Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Compensa otwiera nową spółkę

compensaCompensa otwiera nową spółkę.

28 listopada ViennaInsuranceGroup, która jest właścicielem Compensa Życie, powołała kolejną spółkę Compensa Dystrybucja. Utworzenie nowej spółki to konsekwencja i skutek połączenia towarzystw Compensa i Benefia, które poprzednio posiadał swoje osobne kanały dystrybucji. Compensa Dystrybucja będzie dystrybuować produkty Compensy oraz towarzystw majątkowych VIG Polska jak i towarzystw majątkowych VIG Polska. Będzie ona kluczowym źródłem sprzedaży ubezpieczeń oferowanych przez grupę.

– Liczę, że przeprowadzona reorganizacja przyczyni się do dynamicznego wzrostu wyników sprzedażowych Compensy Dystrybucji, która już dziś przynosi 20% indywidualnej składki regularnej w Compensie Życie. Szczególnie liczę na dywersyfikację portfela spółki poprzez zwiększenie sprzedaży nowo wprowadzonych produktów, w tym ubezpieczenia posagowego na życie i dożycie „Gwarancja Komfort” – komentuje Franz Fuchs, prezes ViennaInsuranceGroup w Polsce.

Obecnie spółkę reprezentuje 15 przedstawicielstw w całej Polsce, w tym zlokalizowanych głównie przy dużych oddziałach Compensy, posiadając ponad 400 aktywnych agentów. W skład zarządu Compensa Dystrybucja wchodzą Wolfgang Stockmeyer – prezes, oraz Krzysztof KuchtaDamian Andruszkiewicz i Tomasz Borowski – członkowie zarządu.