Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenie dla myśliwych i kół łowieckich

ubezpieczenie myśliwegoDla myśliwych każda ekspedycja do lasu jest wielką rozrywką, jednakże nie sposób zapomnieć, że podczas polowania nie trudno o nieszczęśliwy wypadek. Nawet jeśli myśliwi szanują wszystkich regulaminów i starają się zachować wyjątkową ostrożność, niektórych przypadków na polowaniach uniknąć nie sposób (postrzelenia, złamania). W związku z tym, w myśl ustawy, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz następstw nieszczęśliwych wypadków myśliwych inaczej mówiąc OC myśliwego jest ubezpieczeniem obowiązkowym, a ochrona w zakresie OC wszystkich członków Polskiego Związku Łowieckiego.

Ubezpieczenie psa myśliwskiego

Bez wątpienia, że myśliwy bez wyszkolonego czworonoga, nie jest pełnowartościowym myśliwym. Według statystyk na nieszczęśliwe wypadki w najwyższym stopniu narażone są oczywiście psy myśliwskie. w rezultacie porozumienia z PZŁ ochroną objęte zostały bezpośrednie następstwa nieszczęśliwych wypadków psów myśliwskich w skrócie mówiąc ubezpieczenie NNW psa myśliwskiego które wystąpiły podczas polowań, ale także w drodze na i z polowań w następstwie których doszło do śmierci psa uboju z konieczności lub trwałej i całkowitej utraty przydatności psa do polowań. Polisy ubezpieczenia zawierane w ramach tego ryzyka obejmują wypadki na terenie Polski.

Ubezpieczenie broni myśliwskiej

Ubezpieczenie oprócz myśliwego i jego psa, pokrywa także tzw ubezpieczenie broni myśliwskiej. Zabezpieczenie obejmuje ryzyko kradzieży włamaniem, rabunku lub utraty na skutek zdarzeń losowych, w czasie przenoszenia lub przewożenia broni z rozszerzeniem o każde miejsce postoju lub pobytu myśliwego związanego z polowaniem, łącznie z drogą dojazdu i powrotu do miejsca zamieszkania.

Ubezpieczenie majątku Kół Łowieckich

Zakres działania ubezpieczenia obejmuje:

  • ogień
  • uderzenie pioruna
  • upadek statku powietrznego
  • szkody wodociągowe
  • powódź
  • grad
  • upadek drzewa
  • szkody powstałe wskutek akcji gaśniczej, ratowniczej

Ubezpieczenie dla myśliwych tylko Etapia Ubezpieczenia

Adres ul.Opłotki 2
70-556 Szczecin

Godziny otwarcia naszego biura:
PN – PT od 9.00 do 17.00

Tel./fax 91 434 05 20

 

Ubezpieczenie dla myśliwych

Ubezpieczenia myśliwych

Obowiązkowe OC dla myśliwych

Ubezpieczenie Koła Łowieckiego