• Etapia Ubezpieczenia Szczecin ul. Opłotki 2 70-565 Szczecin
 • 91 434 05 20
 • 570 32 33 34

Multiagencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-16.00
Wtorek
8.00-16.00
Środa
8.00-16.00
Czwartek
8.00-16.00
Piątek
8.00-16.00
Ubezpieczenia samochodowe

Ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC

Tanie ubezpieczenia samochodowe Szczecin

Kup tanie ubezpieczenie OC Szczecin online

Wybierz najtańsze OC AC w Etapia Ubezpieczenia Szczecin

Ubezpieczenia samochodowe to najpopularniejszy rodzaj ubezpieczeń. Dzięki naszym doświadczonym pracownikom otrzymasz polisę dopasowaną do Twoich potrzeb. Nasz kalkulator ubezpieczenia OC porówna ceny ubezpieczeń we wszystkich towarzystwach ubezpieczeń kilka minut wystarczy podać podstawowe dane samochodu.

Doradzimy w wyborze najtańszego ubezpieczenia OC i dobrego AC. Wypowiemy kończącą się polisę u innego ubezpieczyciela. Pomożemy również podczas zgłaszania szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego.

Sprawdź nas i wybierz najtańsze OC w Szczecinie

Masz pytania?
Zadzwoń zapytaj o warunki ubezpieczenia

Rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych

Ubezpieczenia komunikacyjne Szczecin dzielimy  na obowiązkowe i dobrowolne. Obowiązkowe  to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej tak zwane OC  dobrowolne AC, czyli ubezpieczenie AutoCasco, NNW od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie Assistance. Ubezpieczenia dobrowolne można wybierać według uznania i potrzeby kierowcy. Istnieje możliwość wyboru tylko jednego z nich lub wszystkich. Tanie ubezpieczenie OC ubezpieczenie jest obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego.

Ubezpieczenie OC

To obowiązkowe ubezpieczenie jego zakres reguluje ustawa o ubezpieczeniach. Dlatego należy kupić najtańsze OC Szczecin, ponieważ w każdym towarzystwie jest identyczne  dlatego nie ma co przepłacać. To właśnie z tej polisy zostanie wypłacone odszkodowanie gdy spowodujemy kolizję.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków  kierowcę ale i również pasażerów pojazdu. Przedmiotem ubezpieczenia są trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków lub śmierć ubezpieczonego w czasie podróży samochodem, podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu.

AutoCasco AC

Ubezpieczenie samochodu od szkód, których sami jesteśmy sprawcami. Chroni również  od aktów wandalizmu lub kradzieży. Otrzymamy odszkodowanie za szkody powstałe w wyniku działania zdarzeń od nas niezależnych lub gdy sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Naprawisz swoje auto.

Assistance

Ubezpieczenie to zagwarantuje nam pomoc dla kierowcy ale również i pasażerom w razie wypadku, kradzieży lub awarii pojazdu, Niektóre pakiety gwarantują również pomoc medyczną, informacyjną przed wyjazdem lub w czasie jego trwania. Najczęściej kojarzone jest z holowaniem samochodu po awarii.

Pakiet OC i AutoCasco

Tylko z  pakietem AC i OC masz pełny komfort podróżowania. Obowiązkowa polisa OC  nie zapewnia ochrony Twojego auta. Zapewni jedynie wypłatę odszkodowania gdy jesteś sprawacą. Ciebie gdy wyrządzisz szkodę. Jeśli nie chcesz martwić się o swoje auto, skorzystaj z pakietu OC i AC.

Ubezpieczenie MiniCasco

Możemy znaleźć je pod różnymi nazwami smart casco, minicasco, mini autocasco jednak zakres ochrony jest prawie taki sam. Odszkodowanie z mini AC otrzymamy po szkodzie całkowitej, kradzieży samochodu czy  z tytułu działania żywiołów może być to  pożar, powódź lub gradobicie.

Gotowy do porównania ubezpieczenia i zaoszczędzenia pieniędzy?

Jaka jest cena ubezpieczenia OC

Cena ubezpieczenia OC zależna jest od wielu czynników.  Często okazuje się, że różnice w cenach pomiędzy towarzystwami sięgają kilkuset złotych. Należy pamiętać że zakres ochrony i suma ubezpieczeniowa dla OC są uregulowane w ustawie. Dlatego należy wybierać  polisę najtańszą z możliwych.

O czego zależy cena OC?
Tanie Ubezpieczenia komunikacyjne OC AC Szczecin

Cena od 389

Rocznie

Kalkulator ubezpieczenia auta OC i AC

Oblicz ubezpieczenie samochodu online - wkilka minut

Co zawiera ubezpieczenie samochodu

Oprócz Obowiązkowego ubezpieczenia OC mamy do wyboru wiele różnych opcji do wyboru.

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, dlatego chcąc czy nie, jeżdżąc samochodem, czy nawet przechowując auto w garażu, niezależnie w ogóle od tego, czy jest sprawne, czy z poważną awarią, trzeba wykupić polisę. Ale to dobra ochrona dla auta i jego właściciela. Jeśli zdarzy się wypadek, czy nawet mała kolizja, osoba, która spowodowała to zdarzenie, nie będzie musiała ponosić kosztów naprawy samochodu należącego do osoby, która w tym zdarzeniu ucierpiała. Dlatego można wybrać nawet najtańsze ubezpieczenie OC, ale trzeba je opłacić.

Zapraszamy Etapia Ubezpieczenia Szczecin

Zapytaj o cenę ubezpieczenia OC
Masz pytania?
Zadzwoń zapytaj o warunki ubezpieczenia

  * - pole obowiązkowe

  Dlaczego warto ubezpieczyć samochód?

  Warto wykupić ubezpieczenie NNW, ponieważ gwarantuje ono wypłatę odszkodowania na skutek trwałego uszczerbku na zdrowiu albo nawet śmierci. Dotyczy to kierowcy oraz wszystkich podróżujących z nim pasażerów. Kolejnym wartym uwagi jest ubezpieczenie autocasco, czyli AC. To na wypadek, gdyby właściciel auta samodzielnie wyrządził sobie szkodę. Wówczas otrzyma pieniądze z polisy w ramach odszkodowania. Na to ubezpieczenie przeważnie decydują się właściciele nowszych aut, których ewentualna naprawa mogłaby dość mocno obciążyć ich budżet. W przypadku samochodów o mniejszej wartości też warto rozważyć wykup tego ubezpieczenia. Ubezpieczenie Assistance to też opcja warta uwagi, gdyż gwarantuje wsparcie techniczne, medyczne oraz prawne w razie jakichkolwiek kłopotów w trasie. Firmy ubezpieczeniowe oferują jeszcze jedno ubezpieczenie, które nie jest zbyt popularne i rzadko się o nim mówi, ale jednak ono istnieje. Jest to Ubezpieczenie Zielona Karta. Mowa tu o ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej za szkody, które zostały spowodowane osobom trzecim przez kierowcę ale za granicą. Ubezpieczenie to musi wykupić kierowca, który wybiera się do następujących krajów: Albania, Białoruś, Bośnia, Hercegowina, Iran, Izrael, Macedonia, Maroko, Mołdawia, Rosja, Serbia, Czarnogóra, Tunezja, Turcja, Ukraina.

  Obecnie ubezpieczenia obowiązkowe i dobrowolne oferuje wiele firm, które w ostatnich latach dość mocno konkurują ze sobą o nowych klientów i utrzymanie obecnych. W związku z tym można trafić na tanie OC Szczecin i ubezpieczenia dobrowolne.

  Obowiązkowe bezpieczenie OC

  Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Zgodnie z prawem, właściciel samochodu musi wykupić ubezpieczenie najpóźniej w dniu jego rejestracji. OC musi posiadać nie tylko samochód osobowy, ale również motorower, ciągnik rolniczy oraz przyczepa i pojazd wielobieżny. Polisę wykupuje się na okres 12 miesięcy. Ochrona w ramach danego ubezpieczenia obejmuje nie tylko mienie, ale również zdrowie i życie osób poszkodowanych. Brak ubezpieczenia OC wiąże się z surowymi karami. Wystarczy przeanalizować oferty przynajmniej kilku firm specjalizujących się w ubezpieczeniach, aby wybrać tanie ubezpieczenie OC. Bo wartość ubezpieczenia nie ma znaczenia. Najważniejsze jest to, by wykupić polisę. Koszt polisy może być zależny od wieku kierowcy i samochodu, czasu posiadania prawa jazdy i firmy. Warto być na bieżąco w ubezpieczeniach. W samym Szczecinie działa wiele firm ubezpieczeniowych. Wpisując do wyszukiwarki hasło ubezpieczenia Szczecin, można znaleźć multiagencję z najatrakcyjniejszymi ofertami i cenami polis komunikacyjnych.

  Ubezpieczenie Auto Casco AC

  Ubezpieczenie Auto Casco jest kolejnym ubezpieczeniem dobrowolnym. Zapewnia wypłatę odszkodowania w sytuacji, kiedy właściciel auta sam jest sprawcą szkody. Polisa ta chroni również od ataków wandalizmu i kradzieży. Ubezpieczenie to gwarantuje wypłatę środków w przypadku, gdy sprawca szkody ucieknie z miejsca zdarzenia. Dokładny zakres ubezpieczenia jest uzależniony od podpisanej umowy.

  Należy mieć na uwadze, że tanie Auto Casco może oznaczać wersję z ograniczoną odpowiedzialnością ubezpieczyciela. Istnieją opcje tzw. mini AC. Dlatego ważne jest, aby wybierając polisę, zagłębić się w szczegóły wybranej oferty i dokładnie przeanalizować wspomniana umowę.

  Ubezpieczenie NNW

  Ubezpieczenie NNW Szczecin

  Ubezpieczenie NNW – ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków – nie jest obowiązkowe, ale warte wyboru. Obejmuje kierowcę oraz wszystkich pasażerów pojazdu. Odszkodowanie jest w tym przypadku wypłacane w razie nieszczęśliwego wypadku albo śmierci ubezpieczonego, zarówno w czasie jazdy autem, jak też podczas wysiadania czy wsiadania do samochodu. W ramach tego ubezpieczenia poszkodowany może otrzymać zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji.

  Warto podkreślić, że można mieć kilka polis NNW. Co ciekawe, w razie ewentualnego wypadku czy innego zdarzenia, poszkodowany ma prawo do ubiegania się o wypłatę środków z każdej z tych polis. Dotyczy to jednak tylko odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, a nie koszów ponoszonych w wyniku leczenia. By otrzymać odszkodowanie z polisy NNW, poszkodowany musi udowodnić, że do zdarzenia doszło nieumyślnie. To całkiem tanie ubezpieczenie NNW, chyba najtańsze z wszystkich dostępnych, warto mieć zawsze wraz z ubezpieczeniem OC.

  Ubezpieczenie Assistance

  Ubezpieczenie Assistance jest chyba najczęściej wybieranym dodatkiem. W zakresie tej polisy znajduje się pomoc serwisowa, informacyjna. Oczywiście zakres ochrony zależy w głównej mierze od wybranej polisy. Przeważnie oferta obejmuje naprawdę auta na miejscu zdarzenia, holowanie, wymianę opon, a nawet dostawę paliwa. Nierzadko rekompensatą jest również zakwaterowanie dla kierowcy i pasażerów. Firmy ubezpieczeniowe mogą wyznaczyć w tym przypadku pewne ograniczenia, dlatego ważne jest, aby przed podpisaniem umowy dokładnie zapoznać się z jej treścią i wszystkimi warunkami. Jeśli wybraną ofertą będzie tanie ubezpieczenie Assistance, to można spodziewać się mocnych ograniczeń. Czasem lepiej jest zapłacić nieco więcej i wybrać maksymalnie szeroki pakiet ochrony.

  Jeśli szukasz korzystnej oferty ubezpieczenia komunikacyjnego, zgłoś się do najlepszego pośrednika ubezpieczeniowego, a pomoże Ci w wyborze najlepszej polisy. Zapraszamy do naszego biura w Szczecinie i zachęcamy do kontaktu na odległość.

  Ubezpieczenie Assistance Szczecin
  Ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC - Mamy dla Was wszystkie odpowiedzi.

  Często zadawane pytania

  1.How can I lower my insurance costs?

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

  2.Is the rate given to me accurate?

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

  3.Is there a fee for getting an insurance quote?

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

  4.How can I lower my insurance costs?

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

  5.Can I get a discount for winter tires??

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

  6.Czy minicasco można nabyć tylko wraz z OC?

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

  7.Jaki jest zakres terytorialny mini AC?

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

  8.Is there a fee for getting an insurance quote?

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

  9.How can I lower my insurance costs?

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

  10.Can I get a discount for winter tires??

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.
  Kończy się ubezpieczenie domu lub mieszkania? Sam oblicz składkę
  Kup w pakiecie z OC i AC zaoszczędzisz jeszcze więcej.

  Kończy się ubezpieczenie Twojego domu lub mieszkania?  Oferujemy kompleksowe ubezpieczenie twojej nieruchomości. Wypełniając kalkulator ubezpieczenia mieszkania poznasz cenę w kilka chwil. Poznasz ofertę zawierającą szeroki zakres przy niskiej cenie. Wypróbuj nasz kalkulator ubezpieczenia mieszkania lub domu