Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Balcia Szczecin

Balcia Szczecin

Kontakt

Balcia Insurance SE
Spółka europejska Oddział w Polsce
Al. Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa

22 274 22 22

www.balcia.pl

info@balcia.pl

Kontakt w Szczecinie

Agent Balcia w Szczecinie

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

91 434 05 20

570 32 33 34

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Zadzwoń teraz

91 434 0520

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Balcia w Szczecinie

Balcia Szczecin to  łotewski zakład ubezpieczeń, który prowadzi swoją działalność w największych państwach Unii Europejskiej. Spółka została założona w 1993 roku pod nazwą BTA w krótkim czasie stała się dużym graczem ubezpieczycieli na rynku bałtyckim.

Zmiana nazwy z BTA Insurance Company SE na Balcia Insurance SE jest przede wszystkim wynikiem dość konsekwentnie realizowanej strategii wiążącej się z całkowitą reorganizacją spółki oraz planowanej na później sprzedaży portfela w krajach bałtyckich spółce Vienna Insurance Group. Czyli Inter Risk Compensa Benefia czy Wiener

Ubezpieczenia Balcia w Szczecinie

Przekształcenia, które miały miejsce ostatnimi czasy, powinny w znaczny sposób przyczynić się do rozwoju łotewskiego zakładu ubezpieczeń w Polsce. Kompletna reorganizacja grupy BTA spowodowała, że ich polski oddział ma o wiele większe znaczenie w całej grupie ubezpieczeń. Z kolei, późniejsza sprzedaż portfela łotewskiego, estońskiego oraz litewskiego definitywnie wpłynie na wzmocnienie kapitału ów zakładu ubezpieczeń.

Polski oddział  zdecydowanie powinien skorzystać na zaistniałej sytuacji najbardziej,  jest on na chwilę obecną największym ze wszystkich jednostek organizacyjnych w całej grupie łotewskiego zakładu ubezpieczeń. Ponadto z każdym dniem osiąga coraz to lepsze wyniki na krajowym rynku, a co więcej posiada też odpowiedni kapitał na wprowadzenie nowych produktów.

Oferta ubezpieczeń Balcia Szczecin

Jak widać przed Balcia Ubezpieczenia w Szczecinie pojawiają się coraz szersze możliwości, które skutecznie przyczyniają się do rozwoju spółki oraz wzmocnienia jej pozycji nie tylko w naszym kraju, ale i pozostałych europejskich.

Zmiana nazwy BTA Insurance Company SE na Balcia Insurance SE absolutnie nie spowoduje żadnych zmian w dotychczasowej działalności zakładu na terenie Polski. Wszystkie zawarte umowy i porozumienia zawarte przez BTA Insurance Company SE jak najbardziej pozostają ważne, a ich postanowienia będą po prostu kontynuowane. Nie zmienią się również numery licencji czy dane teleadresowe zakładu.

Balcia Szczecin zgłoszenie szkody

Generalnym partnerem Balcia Insurance SE w Polsce, odpowiedzialnym za sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i skuteczną likwidację powstałych szkód zajmuje się RESO Europa Service

  • Dzwoniąc pod numer +48 875 654 444
  • Wysyłając komplet dokumentów na adres e-mail: likwidacja@reso.pl
Co najczęściej wybierają nasi klienci w Balcia

Gdzie znaleźć Agenta Balcia Szczecin

Szukasz taniego ubezpieczenia Balcia Szczecin a twoja dzielnica to Gocław Gumieńce Kijewo Podjuchy Pogodno Słoneczne Dąbie Stołczyn Świerczewo, Warszewo Wielgowo Załom Zawadzkiego, Zdroje Żelechowa Żydowce Pomorzany Skolwin Krzekowo Bezrzecze Majowe Niebuszewo Osów Bukowe Centrum Dąbie Pilchowo Golęcino a może zamieszkujesz Police Goleniów Choszczno Myślibórz, Barlinek Świnoujście Kamień Pomorski Mirosławiec Czaplinek Złocieniec Chociwel Dobrzany Stargard Gryfino, Chojna Pyrzyce Gryfice Kołobrzeg, Koszalin Łobez Świdwin Białogard Drawsko Wałcz Przecław Kliniska
Zapraszamy Etapia Ubezpieczenia Szczecin.