Multiagencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-16.00
Wtorek
8.00-16.00
Środa
8.00-16.00
Czwartek
8.00-16.00
Piątek
8.00-16.00

Kalkulator ubezpieczenia wspólnoty mieszkaniowej

Ubezpieczenia wspólnoty mieszkaniowej lub spółdzielni zawsze wymaga indywidualnej kalkulacji przez centrale towarzystwa ubezpieczeniowego lub agenta jest czasochłonne prosimy o wypełnienie formularza a ofertę prześlemy mailem zawsze możesz skontaktować się z naszym doradcą a on przedstawi optymalną ofertę ubezpieczenia. Proponujemy ofertę kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych w bardzo szerokim zakresie, wraz z wieloma klauzulami dodatkowymi.

[cforms name=”Kalkulator wspólnot”]

Kompleksowego ubezpieczenia lokali mieszkalnych wspólnoty mieszkaniowej i mieszkańców od ognia i innych zdarzeń losowych,ubezpieczenie części wspólnej wspólnoty mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych,ubezpieczenie majątku spółdzielni mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych oraz kradzieży z włamaniem i rabunku,ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym członków wspólnoty mieszkaniowej,ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej spółdzielni mieszkaniowej,ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej członków zarządu wspólnoty mieszkaniowej oraz rady nadzorczej