Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na inne ubezpieczenia. Poznaj wszystkie usługi.

Telefon Etapia Ubezpieczenia

Ubezpieczenie samochodowe OC i AC

Zadbaj o ochronę swojego samochodu. Kupując pakiet OC wraz z AC, zyskujesz pełne poczucie bezpieczeństwa. Ubezpieczenie zapewni Ci poczucie komfortu, nieważne gdzie jest Twój samochód. Nasz kalkulator pomoże Ci dobrać między innymi.

Tanie ubezpieczenie komunikacyjne Szczecin

Cena od 325

Rocznie

Ubezpieczenie mieszkania i domu

Wybierz najkorzystniejsze ubezpieczenie domu lub mieszkania, które zapewni ochronę temu, co posiadasz. Prosty język i pomocne wskazówki pomogą Ci dobrać polisę, która odpowiada Twoim potrzebom. Ubezpieczenie domu może ochronić przed finansowymi skutkami:

Tanie ubezpieczenie domów i mieszkań Szczecin

Cena od 85

Rocznie

Ubezpieczenie dla firm

Prowadzenie biznesu nie jest łatwe i często generuje wiele stresu. Ubezpieczenie dla firm zwiększy Twój komfort przy zajmowaniu się swoim biznesem. Odpowiednio wybrana polisa uchroni Cię przed wieloma zagrożeniami, które możesz spotkać. Zabezpiecz się na wypadek:

Tanie Ubezpieczenie działalności Szczecin

Cena od 300

Rocznie

Ubezpieczenie OC przewoźnika

Oblicz najtańsze ubezpieczenie OC dla przewoźnika, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapewni Ci ono komfort, jeśli dojdzie do problemów z transportem. W kalkulatorze OC przewoźnika znajdziesz różne rozszerzenia. Co obliczysz:

Tanie oc przewoźnika Szczecin

Cena od 400

Rocznie

Ubezpieczenie floty samochodów

Ubezpiecz zbiorczo wszystkie swoje samochody w ramach polisy. Oszczędź czas, skorzystaj z oferty ubezpieczenia floty samochodów osobowych lub ciężarowych i zdecyduj, co ma objąć ubezpieczenie flotowe. Wybierz spośród:

Tanie ubezpieczenia floty samochodów Szczecin

Cena od 400

Rocznie

Ubezpieczenie OC spedytora

Każdy popełnia błędy nawet najlepszy specjalista. Ubezpieczenie OCS czyli od odpowiedzialności cywilnej spedytora nie tylko zapewni Ci ochronę, ale także zwiększy wiarygodność w oczach klienta. Polisy obejmują m.in.:

Tanie OC spedytora Szczecin

Cena od 387

Rocznie

Ubezpieczenie turystyczne

Planujesz podróż prywatną lub służbową? Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Oblicz najkorzystniejsze ubezpieczenie i zabezpiecz się przed nieprzewidzianymi sytuacjami. Ubezpieczenie turystyczne zapewni:

Tanie ubezpieczenie turystyczne Szczecin

Cena od 2

Dziennie

Ubezpieczenie zdrowotne

Wybierz najlepsze prywatne ubezpieczenie zdrowotne, które zapewni Ci stały dostęp do lekarzy bez czekania w kolejkach. Znajdź najniższą cenę i polisę dopasowaną do Twoich potrzeb. Katalog świadczeń obejmuje m.in.:

 

Tanie ubezpieczenie zdrowotne Szczecin

Cena od 320

Rocznie

Ubezpieczenie na życie

Zadbaj o bliskich na wypadek pogorszenia swojego stanu zdrowia czy śmierci. Oblicz ubezpieczenie na życie, które wesprze finansowo Twoich bliskich. Polisa może zawierać ochronę w razie:

Tanie ubezpieczenie na życie Szczecin

Cena od 30

Miesięcznie

Ubezpieczenie jachtu

Portowe manewry nie należą do najłatwiejszych. Ubezpieczenie ochroni Cię przed finansowymi skutkami nieprzewidzianych sytuacji na wodzie, ale także w czasie transportu. Oferujemy ubezpieczenie jachtów łodzi czy skuterów. Wybierz spośród:

Tanie ubezpieczenie jachtu Szczecin

Cena od 152

Rocznie

Ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych

Wybierz najlepsze ubezpieczenie paneli słonecznych, które ochroni Cię przed kosztami naprawy, bądź wymiany paneli fotowoltaicznych, instalacji i falownika. Znajdź dopasowane ubezpieczenie, które może zawierać ochronę przed:

Tanie ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych Szczecin

Cena od 80

Rocznie

Ubezpieczenie telefonu

Zabezpiecz swój telefon przed zbiciem, kradzieżą czy zalanie. Dobierz najkorzystniejsze ubezpieczenie swojego telefonu zapewniające spokój podczas nieszczęśliwego uszkodzenia. Zapewnij sobie ochronę przed:

Tanie ubezpieczenie telefonu Szczecin

Cena od 280

Rocznie