Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Pożyczka hipoteczna

Fotolia 5102651 XS1 SzczecinPożyczka hipoteczna to bardzo tania forma kredytowania. Niektóre osoby często mylą pojęcie pożyczki z kredytem. Pożyczka nie jest tym samym produktem finansowym, co kredyt. Pożyczka to umowa dwustronna. W to której bank, pożycza pieniądze lub rzeczy osobie fizycznej lub firmie. Jednak najważniejsze jest to że środki otrzymane w ramach pożyczki nie muszą być wydane na żaden konkretny cel. Może to być zakup auta, remont mieszkania kupno sprzętu AGD czy RTV ale  i również konsolidacja kilku kredytów. Pożyczki hipoteczne są powiązane z hipoteką, udzielana jest właśnie pod zastaw nieruchomości, jednocześnie  nieruchomość ta musi być własnością pożyczkobiorcy.

Pożyczki hipoteczne mają przeważnie kilkukrotnie niższe oprocentowanie od pozostałych kredytów. W związku z tym żaden kredyt konsumpcyjny czy nawet  kredyt konsolidacyjny, nie może równać się z tą formą kredytowania.