2003 o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, wypowiedzenie można złożyć w różny sposób jednak nie później niż w terminie 1 dnia od daty obowiązywania polisy.

Jeśli został zakupiony używany samochód, z wcześniejszym ubezpieczeniem, nie ma konkretnych terminów w jakich należy złożyć wypowiedzenie. Należy pamiętać, że wygasa ono automatycznie z ostatnim dniem jego obowiązywania i nie jest automatycznie przedłużane.

Skorzystaj z darmowego obliczenia składki ubezpieczenia za pomocą naszego kalkulatora ubezpieczenia OC Hestia

Należy pamiętać aby wypowiedzenie polisy zaplanować wcześniej oraz znaleźć ofertę, która zostanie podpisana w dniu wygaśnięcia polisy z poprzednim Ubezpieczycielem. Ubezpieczenie OC pojazdu jest ubezpieczeniem obowiązkowym i za jego nieposiadanie grożą wysokie kary finansowe. W przypadku nadawania wypowiedzenia pocztą, datą złożenia wypowiedzenia jest stempel pocztowy zawierający datę nadania.

Aby wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC w Ergo Hestia należy wypełnić specjalnie przygotowany formularz, który dostępny jest pod adresem :

Poprawnie wypełniony oraz własnoręcznie podpisany formularz należy w terminie nie później niż 1 dzień przed planowanym zakończeniem się polisy:

  • Przesłać na adres korespondencyjny

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia są
ul. Hestii 1
81-731 Sopot

  • Przesłać faksem na numer telefonu
  • Za pomocą konta internetowego które można założyć na stronie towarzystwa ubezpieczeniowego.