Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Link 4 Szczecin

Agent Link 4 Szczecin

Kontakt

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa

22 444 44 44

www.link4.pl

kontakt@link4.pl

Kontakt w Szczecinie

Agent Link 4 w Szczecinie

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

91 434 05 20

570 32 33 34

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Zadzwoń teraz

91 434 0520

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Link 4 w Szczecinie

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Link4 Szczecin swoją działalność prowadzi od 2003 roku. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali możliwość zakupu polisy w modelu direct (przez Internet i telefon). Z roku na rok oferta tego ubezpieczyciela się rozrasta i aktualnie firma oferuje ubezpieczenia, które zadowolą praktycznie każdego klienta. Wybierać można spośród m.in.: OC, AC, Ubezpieczeń mieszkalnych, zdrowotnych czy turystycznych. Dodatkowo od 2014 roku właścicielem Link4 stała się Grupa PZU. Wiele osób korzysta z usług Link4 ze względu na tanie i przejrzyste oferty oraz profesjonalną obsługę. Warto także wspomnieć, że Link4 Szczecin ma atrakcyjne oferty dla doświadczonych, a także młodych kierowców. Skorzystanie z Towarzystwa Ubezpieczeniowego Link4 w Szczecinie zapewnia szeroką ofertę dostosowaną do potrzeb każdego klienta.

Oferta ubezpieczeń Link 4 Szczecin

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Link4 Szczecin jest częścią brytyjskiej grupy RSA, której zasięg obejmuje aż 130 krajów na całym świecie. Polski Rynek cieszy się obecnością tej firmy od 2003 roku. Link4 był pierwszym towarzystwem w Polsce, który zaoferował swoim klientom ubezpieczenie typu direct.
Firma Link4 Szczecin słynie przede wszystkim z niezwykle korzystnych ubezpieczeń komunikacyjnych, które zresztą bardzo rozpowszechnione są dziś w mediach. Na cenę ubezpieczenia Link4 wpływa przede wszystkim doświadczenie pojazdów.

Z tego względu z oferty korzysta wiele osób, które nie posiadają zniżek, jednak odpowiednio długie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów. W porównaniu do ofert konkurencji, Link4 nie zapomina również o młodych kierowcach- oni również mogą liczyć na atrakcyjną cenę swojego ubezpieczenia. Klienci Link 4 Ubezpieczenia Szczecin mogą liczyć na szeroką ofertę ubezpieczeń samochodowych, mieszkalnych oraz w podróży.

Wybierając produkty ubezpieczyciela Link4, możemy wyszczególnić następujące produkty ochrony komunikacyjnej .Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych Link4 obowiązuje na terenie kraju, jaki i za granicą. Ubezpieczenie komunikacyjne oferowane przez Link4 Szczecin

Link 4 Szczecin zgłoszenie szkody

W zależności od posiadanej polisy mamy różny czas, na zgłoszenie powstałem szkody. Przy ubezpieczeniu OC, prawo określa, że szkoda przedawnia się z upływem 3 lat od jej powstania. Jednak nie warto czekać, a zalecane jest jak najszybsze zgłoszenie szkody, czyli najlepiej już po kolizji. Dzięki temu możliwa jest bardziej precyzyjna wycena uszkodzeń, a otrzymane odszkodowanie będzie adekwatne do poniesionych strat,

W przypadku ubezpieczenia autocasco Link4 w umowie ubezpieczenia określa maksymalny termin zgłoszenia szkody, jest to 7 dni od momentu, w którym dowiedzieliśmy się o niej. Nie ma znaczenia czy szkoda powstała na terenie Polski, czy za granicą. Z kolei, jeśli nastąpiła kradzież pojazdu lub jego części, ubezpieczyciela należy powiadomić w ciągu 2 dni od chwili, gdy dowiedzieliśmy się o szkodzie.

Z oddziałem Link 4 w Szczecinie możesz skontaktować się telefonicznie pod numerem 91 434 05 20. Na stronie towarzystwa możemy wysłać formularz zgłoszeniowy. Oficjalna strona Link4 Szczecin umożliwia zamówienie rozmowy on-line. Aby zgłosić szkodę komunikacyjną Link4 Szczecin, nie musisz kontaktować się z nami osobiście. Wystarczy, że zadzwonisz numer telefonu (22) 444 44 44. Najlepiej zrobić to na miejscu zdarzenia. Pracownik zarejestruje szkodę a jeśli będzie to konieczne przyjedzie do Ciebie przedstawiciel Link 4 Szczecin.

Jeżeli chcesz zgłosić szkodę potrzebne Ci będą następujące dane:

Ile trwa likwidacja szkody w Link4

Zgodnie z przyjętym prawem towarzystwo ubezpieczeniowe powinno wypłacić odszkodowanie z OC sprawcy nie później niż w 30 dni od chwili zgłoszenia szkody komunikacyjnej, tak samo jest w przypadku ubezpieczeń AC.

By zgłosić szkodę w Link4 Szczecin, można skontaktować się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 91 434 05 20. Sama oficjalna strona Link4 Szczecin umożliwia zamówienie rozmowy online. Zgłaszanie szkody komunikacyjnej może odbyć się po zadzwonieniu pod numer telefonu, dzięki temu pracownik zarejestruje szkodę, lub bez zwłoki przyjedzie przedstawiciel Link4 Szczecin.

Można także skorzystać z formularza online, który jest dostępny na stronie: https://www.link4.pl/claims/zgloszenie.

Korzystając z formularza, musimy wybrać rodzaj zgłoszenia. Do wyboru mamy:

 • zgłoszenie szkody komunikacyjnej
 • zgłoszenie szkody BLS (Bezpośrednia Likwidacja Szkody)
 • zgłoszenie szkody nieruchomości
 • zgłoszenie szkody osobowej

Wybierając „Zgłoszenie szkody osobowej”, mamy do dyspozycji:

 • zgłoszenie szkody z OC sprawcy, który jest klientem LINK4 
 • zgłoszenie szkody z AC wykupionego w Link4

Formularz jest prosty w obsłudze, a po wybraniu odpowiedniego zgłoszenia, wyświetli nam się informacja o przetwarzaniu danych osobowych oraz pomocne informacje o zgłaszaniu szkody przez Internet.

Podczas zgłaszania pamiętaj o kilku istotnych informacjach:

 • Dane obu stron wypadku
 • Dane ubezpieczyciela drugiej strony wypadku
 • Zeznania świadków (o ile byli)
 • Ogólne dane pojazdów dot. marki, modelu, nr rejestracyjnych
 • Szczegółowe przedstawienie danych o szkodzie
Co najczęściej wybierają nasi klienci w Link 4

Gdzie znaleźć agenta Link4 Szczecin

Jeśli szukasz taniego i rzetelnego agenta ubezpieczeniowego Link4 Szczecin, odwiedź naszą placówkę w Szczecinie. Doradzi Ci jak uzyskać dopasowane ubezpieczenie Link4 w Szczecinie. Wytłumaczy wszystkie nieścisłości ubezpieczenia, tak być mógł w przyszłości, bez problemu zgłosić szkodę.
Skorzystać z oferty naszego ubezpieczyciela możesz online na naszej stronie, a jeśli jesteś mieszkańcem miasta Szczecin, sprawdź godziny otwarcia i odwiedź naszą placówkę stacjonarną. 
Link 4 Szczecin jest obecne na polskim rynku od 2003. W 2009 Link4 został przejęty przez RSA – Royal & Sun Alliance. Grupa ubezpieczeniowa Link4 kieruje swoją ofertę klientom indywidualnym i korporacyjnym. Towarzystwo ubezpieczeniowe zostało przejęte przez największą polską grupę ubezpieczeniową PZU. W ofercie Towarzystwa Ubezpieczeń Link4 znajdują się takie pakiety, jak: ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie podróży czy ubezpieczenie flotowe. Szukasz taniego ubezpieczenia Link4 Szczecin a twoja dzielnica to Gocław Gumieńce Kijewo Podjuchy Pogodno Słoneczne Dąbie Stołczyn Świerczewo, Warszewo Wielgowo Załom Zawadzkiego, Zdroje Żelechowa Żydowce Pomorzany Skolwin Krzekowo Bezrzecze Majowe Niebuszewo Osów Bukowe Centrum Dąbie Pilchowo Golęcino a może zamieszkujesz Police Goleniów Choszczno Myślibórz, Barlinek Świnoujście Kamień Pomorski Mirosławiec Czaplinek Złocieniec Chociwel Dobrzany Stargard Gryfino, Chojna Pyrzyce Gryfice Kołobrzeg, Koszalin Łobez Świdwin Białogard Drawsko Wałcz Przecław Kliniska
Zapraszamy Etapia Ubezpieczenia Szczecin.

Ubezpieczenia Link 4 w Szczecinie

Oferta Link4 Szczecin
Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 ma w ofercie wiele ubezpieczeń, które dodatkowo można dopasować do swoich potrzeb. Znajdziesz między innymi.

Ubezpieczenia samochodu
• Ubezpieczenie OC
• Ubezpieczenie OC krótkoterminowe
• Ubezpieczenie Kluczyki Plus
• Autocasco
• Auto Assistance
• Smart Casco

Ubezpieczenia domu i mieszkania
• Ubezpieczenie domu
• Assistance domowy
• Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
• Ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka
• Assistance rower
• Ubezpieczenie domku letniskowego

Ubezpieczenia turystyczne
• Ubezpieczanie turystyczne OC
• Ubezpieczenie za utracone lub uszkodzone rzeczy
• Auto assistance na czas podróży samochodem
• Ubezpieczenie sportów ekstremalnych
• Ubezpieczenie kosztów leczenia
• Ubezpieczenie dla podróży biznesowych
Ubezpieczenie dla małych i średnich przedsiębiorstw
• Ubezpieczenie mienia
• Ubezpieczenia wartości pieniężnych
• OC dla firm
• OC kontraktowe
• Ubezpieczenie floty pojazdów
• Ubezpieczenie nakładów inwestycyjnych

Wymieniliśmy tylko część ubezpieczeń, które oferuje Link4 Szczecin, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. Skontaktuj się z naszym agentem ubezpieczeniowym, który doradzi Ci przy wyborze taniego i korzystnego ubezpieczenia.