Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenie telefonu Szczecin

Dlaczego warto zdecydować się na wykupienie ubezpieczenie telefonu?

Ubezpieczenie telefonu Szczecin
Zbita szybka w telefonie to już nie problem mamy dla Was ubezpieczenie

Urządzenia elektroniczne wykorzystywane są w naszym życiu na co dzień. Sięgamy do nich nieustannie, wobec czego ryzyko ich uszkodzenia zwiększa się. Najnowsze modele smartfonów to kosztowne sprzęty, które są wyjątkowo wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne i nie tylko. Są znacznie bardziej delikatniejsze od tych, które produkowane były jeszcze parę lat temu. Jak zatem zabezpieczyć się przed ich uszkodzeniem? Jakie działania podjąć, aby nie stracić pieniędzy? W końcu ile razy Twój smartfon upadł na ziemię lub zalałeś go jakimś płynem? Wykupując ubezpieczenie swojego telefonu dostajesz gwarancję jego należytej ochrony przed uszkodzeniami, a Ty już nie musisz obawiać się utraty pieniędzy.

Co swoim zakresem obejmuje ubezpieczenie telefonu Szczecin?

Chcesz wiedzieć Co swoim zakresem obejmuje ubezpieczenie telefonu Szczecin? Przeczytaj i ubezpiecz swój telefon. Ubezpieczenie telefonu Szczecin chroni Twoje urządzenie w przypadku upadku i pęknięcia szybki, wyświetlacza, uszkodzenia na skutek zwarcia, zalania, błędów obsługi, czy pożaru. Możliwy jest również wybór opcji ubezpieczenia od kradzieży – takowa ochrona działa na terenie RP i poza granicami naszego kraju.

Cena ubezpieczenia telefonu w Szczecinie

Cena ubezpieczenia telefonu jest zależna od wielu zmiennych i zakresu ubezpieczenia. Najważniejszą zmienną jest model i marka telefonu oraz jego cen. Od czego zależy cena ubezpieczenia telefonu w Szczecinie?

Ubezpieczenie ekranu telefonu od zbicia Szczecin

Cena od 280

Rocznie

Od czego możemy ubezpieczyć telefon ?

Ubezpieczenie ekranu telefonu od zbicia Szczecin

Ubezpieczenie od zbicia wyświetlacza

Kompleksowa ochrona telefonu w przypadku pęknięcia wyświetlacza w wyniku upadku telefonu lub uderzenia przez inne urządzenie. Ubezpieczony będzie również panel dotykowy urządzenia. Sprawdź kalkulator ubezpieczenia telefonu od zbicia wyświetlacza. Pęknięta szybka już nie jest Twoim problemem.

Ubezpieczenie od zalania telefonu Szczecin

Ubezpieczenie telefonu od zalania telefonu

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje również ubezpieczenie od zalania telefonu. W jego zakres wchodzi ubezpieczenie od rozlania napoju lub innego płynu na urządzenie, a także od upadku do kałuży. Wykupując ubezpieczenie będziesz należycie chroniony. Sprawdź kalkulator ubezpieczenia telefonu od zalania

Uszkodzenie telefonu przez dzieci

Ubezpieczenie od uszkodzenia przez dziecko

Chciałeś pokazać znajomemu swój nowy sprzęt? Jednak niechcący go upuścił? Jeżeli Twój nowiutki smartfon został uszkodzony przez osobę trzecią to możesz domagać się zwrotu kosztów związanych z jego naprawą. Ubezpieczenie telefonu daje taką możliwość.

Kalkulator ubezpieczenia telefonu od kradzieży Szczecin

Ubezpieczenie od kradzieży telefonu

Twoje urządzenie może być chronione również przed ryzykiem kradzieży. W końcu kosztowne smartfony są łakomym kąskiem dla złodziei. Jest to dodatkowe ubezpieczenie telefonu, dzięki któremu będziesz należycie chroniony. Sprawdź kalkulator ubezpieczenia telefonu od kradzieży rabunku lub zaginięcia.

Kalkulator ubezpieczenia telefonu od przepięcia zwarcia Szczecin

Ubezpieczenie od przepięcia lub zwarcia

W chwili ładowania baterii telefonu nierzadko dochodzi do uszkodzenia delikatnej elektroniki. Bywa, że ma to miejsce po uderzeniu pioruna, podczas ładowania urządzenia. Ochrona ubezpieczeniowa bierze pod uwagę podobna okoliczność wobec czego możliwe staje się jego odpowiednie zabezpieczenie.

Ubezpieczenia telefonu od pożaru w Szczecinie

Ubezpieczenie telefonu od pożaru

Elektronika, jak: smartfony fotograficzne można w bardzo łatwy sposób uszkodzić. W szczególności jest to możliwe, jeżeli urządzenie znajduje się w pobliżu źródła ciepła. Dzięki nam Twój smartfon objęty zostanie pełną ochroną również wtedy, gdy zostanie uszkodzony na skutek pożaru, np.: z grilla, z kominka, czy z ogniska.

Ubezpieczenia od błędów w obsłudze Szczecin

Ubezpieczenie od błędów w obsłudze

Nowoczesne urządzenia elektroniczne są wyjątkowo skomplikowane i ich nieumiejętne użytkowanie może doprowadzić do uszkodzenia, czy zniszczenia. Jeżeli podobna sytuacja będzie mieć miejsce, to ubezpieczenie telefonu pokryje wszelkie koszty związane z jego naprawą.

Jak kupić ubezpieczenie telefonu w Szczecinie

Jak kupić ubezpieczenie telefonu w Szczecinie?

Jak kupić ubezpieczenie telefonu w Szczecinie? Zakupu ubezpieczenia telefonu czy aparatu fotograficznego możesz dokonać poprzez wypełnienie kalkulator ubezpieczenia telefonu. Aby tego dokonać wybrać markę i model smartfona oraz podać jego numer seryjny. Po uzupełnieniu tych danych skontaktuje się z Tobą konsultant telefoniczny i wystawi polisę ubezpieczenia telefonu.  Jeśli będziesz miał problem pomoże Ci w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb. Kontakt z nami możliwy jest również poprzez infolinię.

Kalkulator ubezpieczenia telefonu
Kończy się ubezpieczenie domu lub mieszkania? Sam oblicz składkę
Kup w pakiecie z OC i AC zaoszczędzisz jeszcze więcej.

Kończy się ubezpieczenie Twojego domu lub mieszkania?  Oferujemy kompleksowe ubezpieczenie twojej nieruchomości. Wypełniając kalkulator ubezpieczenia mieszkania poznasz cenę w kilka chwil. Poznasz ofertę zawierającą szeroki zakres przy niskiej cenie.

Wypróbuj nasz kalkulator ubezpieczenia mieszkania lub domu