Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

HDI Szczecin

Agent HDI Szczecin

Kontakt

HDI Asekuracja TU S.A.
Al. Jerozolimskie 133A
02 – 304 Warszawa

801 801 181

www.hdiubezpieczenia.pl

info@hdi-asekuracja.pl

Kontakt w Szczecinie

Agent HDI

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

91 434 05 20

570 32 33 34

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Zadzwoń teraz

91 434 0520

Towarzystwo Ubezpieczeniowe HDI w Szczecinie

HDI Szczecin  powstała 30 listopada 2006 z połączenia dwóch spółek HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz HDI Samopomoc TU S.A i Tryg Polska. .Na rynku firma funkcjonuje obecnie pod nazwą HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Jedynym posiadaczem akcji jest Talanx który jest jednocześnie właścicielem WartaGłówna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, jednak na terenie całego kraju między innymi w Szczecinie, mieszczą się jej oddziały.

Ubezpieczenia HDI w Szczecinie

Z oferty HDI Ubezpieczenia Szczecin mogą skorzystać klienci indywidualni, małe i średnie przedsiębiorstwa, korporacji, jak i dla agentów ubezpieczeniowych, którzy współpracują z tą grupą. Można skorzystać tutaj z takich ubezpieczeń, jak polisa na dom, w razie wypadków na terenie kraju, czy za granicą, polisa turystyczna oraz dla rolników.

Oferta ubezpieczeń HDI Szczecin

To, co zasługuje na szczególną uwagę w ofercie HDI  jest z pewnością szeroki pakiet ubezpieczeń samochodowych. Na bardzo korzystne warunki mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na wykup ubezpieczenia Auto Casco. Firma HDI  nie stawia na możliwie najniższą cenę. Głównym celem jest za to zagwarantowanie swoim klientom usług na możliwie wysokim poziomie. Na uwagę zasługuje tanie OC przewoźnika

HDI Szczecin zgłoszenie szkody

Po zgłoszeniu szkody HDI przystąpi do przeprowadzenia oględzin auta lub mieszkania. W przypadku dużych szkód może być konieczne dostarczenie  dodatkowej dokumentacji może to być potwierdzenie okoliczności zdarzenia przez policję, oświadczenie sprawcy, potwierdzenie zgłoszenia kradzieży. W kolejnym etapie HDI poinformuje  o zakresie odpowiedzialności i wysokości odszkodowania.

Zgłoszenia można dokonać w następujący sposób:

  • osobiście w Regionalnych Centrach Likwidacji Szkód;
  • korespondencyjnie do Regionalnych Centrów Likwidacji Szkód
  • drogą elektroniczną do Regionalnych Centrów Likwidacji Szkód
  • telefonicznie do Regionalnych Centrów Likwidacji Szkód.

 

Co najczęściej wybierają nasi klienci w HDI

Gdzie znaleźć Agenta HDI Szczecin

Szukasz taniego ubezpieczenia HDI Szczecin a twoja dzielnica to Gocław Gumieńce Kijewo Podjuchy Pogodno Słoneczne Dąbie Stołczyn Świerczewo, Warszewo Wielgowo Załom Zawadzkiego, Zdroje Żelechowa Żydowce Pomorzany Skolwin Krzekowo Bezrzecze Majowe Niebuszewo Osów Bukowe Centrum Dąbie Pilchowo Golęcino a może zamieszkujesz Police Goleniów Choszczno Myślibórz, Barlinek Świnoujście Kamień Pomorski Mirosławiec Czaplinek Złocieniec Chociwel Dobrzany Stargard Gryfino, Chojna Pyrzyce Gryfice Kołobrzeg, Koszalin Łobez Świdwin Białogard Drawsko Wałcz Przecław Kliniska
Zapraszamy Etapia Ubezpieczenia Szczecin.