Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Wypowiedzenie umowy OC AVIVA

Wypowiedzenie polisy OC Aviva

Aby rozwiązać umowę polisy OC w Aviva, należy jak w przypadku wszystkich tego typu umów komunikacyjnych złożyć pisemne wypowiedzenie. Jest to regulowane ustawą z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli komunikacyjnych i działa w przypadku zakupu używanego samochodu oraz sytuacji gdy osoba posiadająca polisę nie chce przedłużać jej na kolejny rok. Jeśli został zakupiony używany samochód, z wcześniejszym ubezpieczeniem, nie ma konkretnych terminów w jakich należy złożyć wypowiedzenie. Należy pamiętać, że wygasa ono automatycznie z ostatnim dniem jego obowiązywania i nie jest automatycznie przedłużane.

Skorzystaj z darmowego obliczenia składki ubezpieczenia za pomocą naszego kalkulatora ubezpieczenia OC

Należy pamiętać aby wypowiedzenie polisy zaplanować wcześniej oraz znaleźć ofertę, która zostanie podpisana w dniu wygaśnięcia polisy z poprzednim Ubezpieczycielem. Ubezpieczenie OC pojazdu jest ubezpieczeniem obowiązkowym i za jego nieposiadanie grożą wysokie kary finansowe. W przypadku nadawania wypowiedzenia pocztą, datą złożenia wypowiedzenia jest stempel pocztowy zawierający datę nadania.

Aby wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC w Aviva należy wypełnić specjalnie przygotowany generator, który znajduje się n stronie internetowej ubezpieczyciela www.aviva.pl

Własnoręcznie podpisane wypowiedzenie Ubezpieczenia OC należy złożyć najpóźniej na 1 dzień przez końcem obowiązywania polisy w następujący sposób:

  • Złożyć osobiście w oddziale ubezpieczyciela
  • Przesłać na adres korespondencyjny

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A.
ul. Domaniewska 44

02-672 Warszawa

  • Przesłać droga elektroniczną na adres

kontakt@aviva.pl

  • Przesłać faksem na numer

22 563 28 29