Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Allianz Szczecin

Agent Allianz w Szczecinie

Kontakt

ALLIANZ Polska Services Sp. z o.o.
ul. Rodziny Hiszpańskich 1
02-685 Warszawa

22 567 67 67

www.allianz.pl

kontakt@allianz.pl

Kontakt w Szczecinie

Agent Allianz w Szczecinie

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

91 434 05 20

570 32 33 34

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Zadzwoń teraz

91 434 0520

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Allianz w Szczecinie

Allianz Szczecin ma ciekawe motto. „Myślimy globalnie, działamy lokalnie”- przewodnia myśl firmy ubezpieczeniowej Allianz Allianz zdradza dużo o specyfice jej działania. Firma działa na polskim rynku od 15 lat i działa na nim w wielu różnych sektorach. Allianz Szczecin oferuje swoim klientom zarówno ubezpieczenia, emerytury jak i fundusze inwestycyjne. Oferta Allianz Police stworzona jest z myślą zarówno o osobach fizycznych, jak również podmiotach gospodarczych. Allianz Szczecin jest jedną z tych firm ubezpieczeniowych, której oferta jest rzeczywiście bardzo szeroka. Klient, zainteresowany różnymi rodzajami ubezpieczeń, może wykupić je w jednym miejscu, co stanowi ogromną zaletę firmy. Allianz Szczecin to pełen profesjonalizm i bezwzględna niezawodność, które na rynku ubezpieczeniowych są cechami po prostu koniecznymi. Allianz oferuje dobre ubezpieczenia dla firm transportowych. Są to ubezpieczenia samochodów ciężarowych ciągników siodłowych czy oc przewoźnika, oc spedytora ale również zabezpieczenie do licencji.

Oferta ubezpieczeń Allianz Szczecin

Allianz Szczecin zgłoszenie szkody

Dla ułatwienia Państwu procedury likwidacji szkody  można  ją zgłosić na kilka różnych sposobów

telefonicznie za pośrednictwem infolinii 801 10  30 lub z telefonów komórkowych +48 22 567 67 67

osobiście w Centrum Likwidacji Szkód  w godzinach 9.00–16.00.

korespondencyjnie wysyłając zgłoszenie do najbliższego Centrum Likwidacji Szkód  listem, faxem lub e-mailem.

Allianz w Szczecinie - dokumenty do zgłoszenia szkody

W procesie likwidacji szkody samochodowej zgłoszonej do Allianz w Szczecinie wymagane będą  dokumenty:
Co najczęściej wybierają nasi klienci w Allianz

Gdzie znaleźć Agenta Allianz Szczecin

Allianz Szczecin jest światowym liderem w zakresie usług finansowych i zarządza aktywami wartymi ponad 1 700 miliardów euro. Grupa Allianz to międzynarodowa firma zajmująca się finansami. Działa w wielu sektorach finansowych są to: ubezpieczenia, emerytury i fundusze inwestycyjne. Allianz jest znany także ze sprawnej i szybkiej likwidacji szkód.

Aviva to teraz Allianz

Aviva Szczecin to teraz Allianz jest to firma ubezpieczeniowa, która jest jedną z 6 spółek, wchodzących w skład jednej z największej instytucji ubezpieczeniowych- Grupy Comercial Union Polska. Kapitał instytucji szacowany jest na 55 miliardów złotych, co czyni tą firmę poważną konkurencją na rynku ubezpieczeniowym.
Oferta firmy Aviva  kierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Pakiet ubezpieczeniowy przewiduje pełną ochronę życia, mienia i bezpieczeństwa. To także szeroka oferta ubezpieczeń komunikacyjnych, z których chętnie dziś korzysta naprawdę wielu klientów. Firma Aviva Police zachęca do zapoznania się z ofertą komunikacyjną, w której ma do zaproponowana wiele korzystnych rozwiązań. Zachętą dla klientów może być chociażby przenoszenie zniżek na małżonka podczas bezwypadkowej jazdy.

Szukasz taniego ubezpieczenia Allianz w Szczecinie a twoja dzielnica to Gocław Gumieńce Kijewo Podjuchy Pogodno Słoneczne Dąbie Stołczyn Świerczewo, Warszewo Wielgowo Załom Zawadzkiego, Zdroje Żelechowa Żydowce Pomorzany Skolwin Krzekowo Bezrzecze Majowe Niebuszewo Osów Bukowe Centrum Dąbie Pilchowo Golęcino a może zamieszkujesz Police Goleniów Choszczno Myślibórz, Barlinek Świnoujście Kamień Pomorski Mirosławiec Czaplinek Złocieniec Chociwel Dobrzany Stargard Gryfino, Chojna Pyrzyce Gryfice Kołobrzeg, Koszalin Łobez Świdwin Białogard Drawsko Wałcz Przecław Kliniska
Zapraszamy Etapia Ubezpieczenia Szczecin.