Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Wypowiedzenie polisy OC InterRisk

Wypowiedzenie polisy OC Interrisk

Inter Risk SzczecinTowarzystwo Ubezpieczeniowe Interrisk swój wewnętrzny regulamin opiera na ustawie z 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Skutkuje to tym, że procedura składania wypowiedzenia polisy OC jest praktycznie taka sama jak w innych Towarzystwach Ubezpieczeniowych i wypowiedzieć ją można w przypadku gdy jej okres obowiązywania dobiega końcowi, lub ubezpieczony samochód zmienił właściciela.

Jeśli został zakupiony używany samochód, z wcześniejszym ubezpieczeniem, nie ma konkretnych terminów w jakich należy złożyć wypowiedzenie. Należy pamiętać, że wygasa ono automatycznie z ostatnim dniem jego obowiązywania i nie jest automatycznie przedłużane.

Skorzystaj z darmowego obliczenia składki ubezpieczenia za pomocą naszego

kalkulator ubezpieczenia OC Interisk

Należy pamiętać aby wypowiedzenie polisy zaplanować wcześniej oraz znaleźć ofertę, która zostanie podpisana w dniu wygaśnięcia polisy z poprzednim Ubezpieczycielem. Ubezpieczenie OC pojazdu jest ubezpieczeniem obowiązkowym i za jego nieposiadanie grożą wysokie kary finansowe. W przypadku nadawania wypowiedzenia pocztą, datą złożenia wypowiedzenia jest stempel pocztowy zawierający datę nadania.

Aby wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC w Interrisk należy wypełnić specjalnie przygotowany formularz, który dostępny jest pod adresem :

Własnoręcznie podpisane wypowiedzenie Ubezpieczenia OC należy złożyć najpóźniej na 1 dzień przez końcem obowiązywania polisy w następujący sposób:

  • Złożyć osobiście w jednym z biur ubezpieczyciela
  • Przesłać na adres korespondencyjny

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
ul. Noakowskiego 22
00-668 Warszawa

  • Przesłać drogą elektroniczną
    oc@interrisk.pl