Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenie floty samochodowej

Tanie ubezpieczenie floty samochodów ciężarowych Szczecin
Ubezpieczenie floty samochoodów w Szczecinie

W Etapia Ubezpieczenia Szczecin pomożemy przy wyborze ubezpieczenia floty

Jeśli samochody to główne źródło utrzymania naszej firmy to powinniśmy zastanowić się nad wyborem ubezpieczenia floty samochodowej. Im więcej posiadamy samochodów tym oferta przygotowana przez firmę ubezpieczeniową będzie dla nas korzystniejsza. Oferta firm ubezpieczeniowych w przypadku tego rodzaju ubezpieczeń zawsze dobierana jest indywidualnie. Składkę możemy obniżyć nie tylko poprzez posiadanie coraz to większej ilości samochodów w firmie, ale także poprzez bezpieczną jazdę. Im mniej wypadków i szkód narobią kierowcy naszych aut, tym mniejsza będzie składka ubezpieczenia.

Zapytaj o cenę ubezpieczenia flotowego
Masz pytania?
Zadzwoń zapytaj o warunki ubezpieczenia

Co nam daje ubezpieczenie floty samochodowej?

Liczy się także data produkcji samochodów im starsze tym więcej będziemy musieli zapłacić za ubezpieczenie. Inną składkę zapłacą przedsiębiorcy ubezpieczający samochody osobowe, a inną ciężarowe. Przy wyborze towarzystwa ubezpieczeniowego zwróćmy uwagę jak szybko naprawia szkody, a także czy na czas trwania naprawy naszego samochodu otrzymamy samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia. Dobrze jeśli firma ubezpieczeniowa zwraca koszty naprawy na podstawie wyceny samochodu zrobionej przy spisywaniu umowy, a nie wyceny dokonanej w dniu powstania szkody. W przypadku firmy transportowej ważne jest, aby nasz ubezpieczyciel był dostępny wszędzie tam, gdzie jeździmy. Dlatego sprawdźmy czy znajdziemy placówki wybranego przez nas ubezpieczyciela w każdym większym mieście, a także czy cieszy się renomą wśród innych przedsiębiorców. Takie ubezpieczenie zawiera w sobie OC, AC, NNW, Assistance  lub Truck Assistance. Dzięki temu nasze samochody są kompleksowo chronione.

Tanie ubezpieczenia floty samochodów Szczecin

Ubezpieczenie floty samochodów

Ubezpieczenie floty pojazdów, mogącej liczyć już od 5 pojazdów, dedykowane jest nie tylko firmom posiadającym w swoim majątku pojazdy osobowe, ciężarowe lub ciągniki silnikowe, ale także dla podmiotów zarządzających cudzymi flotami. Najczęściej ubezpieczenie całej floty wykupują firmy spedycyjne i transportowe, ponieważ w ich przypadku każdy jeden dzień przestoju w razie szkody, skutkuje wysokimi stratami finansowymi.

Dla kogo ubezpieczenie floty aut

Ubezpieczenia flotowy samochodowej kierujemy  do firm, które posiadają co najmniej pięć samochodów. Oferta dla takiego klienta przygotowywana jest zawsze indywidualnie.  Na obniżenie składki za takie ubezpieczenie  pojazdów ma wpływ przede wszystkim liczba posiadanych samochodów oraz  szkodowość. W skład pakietu przeważnie wchodzą ubezpieczenie  OC, AC, NNW, Assistance. Z tego  mogą skorzystać zarówno firmy transportowe, samochody w leasingu ale także osoby fizyczne.

Zalety ubezpieczenia flotowego

Ubezpieczenie transportu flotowego zapewnia firmie ochronę ubezpieczeniową na wypadek wystąpienia  szkód związanych z ruchem pojazdów. Główną zaletą są niższe stawki  niż w ubezpieczeniu indywidualnym. Stawki oraz warunki są kwotowane indywidualnie dla klienta co wiąże się  również są dogodnymi formami oraz terminami płatności. Towarzystwa Ubezpieczeniowe gwarantują szybką likwidację szkód. Najważniejsza zaleto to niska cena OC i AC

Tanie ubezpieczenie floty samochodów osobowych Szczecin
Tanie ubezpieczenie floty samochodów ciężarowych Szczecin

Cena ubezpieczenia floty pojazdów

Cena ubezpieczenia floty samochodów jest zmienna. Za każdym razem wyliczana jest na nowo. Do wyliczenia  brane są pod uwagę różne czynniki. Aby prawidłowo przedstawić cenę ubezpieczenia floty samochodów osobowych czy ciężarowych potrzebujemy danych jak np.:
Tanie ubezpieczenia floty samochodów Szczecin

Cena od 625

Rocznie za pojazd

Jakie pojazdy ubezpieczymy na flocie samochodów?

Dużą zaleta grupowego ubezpieczania floty przedsiębiorcy jest fakt negocjacji cen. Stało się już praktycznie regułą, że ubezpieczenia floty pojazdów są przez obie strony negocjowane. Zasada jest prosta- im więcej aut do ubezpieczenia tym większa jest możliwość negocjacji ceny. Floty firmowe różnią się między sobą pod wieloma względami w tym sposobem eksploatacji pojazdów, ich rodzajem. Przez to administratorzy flot pojazdów muszą mieć dostosowany pakiet ubezpieczeń do tego jakimi pojazdami dysponują. To co zdecydowanie można negocjować z ubezpieczycielem to zakres ochrony, formy i terminy płatności oraz wiele klauzuli, o które może zostać powiększone ubezpieczenie. Pakiet AC grupowych ubezpieczeń floty może być powiększony nie tylko o standardową ochronę, ale także o odpowiedzialność ubezpieczyciela w razie braku ważnego przeglądu technicznego pojazdu czy przekroczenia prędkości.
samochody ciężarowe ubezpieczenie flotowe

Szukasz oszczędności w ubezpieczeniu samochodów firmowych to ubezpieczenie flotowe jest doskonałym rozwiązaniem.

Dla przedsiębiorców i osób prywatnych ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, jednak mogą oni dokupić do niego polisę AC. Dodatkowe autocasco pozwala na ograniczenie kosztów naprawy aut i dlatego większa część firm decyduje się na takie rozwiązanie. Assistance Truck i OC przewoźnika, które zapewnia większy pakiet pomocy i świadczeń takich jak holowanie, auto zastępcze czy nawet nocleg dla kierowcy. Dla właściciela firmy korzystniej jest skorzystać z bogatszej oferty ubezpieczenia całej floty jednocześnie, niż każdego pojazdu z osobna. Dodatkową zaletą jednoczesnego ubezpieczenia wszystkich pojazdów jest fakt, że w ciągu roku nie trzeba zajmować się podpisywanie i negocjowanie nowych cen polisy OC, co korzystne jest szczególnie w przypadku dysponowania dużą flota.

Kończy się ubezpieczenie samochodu?
Sam oblicz składkę

Kończy się ubezpieczenie Twojego samochodu. Mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie to nasz kalkulator ubezpieczenia OC i AC samochodu. Poznasz cenę ubezpieczenia w kilka minut. Sam wybierzesz zakres ubezpieczenia. Polisę otrzymasz droga mailową.

Wypróbuj nasz kalkulator ubezpieczenia samochodu OC i AC