Ubezpieczenie mieszkania domu Szczecinie

ubezpieczenie mieszkaniaNie raz każdemu z nas zdarzyło się gdziekolwiek wyjść z domu i gdy miło spędzaliśmy czas do nasz głowy przyszła myśl „czy wyłączyłem żelazko?”, lub „czy zakręciłam kran w domu”. Możliwe też że powątpiewasz w służby publiczne w swojej okolicy, czy też zabezpieczenia swojego domu przed powodziami, gradobiciem i innymi lub podważałbyś możliwości swoje lub swoich domowników do kierowania autem?. Właśnie przyszła pora pomyśleć nad ubezpieczeniem swojego majątku.

Ubezpieczenie od odpowiedzialność cywilnej OC w życiu prywatnym

W naszej ofercie znajduję się również najważniejsze ubezpieczenie, jakim jest ubezpieczenie od odpowiedzialność cywilnej (OC). Każdemu z nas zdarza się wykazać swoją nieuwagą, jednak lepiej za nie nie ponosić kosztów, od tego właśnie jest ubezpieczenie od odpowiedzialność cywilnej OC. polisa ubezpieczeniowa mieszkaniaUbezpieczenie dotyczy zniszczeń które sami wyrządzimy innym osobą i ich majątkowi.
Przykładowo bardzo częsty przypadek, czyli gdy zapomnimy zakręcić kranu i zalejemy mieszkanie sąsiadów pod nami musielibyśmy zgodnie z prawem ponieść ewentualne koszty doprowadzenia zarówno naszego jak i ich mieszkania ze stanu z przed powodzi, jednakżem mając ubezpieczenie od odpowiedzialność cywilnej (OC) to z ubezpieczenia zostają pokryte koszty wyrządzonych szkód w zalanym mieszkaniu sąsiadów. Niektórzy nie wiedzą, dlatego zaznaczę że to ubezpieczenie obejmuje również zniszczenia jakie wyrządzimy poza domem. Jeżeli spowodujemy wypadek, lub chociażby zarysujemy lakier czyjegoś samochodu, bądź bawiąc się z dziećmi lub samemu mając duszę dziecka kopniemy piłkę niefortunnie w okno sąsiadów wybijając je. Mając naszą polisę odpowiedzialność cywilnej OC to ubezpieczenie pokryje absolutnie wszelkie koszty związane z wyrządzonymi przez nas szkodami zamiast państwa.

Zawierając ubezpieczenie mieszkania Szczecin oraz OC w naszej firmie należy pamiętać o tym by dostosować i ustalić sumę ubezpieczenia w zależności od tego jak wielkie szkody mogą być przez nas wyrządzone. To znaczy jeżeli nigdy nie miał pani lub pan problemów w prowadzeniu autem, nigdy nie zapomniał zakręcić kranu czy wyłączyć żelazka to nie ma się czym przejmować, jeżeli jednak nie jesteś zbyt rozgarniętą osobą to ustal wysoką kwotę ubezpieczenia, czyli przypominając jest to maksymalna kwota jaka może zostać wypłacona w ramach ubezpieczenia. Zniszczenia w wyniku wywołanego pożaru mogą być liczone w setkach tysięcy złotych, a szkody na zdrowiu człowieka mogą być wyceniane na grube miliony.

Do kogo skierowania jest oferta ubezpieczenia mieszkania Szczecin?

Ochrona tego ubezpieczenia obejmuje wszystkie osoby mieszkające w danym lokalu, niezależnie od ich aktualnego miejsca zameldowania. Do domowników zaliczamy również małych członków rodziny takie jak psy czy koty, czy każde inne zwierzę jakie państwo posiadacie. Objętymi ochroną ubezpieczenia jest również pomoc domowa, opiekunka do dziećmi, czy każda inna osoba która regularnie świadczy państwu usługi w państwa domu, ochrona działa na czas świadczenia przez te osoby państwu swojej usługi.

Co ubezpieczymy wykupując polisę mieszkaniową

Obiekty które można u nas ubezpieczyć to między innymi: dom jednorodzinny, lokal w bloku, a nawet dom który dopiero jest budowany, domek letniskowy, ogrodzenie przydomowe, garaż i inne obiekty małej architektury, generalnie wszelkie nieruchomości które pan lub pani posiada. Jednak by szerzej nakreślić listę obiektów znajdujących się w naszych ofertach przedstawiamy ich listę:

 • Stałe elementy, czyli rzeczy stale połączone z mieszkaniem, takie jak zabudowy kuchenne, powłoki malarskie, panele, drzwi  czy okna. Ubezpieczanie stałych elementów nie ubezpieczając całego lokalu tyczy się osób które ten lokal wynajmują lub Towarzystwa Budownictwa Społecznego (TBS).
 • Ruchomości domowe, w granicach tego pojęcia mieszczą się wszelkie przedmioty które są w stałym użytku użytku w danym domu/mieszkaniu, czyli takie rzeczy jak komputer, telewizor, dzieła artystyczne, kanapa, stoły, krzesła, sprzęt RTV AGD czy nawet państwa zbiory kolekcjonerskie czy ubrania i drogocenna biżuteria. Ruchomości domowe mogą być przez państwa ubezpieczone przed takimi zdarzeniami jak zniszczenie, kradzież czy dewastacja. Ważne aby właściwie określić sumy ubezpieczenia. Suma ubezpieczenia to najwyższa kwota jaką zgodzimy się wypłacić w ramach wypłaty ubezpieczenia. Doradcy Multiagent pomogą Państwu we właściwym ustaleniu zakresu i sum ubezpieczenia.
 • Elementy szklane, takie jak szyby, okienne i drzwiowe, elementy szklane stanowiących część lub nawet całość futurystycznych i modnych dziś mebli, lustra, kabiny prysznicowe, a nawet płyty teflonowa w kuchniach. Oferta ubezpieczeń tych elementów obejmuje pokrycie kosztów ich ewentualnej wymiany w razie uszkodzenia czy zniszczenia.
 • Obiekty małej architektury, oferta obejmująca te obiekty będzie szczególnie przydatna dla osób posiadających dom z podwórkiem oraz „działkowicze”. Są to obiekty użytkowane poza jakimkolwiek pomieszczeniem, na świeżym powietrzu, takie jak huśtawki, altany, baseny, place zabaw, grille, czy zbudowane w pocie czoła dla swoich pociech domki na drzewie. Ubezpieczenie obiektów małej architektury obejmuje ich uszkodzenie czy utratę w wyniku powodzi, pożaru, deszczów nawalnych jak i również kradzieży.

Oferta Ubezpieczeń Assistance w ubezpieczeniu mieszkania

Nie każdy musi posiadać złotą rękę do wszystkiego, jednakże państwa spotyka teraz możliwość odznaczenia się złota ręka do podpisywania umów ubezpieczeniowych. Posiadamy Pakiet ubezpieczeń Assistance. Ubezpieczenia Assistance mogą być przez państwa dodane w pakiecie do polisy mieszkaniowej. Ubezpieczenia Assistance jest to kompleksowy program najwyższych jakościowo umów pomocowych. W skład ubezpieczeń pakietu Assistance wchodzi przyjazd takich fachowców jak:

 • Elektryk- chyba wszyscy go znamy, ale dla formalności wspomnę że jest to specjalista od napraw, montażu i konserwacji wszelkich instalacji elektrycznych.
 • Murarz- Specjalista od wznoszenia budowli ceglanych których elementem wiążącym (np. cegły) jest zaprawa murarska.
 • Stolarz- specjalista od naprawy i wymiany na zamówienie drewnianych elementów ruchomych.
 • Hydraulik- chyba wszyscy go znamy, będący bohaterem wielu żartów, ale dla formalności wspomnę że jest to specjalista od napraw, montażu i konserwacji instalacji hydraulicznych, czyli kanalizacja czy rury z wodą pod zlewem.
 • Specjalista RTV- Osoba obeznana w naprawie i konserwacji sprzętów RTV, takimi jak radio czy telewizor.
 • Specjalista AGD- Osoba obeznana w naprawie i konserwacji sprzętów AGD-artykuły gospodarstwa domowego
 • Specjalista PC-  Osoba obeznana w naprawie i konserwacji PC-tów, czyli komputerów osobistych.
 • Dekarz-specjalista od pokrywania dachów materiałami dekarskimi, czyli taki jak dachówka czy blachodachówka,
 • Szklarz- Specjalista zajmujący się szkleniem, czyli oprawą okien
 • Ślusarz- Specjalista zajmujący się zamkami w drzwiach, mogąca je naprawić, wymienić czy ewentualnie dorobić klucz, czy nawet wydobyć klucz który utknął lub złamał się w zamku od drzwi.
 • Technik ogrzewania grzewczych- Specjalista od naprawy, konserwacji i wymiany instalacji grzewczych. Tyczy się to zarówno kaloryferów, jak i ogrzewania z paneli słonecznych. Szczególnie istotne w sezonie jesienno-zimowym.
 • Technik urządzeń klimatyzacyjnych- Specjalista od napraw, konserwacji i wymiany instalacji klimatyzacyjnych. Szczególnie istotne w sezonie letnim.

Pomoc tych fachowców może być nieoceniona dla każdego niezależnie od własnych umiejętności czy ewentualnych szkód. W przypadku nie wzięcia pakietu ubezpieczeń Assistance w wypadku gdy polisa ubezpieczeniowa mieszkania obejmuje wymianę danych elementów wybór i  sprowadzenie tych fachowców musicie już państwo na własną rękę i własny rachunek. Ponosimy również koszty ewentualnych materiałów użytych przez tych fachowców.

Polisa ubezpieczenia mieszkania jaka jest cena

Nieruchomość możemy ubezpieczyć w komfortowej dla państwa umowie, zarówno przed konkretnymi zdarzeniami jak pożar czy powódź, ale w przeciwieństwie do innych firm można u nas ubezpieczyć nieruchomość przed każdym zdarzeniem, co zapewnia rzecz jasna szeroką ochronę.
Nazywamy się Multiagencja Ubezpieczeniowa Szczecin to właśnie u nas znajdą takie wspaniałe oferty ubezpieczeń, jak i ofertę specjalną dla kredytobiorców, którzy zobowiązani są do przedstawienia w banku polisy z cesją praw na rzecz kredytodawcy.
To nowoczesna i komfortowa dla państwa oferta, gdzie zapraszamy państwa do skorzystania z tej promocji ubezpieczeń majątkowych pod cesję banku, za sprawą tej promocji koszt kredytu zostanie obniżony po przez obniżenie kosztu polisy ubezpieczeniowej.

Nierozważni sąsiedzi, pęknięcie rury, wyciek wody z pralki itd.  to sprawy, na które nawet w najwyższym stopniu rozważne osoby nie mają najmniejszego wpływu. Oczywiście dlatego wskazane jest pamiętać o ubezpieczeniu mieszkania lub domu.Ubezpieczenie mieszkania Szczecin lub domu w większości wypadków kojarzy się z chronieniem przed na ogół zagrażającymi stratami. Jest to jednakże złe myślenie, gdyż ubezpieczenie takie zapewnia tobie zdecydowanie więcej.

Ubezpieczenie mieszkania – zabezpieczenie, spokój, komfort wskazane jest skierować atencję na to, że zdecydowanie łatwiej jest odrobić utratę telewizora względnie pralki niż stracić całe mieszkanie lub dom, którego łatwo nie da się zastąpić. Więc rozmyślając nad tak ważką w życiu każdego człowieka rzeczą jaką jest ubezpieczenie mieszkania nie wolno tobie zapominać o wielu innych niebezpieczeństwach.

Oprócz zabezpieczanie naszego mienia na wypadek kradzieży, towarzystwa ubezpieczeniowe gwarantują wam pieczę w przypadkach takich jak: zdarzenia losowe (tj. wichura, uderzenie pioruna, podtopienie, huragan, powódź, opady gradu, wybuch, osuwanie się ziemi itp.), akcja ratownicza związana z tymi zdarzeniami (która w szeregu przypadków sprawia większe uszkodzenia niż samo wydarzenie losowe. Sam oblicz ubezpieczenie mieszkania na naszym kalkulatorze. Ubezpieczenie domku letniskowego