Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenie OC działalności gospodarczej.

Tanie ubezpieczenie OC działalności gospodarczej Szczecin
Kup dobre ubezpieczenie OC działalności - online

Wybierz najlepsze ubezpieczenie firmy w Etapia Ubezpieczenia Szczecin

Każda prowadzący działalność gospodarczą powinien mieć ubezpieczenie firmy Szczecin. Właściciel firmy odpowiada za swoich pracowników cały majątek, jak i szkody wyrządzone klientom. Pomyłka może przyczynić się  do bankructwa firmy. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą musisz wiedzieć jak ważną rzeczą jest ubezpieczenie Twojej firmy. Warto pomyśleć o takim ubezpieczeniu działalności, które w razie szkody zapewni  wypłatę odszkodowania. Posiadając ubezpieczenie sprawia, że firma wygląda profesjonalnie i wzbudza zaufanie zaufanie wśród klientów. Zapraszamy Etapia Ubezpieczenia Szczecin

Kup dobre ubezpieczenie działalności Szczecin online
Zadzwoń zapytaj o cenę ubezpieczenia firmy
Masz pytania?
Zadzwoń zapytaj o warunki ubezpieczenia

Tanie Ubezpieczenie działalności Szczecin

Rodzaje ubezpieczeń dla działalności gospodarczej

Ubezpieczenie OC działalności Szczecin dzielą się na obowiązkowe i dobrowolne. Prawo wymusza przedstawicieli niektórych zawodów do wykupienia polisy OC zawodowego. Sprawdź czy potrzebujesz wykupić taką polisę.

Ubezpieczenie majątku

Dzięki temu ubezpieczeniu zabezpieczysz majątek firmy od zdarzeń losowych, kradzież, dewastacji. Możemy ubezpieczyć budynki w tym wyposażenie biur, sklepów, szyb od stłuczenia oraz elektroniku od wszystkich ryzyk. Środki obrotowe czy towary i surowce do wyrobu produktów.

OC najemcy

Ubezpieczenie OC najemcy ma na celu ochronę wynajmowanej nieruchomości lub rzeczy tak aby w przypadku zniszczenia polisa pokryła szkodę właścicielowi danego lokalu lub rzeczy.

OC pracodawcy

Ubezpieczenie OC pracodawcy chroni pracowników w razie szkody która wydarzy się pracownikowi podczas wykonywanej pracy. W myśl przepisów prawa pracodawca musi wypłacić kasę w razie wypadku przy pracy czy budowie

Ubezpieczenie floty

Prowadząc firmę użytkuje się kilka samochodów. Ubezpieczenie floty pozwala zaoszczędzić pieniądze wiesz również ile zapłacisz za ubezpieczenie samochodów firmowych podczas pierwszej płatności.

OC za produkt

Ubezpieczenie OC za produkt chroni producenta lub sprzedawcę danego produktu w przypadku gdyby on wyrządził szkodę klientowi. To dedykowane ubezpieczenie dla restauracji, firm produkcyjnych ale i także importerów bezpośrednich

Polisa dla pracowników

Zatrudniasz pracowników? Jedną z zachęt zatrzymania pracownika w firmie jest wykupienie grupowego ubezpieczenia pracowników. Cechuje go szeroki zakres ubezpieczenia przy niskiej składce

Gotowy do porównania ubezpieczenia i zaoszczędzenia pieniędzy?

Cena ubezpieczenie OC działalności gospodarczej.

Cena ubezpieczenia firmy i zakres ochrony jest zmienny. Dopasujemy   go do indywidualnej potrzeby każdej firmy. Ubezpieczenie działalności tak naprawdę  chroni  klientów firmy przed skutkami ewentualnych szkód z tytułu prowadzenia działalności. OC dla firmy można swobodnie rozszerzać o różne klauzule dodatkowe np. ubezpieczenie pracodawcy OC za produkt czy też ubezpieczenie dla konkretnych rodzajów działalności: firmy budowlane apteki czy salony kosmetyczne fryzjerskie.

Jaką działalność możemy ubezpieczyć?
Tanie Ubezpieczenie działalności Szczecin

Cena od 317

Rocznie

Kalkulator ubezpieczenia działalności gospodarczej

Oblicz ubezpieczenie firmy online - w kilka minut

Oblicz składkę ubezpieczenia działalności gospodarczej

Skorzystaj z możliwości obliczenia składki ubezpieczenia działalności gospodarczej. Szybko i bez wychodzenia z domu dopasujemy najkorzystniejsze oferty. Dodatkowo otrzymasz do dyspozycji naszego doradcę, który w prosty sposób wytłumaczy Ci działanie danego ubezpieczenia i wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Ubezpiecz mienie formy od:
Rodzaje ubezpieczeń dla firm:
Na co zwrócić uwagę, kupując ubezpieczenie firmy?

Kupując ubezpieczenie, sprawdź, które ryzyka szczególnie będą dotyczyć działalności Twojej firmy. Nie musisz ubezpieczać jej od wszystkiego. Pamiętaj, że zawsze możesz rozszerzyć zakres ubezpieczenia.

  Forma opodatkowania:*
  RyczałtPełna księgowośćKPiR

  Wartość deklarowanego mienia

  * - pole obowiązkowe

  Gwarancje finansowe i ubezpieczenie dla firm budowlanych

  Prowadzisz  firmę budowlaną i szukasz nowych zleceń? Chciałbyś realizować co raz więcej kontraktów? Dzięki nam nie musisz zamrażać swoich pieniędzy startując w co raz to większej ilości przetargów! Szukasz ubezpieczenia firmy budowlanej? Etapia Ubezpieczenia Szczecin ma bardzo ciekawą propozycję – zamiast gotówki wykup gwarancja zapłaty wadium właściwego wykonania kontraktu, gwarancja właściwego usunięcia wad i usterek gwarancja zapłaty czynszu
  Gwarancja ubezpieczeniowa jest znakomitą usługą finansową, która daje pełne pokrycie roszczeń finansowych wszystkich inwestorów.
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży gwarancji finansowych uprościliśmy maksymalnie procedury wydawania gwarancji finansowych. Decyzję o przyznaniu limitu gwarancji otrzymasz zazwyczaj w ciągu dwóch dni, gwarancje natomiast  otrzymasz w dniu złożenia wniosku.  Nasze gwarancje  są akceptowane przez  wszystkich Inwestorów i zamawiających.

  Zalety gwarancji finansowych

  Rodzaje gwarancji finansowych

  Ubezpieczenia mienia firmy

  Ubezpieczenie mienia jest formą ubezpieczenia majątkowego. Odnosi się jednak do przedsiębiorców. Takim ubezpieczeniem możemy objąć budynki, lokale, maszyny, wyposażenie. Wszystko to co niezbędne jest przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Ubezpieczeniem tym możemy objąć nawet środki obrotowe, rzeczy osób trzecich, a nawet rzeczy pracowników i gotówkę. W zależności od opcji i firmy jaką wybierzemy ubezpieczenie mienia będzie nas chroniło od różnych zdarzeń losowych. Jedne będą zawierać ubezpieczenie od pożarów inne od włamania i kradzieży, a będą też takie, które chronić nas będą kompleksowo bez względu na rodzaj zdarzenia. Takim ubezpieczeniem jest nazywane z języka angielskiego ubezpieczenie All risks czyli od wszystkich ryzyk.

  Jego zaletą jest to, że możemy domagać się odszkodowania od uszkodzenia mienia, którego powód nie był wymieniony w ubezpieczeniu z nazwy. Jeśli nasza firma narażona jest na konkretne ryzyko, którego umowa podstawowa nie przewiduje, możemy wybrać klauzulę dodatkową, która pozwoli nam poczuć się bezpiecznie. Niektóre z tych klauzul zawierają ubezpieczenie mienia od wandalizmu czy stłuczenia. Jeśli nasza firma wyposażona jest w elektroniczny sprzęt przenośny jak na przykład w laptopy czy zewnętrze dyski pamięci, to po ubezpieczeniu takiego sprzętu mamy pewność, że jest chroniony nie tylko w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej, ale także po za nim. Taki sprzęt możemy ubezpieczyć od wszelkich zdarzeń losowych, dzięki czemu kradzież, czy zalanie, a nawet błąd obsługi nie będzie nas przerażał.

  Co możemy ubezpieczyć?

  Od czego możemy ubezpieczyć mienie?

  Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego

  Ubezpieczenie przeznaczone zostało dla wszelkiego rodzaju firm, które posługują się sprzętem elektronicznym w swej codziennej działalności. Dlatego też w ramach tegoż ochroną objęto zarówno sprzęt elektroniczny przypisany do stanowiska pracy i czynnie użytkowany przez pracownika, ale także sprzęt mobilny użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem.

  Dodatkowo ubezpieczone zostaną dane zapisane na zewnętrznych nośnikach wraz z tymi nośnikami oraz oprogramowanie zainstalowane na poszczególnych urządzeniach. Jeżeli firma poniesie szkody i będzie zmuszona ponieść dodatkowe koszty w czasie naprawy uszkodzonych sprzętów, wydatki te również będą objęte ubezpieczeniem. Sprzęt objęty proponowaną przez nas ochroną, ubezpieczony zostanie przed wszelkiego rodzaju szkodami spowodowanymi przez nieprzewidzianymi zdarzeniami (również kradzieżą), w wyniku których musi on zostać naprawiony, wymieniony czy też zakupiony ponownie. Zasadniczy okres umowy trwa 12 miesięcy. Ubezpieczenie może zostać natomiast dopasowanie do danego klienta, zarówno pod względem okresu jego trwania, ale także w ramach specyfiki danej firmy.

  Co możemy ubezpieczyć?

  Od czego możemy ubezpieczyć mienie?

  Ubezpieczenie działalności gospodarczej - mamy wszystkie odpowiedzi

  Często zadawane pytania - ubezpieczenie firmy Szczecin

  1.Czy ubezpieczenie OC dla firmy jest obowiązkowe?

  Ubezpieczenie OC działalności nie jest obowiązkowe jednak są takie zawody które wymagają wykupienia polisy OC. Za brak obowiązkowego ubezpieczenia prawo przewiduje bardzo wysokie kary.

  Jeśli szukasz ubezpieczenia swojej firmy skontaktuj się z nami sprawdzimy najlepsze oferty a później pomożemy w wyborze najlepszej opcji.

  2.Kiedy ubezpieczenie firmy jest obowiązkowe?

  Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla firm zaufania publicznego to przede wszystkim :

  • lekarze
  • adwokaci
  • radcy prawni
  • notariusze
  • księgowi
  • biegli rewidenci
  • rzeczoznawca
  • inżynier
  • architekt
  • detektywi
  • organizatorzy turystyki
  • agenci i brokerzy ubezpieczeniowi
  • organizatorzy imprez masowych

  3.Dlaczego warto rozważyć zakup ubezpieczenie OC dla firmy?

  Każda firma jest narażona na różne zagrożenia. Ogień, kradzież sprzedaż wadliwego produktu czy też straty finansowe. Posiadając odpowiednio dobraną polisę ubezpieczeniową mamy wiele problemów z głowy.  Ochronisz swój majątek, majątek  pracowników jednocześnie zabezpieczysz swoich klientów.

  4.Jak dobrać ubezpieczenie dla firmy?

  Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorcy jest najważniejsze. Jest to podstawowe ubezpieczenie. Jednak ochronę ubezpieczeniową warto rozszerzyć o ubezpieczenie mienia firmy. Zarówno ruchomości czyli maszyny, instalacje, półprodukty, komputery. Ubezpieczyć można również środki pieniężne cały majątek firmy jak i pracowników czy klientów.

  5.Ile kosztuje ubezpieczenie firmy?

  Koszt zakupu ubezpieczenia dla firmy zaczyna się od kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Jest on zależna od zakresu ochrony firmy, pracodawcy i pracowników.

  6.Jaką wybrać sumę ubezpieczenia?

  Polskie prawo dokładnie określa minimalne sumy ubezpieczeniowe dla ubezpieczenia OC zawodowego. Wartość ta się zmienia w zależności od konkretnego zawodu. Najczęściej  minimalna suma ubezpieczenia 50 tysięcy euro na jedno zdarzenie. Oczywiście im wyższa suma ubezpieczenia tym ochrona firmy jest bardziej kompletna. Pamiętaj niekiedy szkody idą w miliony złotych.

  7.Czy ubezpieczenie będzie działało za granicą?

  Tak w większości Towarzystw ubezpieczeniowych zakres terytorialny ubezpieczenia to cała Europa.

  8.Czy można ubezpieczyć telefon firmowy?

  Tak! Jedną z klauzul jest ubezpieczenie firmowego sprzętu elektronicznego. Dzięki niemu można ubezpieczyć komputery, drukarki. Dostępne jest również ubezpieczenie telefonu od zbicia wyświetlacza.

  9.Co można ubezpieczyć od dewastacji i wandalizmu?

  Od szkód związanych z dewastacją i wandalizmem możemy ubezpieczyć lokal i jego wyposażenie, witryny okienne i drzwiowe, szklane lady od stłuczenia.

  10.Czy można kupić polisę ubezpieczenia firmy online?

  Oczywiście! Polisę ubezpieczenia firmy można wykupić online. Płatność natomiast można wykonać Blikiem lub tradycyjnym przelewem na konto towarzystwa ubezpieczeniowego. Polisa zacznie działać po zaksięgowaniu składki na koncie.

  Kończy się Twoje ubezpieczenie auta? Sam oblicz składkę

  Warto pamiętać, że koszty ubezpieczenia zależą od wielu czynników i różnią się w zależności od indywidualnych okoliczności i wyboru ubezpieczyciela. Przed podpisaniem umowy warto dokładnie przeanalizować koszty ubezpieczenia oraz warunki ubezpieczenia

  Wypróbuj nasz kalkulator ubezpieczenia samochodu OC i AC