Ubezpieczenie telefonu Szczecin

ubezpieczenie zbita szybkaDlaczego warto zdecydować się na wykupienie ubezpieczenia telefonu?
Urządzenia elektroniczne wykorzystywane są w naszym życiu na co dzień. Sięgamy do nich nieustannie, wobec czego ryzyko ich uszkodzenia zwiększa się. Najnowsze modele smartfonów to kosztowne sprzęty, które są wyjątkowo wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne i nie tylko. Są znacznie bardziej delikatniejsze od tych, które produkowane były jeszcze parę lat temu. Jak zatem zabezpieczyć się przed ich uszkodzeniem? Jakie działania podjąć, aby nie stracić pieniędzy? W końcu ile razy Twój smartfon upadł na ziemię lub zalałeś go jakimś płynem? Wykupując ubezpieczenie swojego telefonu dostajesz gwarancję jego należytej ochrony przed uszkodzeniami, a Ty już nie musisz obawiać się utraty pieniędzy.

Co swoim zakresem obejmuje ubezpieczenie telefonu Szczecin?
Ubezpieczenie telefonu chroni Twoje urządzenie w przypadku upadku i pęknięcia szybki, wyświetlacza, uszkodzenia na skutek zwarcia, zalania, błędów obsługi, czy pożaru. Możliwy jest również wybór opcji ubezpieczenia od kradzieży – takowa ochrona działa na terenie RP i poza granicami naszego kraju.

ubezpieczenie wyswietlaczaUbezpieczenie od zbicia wyświetlacza
Kompleksowa ochrona telefonu w przypadku pęknięcia wyświetlacza w wyniku upadku telefonu lub uderzenia przez inne urządzenie. Ubezpieczony będzie również panel dotykowy urządzenia.

ubezpieczenie od zalania telefonuUbezpieczenie telefonu od zalania telefonu
Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje również ubezpieczenie od zalania telefonu. W jego zakres wchodzi ubezpieczenie od rozlania napoju lub innego płynu na urządzenie, a także od upadku do kałuży. Wykupując ubezpieczenie będziesz należycie chroniony.

ubezpieczenie od kradzieży telefonuUbezpieczenie od kradzieży telefonu
Twoje urządzenie może być chronione również przed ryzykiem kradzieży. W końcu kosztowne smartfony są łakomym kąskiem dla złodziei. Jest to dodatkowe ubezpieczenie telefonu, dzięki któremu będziesz należycie chroniony.

ubezpieczenie telefonu od przepięciaUbezpieczenie od przepięcia lub zwarcia
W chwili ładowania baterii telefonu nierzadko dochodzi do uszkodzenia delikatnej elektroniki. Bywa, że ma to miejsce po uderzeniu pioruna, podczas ładowania urządzenia. Ochrona ubezpieczeniowa bierze pod uwagę podobna okoliczność wobec czego możliwe staje się jego odpowiednie zabezpieczenie.

ubezpieczenie smartfonaUbezpieczenie od błędów w obsłudze
Nowoczesne urządzenia elektroniczne są wyjątkowo skomplikowane i ich nieumiejętne użytkowanie może doprowadzić do uszkodzenia, czy zniszczenia. Jeżeli podobna sytuacja będzie mieć miejsce, to ubezpieczenie telefonu pokryje wszelkie koszty związane z jego naprawą.

ubezpieczenie od spalenia telefonuUbezpieczenie od pożaru
Elektronika, jak: smartfony fotograficzne można w bardzo łatwy sposób uszkodzić. W szczególności jest to możliwe, jeżeli urządzenie znajduje się w pobliżu źródła ciepła. Dzięki nam Twój smartfon objęty zostanie pełną ochroną również wtedy, gdy zostanie uszkodzony na skutek pożaru, np.: z grilla, z kominka, czy z ogniska.

ubezpieczenie telefonu od uszkodzeńUbezpieczenie od uszkodzenia przez osoby trzecie
Chciałeś pokazać znajomemu swój nowy sprzęt? Jednak niechcący go upuścił? Jeżeli Twój nowiutki smartfon został uszkodzony przez osobę trzecią to możesz domagać się zwrotu kosztów związanych z jego naprawą. Ubezpieczenie telefonu daje taką możliwość.

Jak kupić ubezpieczenie telefonu w Szczecinie?
Zakupu ubezpieczenia telefonu czy apartau fotograficznego możesz dokonać poprzez wypełnienie kalkulator ubezpieczenia telefonu. Aby tego dokonać wybrać markę i model smartfona oraz podać jego numer seryjny. Po uzupełnieniu tych danych skontaktuje się z Tobą konsultant telefoniczny i wystawi polisę ubezpieczenia telefonu.  Jeśli będziesz miał problem pomoże Ci w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb. Kontakt z nami możliwy jest również poprzez infolinię.