Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Kredyt konsolidacyjny

KREDYT KONSOLIDACYJNY SZCZECIN SzczecinW obecnych czasach koszty życia rosną znacznie szybciej niż nasze wypłaty, instytucje finansowe  prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej atrakcyjniejszych promocji  kredytowych.  Co raz większą popularnością cieszą się kredyty hipoteczne, dzięki którym możemy spełnić nasze marzenie o zakupie  własnego domu bądź mieszkania. Okres kredytu w tym przypadku wynosi średnio od 20 do 30 lat ale zdarzają się także kredyty na 40 – 50 lat. Sumę, jaką możemy otrzymać od banku zależy zwykle od wysokości naszych dochodów. Banki umożliwiają  zaciągnięcie kredytu bez tzw. wkładu własnego, który jest przeważnie wymagany przy kredytach hipotecznych. Ciekawą ofertą dla tych, którzy zaciągnęli kilka kredytów jest możliwość skorzystania z kredytu konsolidacyjnego dzięki takiemu rozwiązaniu można spłacać jedną niższą ratę zamiast kilku.

 

 

Co to jest kredyt konsolidacyjny ?


Kredyt konsolidacyjny (pożyczka konsolidacyjna, refinansowanie) – to rodzaj kredytu przeznaczony na spłatę innych zobowiązań kredytobiorcy. Konsolidacji podlega liczna gama kredytów.  Atutem kredytu konsolidacyjnego jest zamiana kilku kredytów na jeden, długoterminowy i często o niższym oprocentowaniu.  Mamy wówczas  komfort spłaty tylko jednej niższej raty.