Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

-Jakie są rodzaje ubezpieczeń?

Ubezpieczenia można podzielić na osobiste i majątkowe, a także dobrowolne i obowiązkowe. W zależności od podmiotu Jakie ubezpieczenia warto kupić można wymienić: zdrowotne, mienia, na życie, dla firm, turystyczne, komunikacyjne, inwestycyjne, NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków), i ochrony prawnej.

2.Ile kosztuje ubezpieczenie?

Na koszt ubezpieczenia ma wpływ wiele czynników, w tym: suma ubezpieczeniowa, ryzyka, zakres, informacje o kliencie czy ubezpieczanym majątku. By dobrać dopasowane ubezpieczenie, w danym wariancie o jak najniższej cenie warto skorzystać z pomocy Etapia Ubezpieczenia, porównujemy polisy wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Jaka jest cena ubezpieczeń u nas znajdziesz zawsze najtańsze.

3.Gdzie znaleźć najtańsze ubezpieczenie OC?

By znaleźć najtańsze ubezpieczenie OC, skorzystaj z kalkulatora ubezpieczenia, który znajduje się na naszej stronie. Dzięki niemu otrzymasz dopasowaną ofertę, a dodatkowo masz możliwość skorzystania z porady agenta ubezpieczeniowego.

4.Ile kosztuje dobre ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie dobierane jest indywidualnie pod osobę lub grupę osób. Dobre ubezpieczenie to takie, które ochroni Cię przed Twoimi ryzykami. W zależności co obejmuje ubezpieczenie, jego cena może wynosić od kilkunastu do kilkuset złotych miesięcznie.

5.Za jakie zdarzenia ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności?

Wszystkie zdarzenia, za które ubezpieczyciel nie odpowiada, wyszczególnione są w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Jeśli masz wątpliwości, co zostało wyłączone z odpowiedzialności ubezpieczyciela, dopytaj doradcę ubezpieczeniowego w naszej multiagencji ubezpieczeniowej.

6.W jaki sposób najlepiej wybrać ubezpieczenie?

Wybór ubezpieczenia może być trudnym zadaniem. Celem jest dobranie dopasowanego ubezpieczenia w jak najniższej cenie. Można udać się do danego towarzystwa ubezpieczeniowego, ale najlepszym sposobem jest skorzystanie z agenta ubezpieczeniowego, który ma w ofercie wiele takich towarzystw. Dzięki temu może porównać wszystkie dostępne ubezpieczenia, a dodatkowo wytłumaczy wszelkie nieścisłości.

7.Jaka jest suma ubezpieczenia?

Suma ubezpieczenia jest zależna od podpisanej polisy. Znajduje się ona w ogólnych warunkach umowy. Często klient może decydować o wysokości sumy ubezpieczeniowej, czyli górnej granicy odpowiedzialności towarzystwa ubezpieczeniowego w ramach wykupionej polisy.

8.Jak dopasować ubezpieczenie do swoich potrzeb?

Dopasowując ubezpieczenie do swoich potrzeb, koniecznie trzeba wziąć pod uwagę swoje potrzeby ubezpieczeniowe. Jeśli nie wiesz, jak dobrze dopasować ubezpieczenie pod siebie, skorzystaj z pomocy agenta Etapia Ubezpieczenia Szczecin.

9.Od czego zależy cena mojej polisy mieszkaniowej?

Ceny polis mieszkaniowych zaczynają się już od 90 zł brutto rocznie. Wpływ na cenne ma wiele czynników. Jej koszt jest zależny w głównej mierze od rodzaju i wartości ubezpieczenia, znajdującego się w niej dobytku, a także ryzyka, od którego chcesz ubezpieczyć dom lub mieszkanie. Duże znaczenie ma także konstrukcja budynku.

10.Czy tanie OC przewoźnika jest dobre?

Etapia Ubezpieczenia oferuje najlepsze rozwiązania dla firm transportowych. Wybieramy najlepszą ofertę ubezpieczenia ze wszystkich możliwych opcji dostępnych na rynku. Wiedza i doświadczenie naszych Agentów pozwala na wybranie najtańszej oferty z możliwie jak najszerszym zakresem. U nas tanie oznacza też dobre ubezpieczenie OC przewoźnika.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?
Porozmawiajmy!

Skontaktuj się z naszym Agentem już dzisiaj!