Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie i zdrowie.
Chroń to co najcenniejsze

Tanie Ubezpieczenie na życie Szczecin
Wybieraj spośród wielu ubezpieczeń na życie Szczecin online

Znajdź najlepsze ubezpieczenie Etapia Ubezpieczenia Szczecin

Sprawdź ubezpieczenie na życie i zdrowie. Wybieraj spośród wielu towarzystw ubezpieczeniowych i dopasuj najlepszą polisę na życie online.

Ubezpieczenie na życie wesprze Cię i Twoją rodzinę nie tylko w przypadku śmierci. Polisa może dać dużo większy zakres ochrony, zapewnić wsparcie finansowe podczas pobytu w szpitalu, nieszczęśliwego wypadku czy leczenia za granicą. W Etapia Ubezpieczenia Szczecin masz możliwość wybrania towarzystwa ubezpieczeniowego online, którego oferta będzie najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb, a wysokość składki nie obciąży budżetu. Dzięki temu zabezpieczysz to, co dla Ciebie jest najważniejsze. Życie i zdrowie, Twoje i Twoich bliskich. Montujesz wiatraki sprawdź naszą ofertę.

Zapytaj o warunki ubezpieczenia na życie w Szczecinie
Masz pytania?
Zadzwoń zapytaj o warunki ubezpieczenia

Ubezpieczenie szkolne dla Twojego dziecka - kup online

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach na życie?

Towarzystwa ubezpieczeniowe zapewniają bardzo szeroki wybór polis. Wśród ofert możemy znaleźć indywidualne, grupowe, terminowe oraz bezterminowe. Co więcej, w zależności od towarzystwa, dane ubezpieczenie może różnić się warunkami. Sprawia to, że wybór polisy na życie dla klienta, który nie ma doświadczenia może być trudny. W Etapia Ubezpieczenia pomagamy przy dopasowaniu polisy, a także prosto wytłumaczymy warunki ubezpieczenia.
Podstawą ubezpieczenia na życie jest polisa, która ma za zadanie wesprzeć Twoich bliskich ubezpieczonego na wypadek śmierci. Dana osoba co miesiąc opłaca polisę, którą wykupiła, a w przypadku zdarzenia objętego umową, ubezpieczyciel wypłaca świadczenie osobom uprawnionym. Podstawę ubezpieczenia można rozszerzyć o wiele wariantów, najczęściej rozszerza się ją o ochronę zdrowia. Sprawdź ubezpieczenie szkolne w Etapia Ubezpieczenia Szczecin

Ubezpieczenie terminowe

Polisa terminowa zawierana jest na dany okres życia. W zależności od umowy może zapewnić ochronę od roku do 10 lat. Pozwala uzyskać ochronę na określony okres czasu. Część środków może być inwestowana i zostać zwrócona po zakończeniu umowy lub ubezpieczenie może być kontynuowane.

Ubezpieczenie bezterminowe

Polisa bezterminowa zapewnia ubezpieczenie, które obowiązuje od dnia jego zawarcia, aż do końca życia. Podobnie jak ubezpieczenie terminowe może występować w wariancie ochronnym, jak i ochronno- inwestycyjnym. To pierwsze jest częściej wybierane przez klientów.

Rodzaje ubezpieczeń na życie i zdrowie

Zakup tej formy ubezpieczenia nie może być podejmowane w sposób spontaniczny. Polisa ubezpieczeniowa dotyczy bardzo poważnych dziedzin życia, dlatego przy jej wyborze musimy kierować się głównie zdrowym rozsądkiem. Na samym początku  należy dokładnie przeczytać ogólne warunkami, Określają one bowiem  prawa wszystkie obowiązki stron oraz sposób ustalania zdarzeń oraz wypłaty świadczeń. Świadczenie wypłacane jest osobom uposażonym  osoba uposażona nie musi być spokrewniona z ubezpieczonym.

Od pewnego czasu ubezpieczenie na życie w Szczecinie to nie tylko zabezpieczenie na wypadek nieszczęśliwego wypadku, ale także sposób na uzyskanie kredytu. Wiele bowiem firm wymaga takiego ubezpieczenia jako forma zabezpieczenia spłaty kredytu. Wraz z rozwojem rynku ubezpieczeń wzrosło zapotrzebowanie na coraz szersze podejście do sprawy, dzięki temu dzisiaj prawie każdy znajdzie ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. W ten sposób możemy wybrać standardową ofertę ubezpieczenia na życie, które ochroni finansowo rodzinę w przypadku zgonu ubezpieczonego.

To właśnie to ubezpieczenie stanowi zabezpieczenie kredytu mieszkaniowego. Dodatkowo możemy wykupić ofertę, która pozwoli nam osiągnąć wyższa emeryturę. Jest to tak zwane ubezpieczenie na dożycie. Klient podpisuje umowę na wybrany przez siebie okres czasu, a po jego zakończeniu otrzymuje zgromadzoną na polisie kwotę oraz odsetki z inwestycji. Istnieją także ubezpieczenia, których głównym celem jest zapewnienie łatwiejszego finansowego startu naszym dzieciom, a także prywatne ubezpieczenia zdrowotne. Dla osób chcących zarobić na ubezpieczeniu powstały polisy inwestycyjne.

W takim wypadku najczęściej opłata jest jednorazowa, a towarzystwo ubezpieczeniowe współpracuje z bankiem. Jeśli chodzi o opłacanie składki polisy ubezpieczeniowej jest ona różna w zależności od wybranej oferty. Możemy ją opłacać co miesiąc lub raz na kwartał. Po podjęciu decyzji, jaka oferta nas interesuje musimy przy spisywaniu umowy wybrać osobę, która otrzyma daną kwotę w przypadku naszej śmierci.

Tanie ubezpieczenie na życie Szczecin

Zakres ubezpieczenia na życie i zdrowie

Polisę na życie wybiera się najczęściej raz lub kilka razy w życiu, może mieć wiele wariantów ochrony. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie wesprzeć Cię przy tym wyborze. Z naszymi agentami ubezpieczeniowymi sprawdzisz, dopasujesz, rozszerzysz grupowe lub indywidualne ubezpieczenie na życie online, wytłumaczą wszystkie zapisy zawarte w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenie (OWU). Dodatkowo zapewnią opiekę podczas wypłaty odszkodowania. Ubezpieczenie na życie może zapewniać wiele zakresów ochrony.  Ubezpieczenia na życie i NNW monterów turbin wiatrowych Szczecin.

Wypłata w razie niezdolności do pracy

Uszczerbek na zdrowiu może doprowadzić do niezdolności wykonywania zawodu. Ubezpieczyciel w ramach polisy wypłaci pieniądze, które pomogą w zadbaniu o standard życia.

Zwrot kosztów za hospitalizację

W razie niespodziewanego pobytu w szpitalu uzyskuje się wsparcie w postaci świadczenia pieniężnego. Najczęściej wypłacane jest ono za każdy dzień pobytu w szpitalu nawet od pierwszej doby.

 

Na wypadek uszkodzenia ciała

Ubezpieczenie NNW, na wypadek uszkodzenia ciała zapewnia wsparcie finansowe w razie zwichnięcia czy złamania. odszkodowania, które może pomóc dostosować dom pod niepełnosprawność.

Ubezpieczenie z ochroną COVID-19

Ochrona, która w dodatkowy sposób zapewnia finansowanie kosztów leczenia związanych z zachorowaniem na koronawirusa oraz z niepożądanymi odczynami poszczepiennymi.

 

Finansowanie poważnych zachorowań

Zapewnia odszkodowanie w przypadku diagnozy poważniejszych zachorowań takich jak: nowotwór, rak, zawał serca czy udar mózgu. Wszystkie choroby objęte ochroną są w ogólnych warunkach polisy.

Na wypadek wojny i terroryzmu

Ubezpieczenie zapewnia pokrycie kosztów transportu, leczenia, także psychiatrycznego, które zostały wytworzone w wypadku działań terrorystycznych lub podczas wybuchu wojny. Pokryje też koszty powrotu do kraju.

 

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie?

Koszt polisy na życie jest zależny od wielu czynników. W Etapia Ubezpieczenia Szczecin, zanim podpiszesz umowę ubezpieczenia, dostajesz od nas do dyspozycji formularz wraz z kalkulatorem. Pozwala on na porównanie cen i zakupienie ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb. Sprawdź ofertę dla monterów turbin wiatrowych. Na cenę ubezpieczenia na życie ma wpływ:

Dobre ubezpieczenie na życie Szczein

Cena od 30

Miesięcznie

Kalkulator ubezpieczeń na życie Szczecin 2022

Oblicz cenę ubezpieczenia na życie online w kilka minut

Kup ubezpieczenie życia i zdrowia online

Dzięki naszemu kalkulatorowi ubezpieczeń na życie online, otrzymujesz najlepszą ofertę ubezpieczeniową. Ubezpieczenia na życie i NNW monterów turbin wiatrowych Szczecin. Sprawdzimy wiele towarzystw ubezpieczeniowych, porównując je pomiędzy sobą, a Ty zabezpieczysz swoich bliskich na wypadek Twojej śmierci lub innych niespodziewanych zdarzeń. Zabezpiecz możliwości finansowe w sytuacji:

    Kończy się Twoje ubezpieczenie auta? Sam oblicz składkę

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip exe consectetur consequat duis aute irure.

    Wypróbuj nasz kalkulator ubezpieczenia samochodu OC i AC