Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Fundusze emerytalne

fundusze emerytalneWybierając fundusz emerytalny musimy zdecydować się bardzo szybko, mamy bowiem na to tylko siedem dni od momentu rozpoczęcia pracy. W rzeczywistości losowania  odbywają się dwa razy do roku, w styczniu oraz lipcu. Dzięki temu mamy trochę więcej czasu na podjęcie tak ważnej decyzji jaką jest wybór firmy od której zależeć będzie wysokość naszej przyszłej emerytury.

Przy wyborze firmy należy kierować się wynikami inwestycyjnymi, ale tylko długoterminowymi. Każda firma ma na swoim koncie choć jeden dobry miesiąc, jednak tylko niektóre mogą poszczycić się wysokimi stopami zwrotu osiąganymi regularnie. Po nowelizacji ustawy, opłata dystrybucyjna została uregulowana i nie przekracza 3,5%, dlatego nie ma sensu porównywania funduszy pod kątem wysokości opłat. Liczy się także wysoki poziom obsługi. Nie wybierajmy funduszu w którym nie będziemy informowani na bieżąco o stanie rachunku. Jeśli chcemy sprawdzić czy nasz fundusz jest godny zaufania sprawdźmy jego wynik w rankingach oraz dowiedzmy się ilu posiada klientów.

Gdy przejrzymy takie rankingi z kilku lat dostrzeżemy kilku liderów na rynku, którzy przez lata tylko zamieniają się pierwszym miejscem. W zależności od wybranego przez nas funduszu możemy zapisać się do niego w placówce bądź poprzez formularz na stronie internetowej. Jeśli jednak spóźniliśmy się i zostaliśmy wylosowani do przypadkowego funduszu, który nie spełnia naszych oczekiwań, możemy go zmienić bezpłatnie, ale dopiero po dwóch latach.