Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenie Szpitalne

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Ubezpieczenie szpitalne bez kolejek.

Prywatna polisa zdrowotne

Prywatne ubezpieczenie szpitalne Szczecin

Prywatne ubezpieczenie szpitalne już od 45 zł — lekarz bez kolejki

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne w Etapia Ubezpieczenia Szczecin

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne daje gwarancję szybkiego dostępu do opieki medycznej. Nie będziesz musiał czekać kilka miesięcy lub lat na wizytę u specjalisty. W ten sposób zyskujesz ochronę zdrowia dla siebie i swoich bliskich. Ominiesz kolejki w przychodniach, wykonasz darmowe badania i nie będziesz musiał ponosić kosztów wizyt w prywatnych gabinetach zdrowotnych. W Etapia Ubezpieczenia Szczecin możesz korzystać z kalkulatora online, a także naszych agentów ubezpieczeniowych. Wesprą Cię, pomogą porównać, dopasować tanie i najlepsze ubezpieczenie medyczne.

 

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły ubezpieczenia na życie
Masz pytania?
Zadzwoń zapytaj o warunki ubezpieczenia

Na czym polega prywatna polisa zdrowotna?

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma na celu ochronę osoby, która posiada obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne z Narodowego Funduszu Zdrowia lub z niego nie korzysta. W Polsce większość osób posiada obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne, ale niestety publiczna służba zdrowia nie działa najlepiej. Często na diagnozę czy wizytę u lekarza specjalisty trzeba oczekiwać kilka miesięcy, a rehabilitacja jest trudno dostępna. Dlatego wiele osób decyduje się na zakup ubezpieczenia prywatnego, które rozszerza ochronę zdrowia. Zapewnia dostęp do wielu dodatkowych placówek i lekarzy.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne pozwala na uzyskanie wizyty u lekarza specjalisty bez konieczności skierowania od lekarza pierwszego kontaktu czy odwiedzenia SOR. W zależności od pakietu, ubezpieczenie może zawierać różne zakresy świadczeń, przekłada się to także na wysokość składek. Każdy z nas ma zupełnie inne potrzeby względem opieki medycznej, dlatego ważne jest, by dobrać do siebie odpowiedni wariant polisy.

Prywatne polisa zdrowotne — zakres ubezpieczenia

Nie jest łatwo, podpisując umowę wybrać odpowiedni pakiet medyczny usług w naszym ubezpieczeniu. Konieczne jest przeanalizowanie swoich potrzeb lekarskich oraz dobranie najniższej ceny abonamentu do danego zakresu ubezpieczenia. Dlatego skorzystaj z naszego kalkulatora prywatnych ubezpieczeń. Sprawdź, które ubezpieczenie najlepiej dopasuje się do Ciebie.

Leczenie za granicą prywatne ubezpieczenie szpitalne

Leczenie za granicą

Opieka podczas podróży zagranicznej. Finansowanie opieki medycznej poza granicami naszego kraju.

Dentysta prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Stomatolog

Dostęp do przeglądów stomatologicznych oraz możliwość wizyty u lekarza dentysty a to wszystko bez kolejek.

Konsultacje lekarskie prywatne ubezpieczenie szpitalne Szczecin

Konsultacje lekarzy specjalistów

Bez kolejek otrzymasz pomoc m.in.: internisty, pediatry, lekarza medycyny rodzinnej, ortopeda, chirurg, pediatra onkolog, stomatolog.

Diagnostyka prywatne ubezpieczenia zdrowotne

Kompleksowa diagnostyka

Szybki dostęp do kompleksowych badań diagnostycznych m.in.: podstawowych i specjalistycznych badań laboratoryjnych, RTG, USG, rezonansu magnetycznego czy tomografii komputerowej.

Lekarskie wizyty domowe Szczecin

Lekarskie wizyty domowe

Nie musisz udawać się do lekarza, to on przyjdzie do Ciebie. Otrzymujesz możliwość skorzystania z wizyt domowych.

Stała opieka lekarska prywatne ubezpieczenie szpitalne Szczecin

Stała opieka lekarska

Przez cały okres ubezpieczenia będziesz mieć dostęp do m.in.: logopedy, neurologopedy, psychologa, psychiatry, seksuologa, badań profilaktycznych.

Lekarz bez kolejki prywatne ubezpieczenie szpitalne Szczecin

Zabiegi ambulatoryjne i szpitalne

W razie potrzeby otrzymujesz szybki dostęp do zabiegów ambulatoryjnych lub szpitalnych.

Szczepienia prywatne ubezpieczenie zdrowotne Szczecin

Szczepienia

W ramach polisy ubezpieczeniowej możesz zaszczepić się przeciwko grypie COVID-19 i innym chorobom zakaźnym.

Prywate ubezpieczenie szpitalne zamiast NFZ?

Jeśli nie jesteśmy objęci obowiązkowym ubezpieczeniem możemy sami dobrowolnie zawszeć umowę w najbliższej placówce Narodowego Funduszu Zdrowia. Drugi rodzaj ubezpieczenia to prywatne ubezpieczenie zdrowotne Szczecin. Ze względu na niską jakość usług, a także wielomiesięczne kolejki do specjalistów opłacanych poprzez Narodowy Fundusz Zdrowia, wiele osób chętnie ubezpiecza się dodatkowo. Z tego powodu możemy zaobserwować powiększającą się ilość prywatnych ośrodków zdrowia. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Szczecinie dzieli się na ubezpieczenie grupowe bądź abonamentowe. Te pierwsze oferowane jest pracownikom dużych korporacji, natomiast ubezpieczenie abonamentowe może wykupić każdy. Prawo do oferowania prywatnych ubezpieczeń mają jedynie zakłady ubezpieczeń oraz towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych. Na rynku jest wiele takich firm dlatego warto dokładnie prześledzić ofertę każdej z nich. Dobre ubezpieczenie zdrowotne to takie, które zapewni nie tylko wizytę u specjalisty, ale także pomoc finansową w przypadku poważnej choroby.

Podstawowa Opieka

45 zł/m w wariancie indywidualnym
123 zł/m w wariancie rodzinnym
-lekarze podstawowej opieki zdrowotnej
-lekarze specjaliści (chirurg ogólny, chirurg dziecięcy, urolog)
-podstawowe badania diagnostyczne
-podstawowe zabiegi ambulatoryjne
-szczepienia ochronne grypie i tężcowe
-refundacja kosztów leczenia do limit

Specjalistyczna Opieka

87 zł/m w wariancie indywidualnym
233 zł/m w wariancie rodzinnym
-rozszerzony zakres lekarzy specjalistów
-podstawowe badania diagnostyczne
-rozszerzony zakres zabiegów
-szczepienia ochronne p/grypie i p/tężcowe
-refundacja kosztów leczenia do limitu
-lekarze specjaliści stomatolog, ginekolog
-stała opieka medyczna

Pełna Opieka

147 zł/m w wariancie indywidualnym 400 zł/m w wariancie rodzinnym
-lekarze podstawowej opieki zdrowotnej
-rozszerzony zakres lekarzy specjalistów
-diagnostyki radiologicznej, endoskopowej i laboratoryjnej, tomograf, rezonans
-rozszerzony zakres zabiegów ambulatoryjnych
-refundacja kosztów leczenia bez limit
Prywatne ubezpieczenia zdrowotne Szczecin

Nowoczesna i stale dostępna prywatna opieka medyczna

Korzystając z prywatnej opieki zdrowotnej, otrzymujesz bezpośredni dostęp do pomocy medycznej. Za pomocą telefonu lub Internetu, bez oczekiwania umówisz wizytę lub zamówisz receptę. Swoje obawy o stan zdrowia rozwiejesz za pomocą porad online i wideokonsultacji z lekarzami. Dodatkowo wiele towarzystw ubezpieczeniowych zapewnia gorącą linię 24/7 dla osób potrzebujących pilnej pomocy medycznej. Sprawdź ofertę ubezpieczeń szpitalnych w Etapia Ubezpieczenia Szczecin.

Jaka jest cena prywatnego ubezpieczenia szpitalnego

Cena prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego uzależniona jest od wielu czynników. Podstawowa polisa to koszt od 45 zł miesięcznie. Nie jest to dużo uwzględniając fakt że do lekarza dostaniemy się bez kolejki i nie będziemy tracić czasu.

Tanie ubezpieczenie zdrowotne Szczecin

Cena od 45

Miesięcznie

Sprawdź ofertę prywatnego ubezpieczenia szpitalnego

Kalkulator prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych Szczecin 2022

Oblicz cenę polisy online w kilka minut

Nasz kalkulator prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych pozwoli Ci wybrać polisę, która zapewni szybki dostęp do wybranych przez ciebie usług medycznych, lekarzy o danej specjalizacji czy dodatkowych placówek medycznych. Dodatkowo możesz wybrać ubezpieczenie w pakiecie rodzinnym i za niższą stawkę ubezpieczyć siebie, partnera i dziecko. Porównaj ubezpieczenia, zapewnij sobie i swojej rodzinie m.in.:

  Masz pytania?
  Zadzwoń zapytaj o warunki ubezpieczenia

  Prywatne ubezpieczenie zdrowotne? Mamy dla Was każdą odpowiedź!

  Często zadawane pytania - Prywatne ubezpieczenie szpitalne Szczecin

  1.Jaka jest różnica pomiędzy prywatną opieką zdrowotną a tą w ramach NFZ?

  Prywatna opieka zdrowotna zapewnia szeroki i szybki dostęp do lekarzy oraz pomocy medycznej. Składki na ZUS większość osób płaci obowiązkowo, prywatna polisa zdrowotna jest dodatkowo płatna.

  2.Co może zapewnić prywatna opieka zdrowotna?

  Prywatna opieka zdrowotna w ramach abonamentu zapewnia dostęp do bezgotówkowych wizyt u specjalistów oraz lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej bez kolejek na terenie całego kraju. Wykaz lekarzy i placówek jest wyszczególniony na umowie. Dodatkowo może zapewniać opłacanie kosztów leczenia podczas podróży zagranicznych.

  3.Ile trwaochrona w prywatnym ubezpieczeniu zdrowotnym?

  Ochrona w prywatnym ubezpieczeniu zdrowotnym działa najczęściej przez okres 12 miesięcy. Po tym czasie można ją kontynuować przez kolejny rok.

  4.Ile kosztuje prywatna polisa ubezpieczeniowa?

  Koszt ubezpieczenia zdrowotnego jest zależny od zakresu ochrony, jaki nam zapewnia. Ceny zaczynają się od 45 złotych miesięcznie.

  5.W jakim wieku można kupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

  Polisę zdrowotną możemy zakupić, gdy ukończymy 18 lat. Oczywiście młodszej osobie może zakupić polisę rodzic lub opiekun prawny. Górna granica wieku jest zależna od towarzystwa ubezpieczeniowego.

  6.Czy mając ubezpieczenie NFZ, można mieć prywatną opiekę zdrowotną?

  Tak, prywatna polisa zdrowotna zdecydowanie rozszerza możliwości skorzystania z wizyt u lekarza i pozwala na szybkie załatwienie potrzeb związanych z opieką zdrowotną.

  7.Jak wybrać prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

  Prywatne ubezpieczenie zdrowotne musi zostać dopasowane do Twoich potrzeb. Najlepiej skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń oraz doradzić się agentów, którzy mają dostęp do wielu polis ubezpieczeniowych.

  8.Czym są wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela?

  Każdy ubezpieczyciel może zawrzeć w umowie wyłączenia, które nie będą objęte polisą zdrowotną. Często jest to samookaleczenie, spożycie alkoholu, zabiegi zmiany płci czy kuracja odwykowa.

  9.Jak obniżyć koszty ubezpieczenia?

  By obniżyć koszty prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, można skorzystać z pakietów rodzinnych, które są tańsze i dają dodatkową opiekę medyczną dla całej lub części najbliższej rodziny.

  10.Jak opłaca się prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

  Prywatną polisę zdrowotną najczęściej opłaca się w ramach abonamentu. Co miesiąc w wygodny sposób płacimy składkę.


   

  Kończy się ubezpieczenie domu lub mieszkania? Sam oblicz składkę
  Kup w pakiecie z OC i AC zaoszczędzisz jeszcze więcej.

  Kończy się ubezpieczenie Twojego domu lub mieszkania?  Oferujemy kompleksowe ubezpieczenie twojej nieruchomości. Wypełniając kalkulator ubezpieczenia mieszkania poznasz cenę w kilka chwil. Poznasz ofertę zawierającą szeroki zakres przy niskiej cenie.

  Wypróbuj nasz kalkulator ubezpieczenia mieszkania lub domu