Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenie OC na 12 rat

oc na 12 miesięcy SzczecinNowość w naszej ofercie ubezpieczeniowej !!!  zapomnij o dużych składkach OC, płać miesięcznie mniejsze kwoty! Miesięczna rata już od 28,30 zł przy rocznej składce za OC 299 zł.

Jeśli kupiłeś samochód i zastanawiasz się czy wystarczy gotówki na ubezpieczenie Auto  w naszej agencji możesz skredytować ubezpieczenie OC i AC nawet na 12 miesięcy.

 

Warto  skorzystać z kalkulatora  składek OC i własnoręcznie sprawdzić, czy u nas  ubezpieczenie OC jest najtańsze?

 

Skredytować można składkę za polisę w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym. Wszystkie formalności są dokonywane w ramach prostej procedury, czyli na podstawie polisy i dowodu osobistego klienta. Kredyt jest udzielany na okres 12 miesięcy. Po spłacie ostatniej raty klient nie posiada zobowiązań wobec banku i może ubiegać się o kredyt na ubezpieczenie komunikacyjne w kolejnym roku. Kredytować można ubezpieczenie   OCAC lub pakiet OC+ AC, lub inny szerszy pakiet. Brak minimalnej kwoty kredytu, a maksymalna 5 tys. zł. W ofercie naszej multiagencji jest  20  Towarzystw ubezpieczeniowych . Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsza składkę.

Szczegóły oferty  w siedzibie firmy.