Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Wypowiedzenie polisy OC UNIQA

Wypowiedzenie polisy OC Uniqa

Uniqa SzczecinUbezpieczenie OC w Uniqa i jego wypowiedzenie regulowane jest Ustawą z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Dzięki temu, umowę można wypowiedzieć jeśli nie chce się jej przedłużać na kolejny rok lub zakupiło się samochód z obowiązującą polisą OC i chce się wykupić ją w innym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. W tym przypadku należy pamiętać, że wygasa ono automatycznie z ostatnim dniem jego obowiązywania i nie jest automatycznie przedłużane.

Skorzystaj z darmowego obliczenia składki ubezpieczenia za pomocą naszego kalkulator ubezpieczenia OC Uniqa

Należy pamiętać aby wypowiedzenie polisy zaplanować wcześniej oraz znaleźć ofertę, która zostanie podpisana w dniu wygaśnięcia polisy z poprzednim Ubezpieczycielem. Ubezpieczenie OC pojazdu jest ubezpieczeniem obowiązkowym i za jego nieposiadanie grożą wysokie kary finansowe. W przypadku nadawania wypowiedzenia pocztą, datą złożenia wypowiedzenia jest stempel pocztowy zawierający datę nadania.

 

W przypadku chęci rezygnacji z polisy OC w Uniqa należy wypełnić specjalnie przygotowany formularz, który dostępny jest pod adresem :

Poprawnie wypełniony oraz własnoręcznie podpisany formularz należy w terminie nie później niż 1 dzień przed planowanym zakończeniem się polis

  • Złożyć osobiście w jednym z oddziałów ubezpieczyciela