Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Po kolizji lub wypadku w którym zostało uszkodzone Twoje auto przysługuje Ci prawo do bezgotówkowego wypożyczenia auta zastępczego. Jeżeli wykorzystujesz swój samochód do celów zarobkowych lub prywatnych możesz wypożyczyć auto zastępcze na czas naprawy. Koszty wynajmu  zostaną pokryte  z polisy OC sprawcy.

Samochód zastępczy na czas naprawy z oc sprawcy możesz wynająć na dwa różne sposoby. Możesz wynająć samochód na czas naprawy po zakończonej naprawie zapłacić wypożyczalni gotówką za za wynajem później ubiegać się o zwrot kosztów za najem od towarzystwa ubezpieczeniowego. Niestety wiążę się to z długotrwałym i żmudnym procesem dochodzenia swoich praw i udowadniania towarzystwu ubezpieczeniowemu, że auto zastępcze było Ci niezbędne do codziennego funkcjonowania. Druga opcja możesz za naszym pośrednictwem możesz to zrobić bezgotówkowo nie wydając za wynajem ani złotówki ponieważ to my zajmiemy się zwrotem kosztów za wynajem.

Wynajmując auto zastępcze bezgotówkowo nie ponosisz żadnych kosztów.

  • brak kaucji za wynajem
  • brak limitu kilometrów
  • ubezpieczenie AutoCasco

Kiedy możesz wypożyczyć samochód zastępczy z oc sprawcy?

  • jesteś poszkodowany w kolizji lub wypadku
  • nie możesz korzystać z własnego samochodu,
  • sprawca kolizji musi posiadać ważną polisę OC.

Co powinieneś wiedzieć decydując się na bezgotówkowe wypożyczenie auta zastępczego

Jeśli miałeś kolizję, a sprawcą był inny kierowca posiadający polisę OC wówczas możesz bezgotówkowo wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy. Dzięki nam nie musisz się starać o zwrot kosztów ponieważ to my bierzemy na siebie załatwienie tej sprawy. Auto zastępcze otrzymasz od nas na cały okres likwidacji szkody czyli od dnia kolizji aż do dnia jego naprawy, czyli dnia w którym odbierzesz naprawiony samochód z warsztatu.

Darmowe auto zastępcze powinno być tej samej klasy co samochód który został uszkodzony. Nie możesz więc wypożyczyć wypasionego samochodu klasy premium, jeśli Twoje auto  to samochód klasy kompakt.

Towarzystwa ubezpieczeniowe nie informują o możliwości zwrotu kosztów najmu samochodu zastępczego osobom fizycznym, które nie prowadzą działalności gospodarczej, ponieważ jest to dla nich kolejny koszt, o takiej opcji informują najczęściej poszkodowanym  prowadzących działalność gospodarczą jednak to wszystkim przysługuje darmowe  auto zastępcze na czas naprawy. Do tej pory ubezpieczyciele notorycznie odmawiali rekompensaty za wynajem, jeśli ubiegała się o nią osoba fizyczna. W tej sprawie, tylko w 2011 r., Rzecznik Ubezpieczonych musiał interweniować aż 3375 razy. Obecnie sytuacja się zmieniła na lepsze i firmy ubezpieczeniowe muszą zapłacić za wypożyczenia auta zastępczego.

Samochód zastępczy za darmo

Jeśli potrzebujesz samochód zastępczy na cały okres likwidacji szkody wystarczy że zadzwonisz pod numer telefonu 570 33 44 55 a my podstawimy auto pod wskazany adres całkiem za darmo.

Bezgotówkowy samochód zastępczy z oc sprawcy

Bezgotówkowy samochód zastępczy z oc sprawcy